Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Zrusšiť vladu a začať generalny štrajk

15
reakcií
395
prečítaní
Tému 20. januára 2020, 00:21 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   20. 1. 2020, 00:21 avatar
V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor
na niečo, o čom sa nám ani nesnívalo. Boli sme naivní.

Postupne ste za 23 rokov:

rozkradli a rozpredali všetko to, čo generácie Slovákov pracne budovali spoločne s bratmi Čechmi;
oklamali ste nás tzv.kupónovou privatizáciou;
obsadili ste si všetky miesta svojimi stranníkmi a začali ste nám hrať divadlo;
striedali ste sa vo vládach a stále ste len sľubovali, že už bude lepšie, len aby sme si uťahovali opasky, kým vy ste od rozkoše nevedeli, na čo ešte by ste míňali peniaze, ktoré ste nakradli;
vtiahli ste sem zahraničných investorov, vytvorili ste im skvelé podmienky a našich podnikateľov ste postupne zlikvidovali;
prijímali ste si zákony hlavne pre svoje potreby, aby ste pri každej krádeži alebo objavenej zločinnosti mohli povedať, že to všetko bolo v súlade so zákonmi tejto krajiny;
aby ste si boli istí, že sa vám nič nestane, kompletne ste si obsadili súdnictvo, prokuratúru a políciu;
dovolili ste, aby sa na pulty predajní dostali nezdravé potraviny – odpad, ktorý by
vo „vyspelých“ krajinách ľudia nekupovali;
z dôchodcov ste urobili žobrákov;
zničili ste naše poľnohospodárstvo a stali sme sa potravinovo závislou krajinou;
zdravotníctvo ste dostali na kolená a na jeho žalostnú úroveň doplácajú všetci občania;
za naše peniaze ste ozdravili banky, aby ste ich potom nevýhodne predali do zahraničia;
školstvo, na ktoré sme boli vcelku hrdí ste dostali do stavu, že zo škôl nám síce vychádzajú kvantá vysokoškolákov, ale nie vysokoškolsky vzdelaných ľudí, ktorí sa nevedia v živote uplatniť;
neviete spravovať krajinu, len zdierať obyvateľov, ktorí v zúfalstve páchajú sociálne samovraždy, nakoľko nevidia východisko zo situácie, do ktorej ste ich vy svojou nenažranosťou dostali;
vrcholom je vaša snaha o zapojenie Slovenska medzi krajiny s tzv. Juvenílnou justíciou, ktorá umožňuje odoberanie detí z rodín, čím priamo ohrozíte existenciu základnej jednotky nášho národa – rodiny.
My, občania Slovenska vyzývame vás, ktorí ste rozkradli a rozpredali náš štát, ktorí ste zodpovední za genocídu tohto národa, ktorí ste zodpovední za to, že slušní občania tohto štátu páchajú samovraždy pre situácie, do ktorých ste ich dostali svojou neschopnosťou a nenásytnosťou, ktorí z nás robíte novodobých otrokov – odíďte!

Vieme, že táto výzva na vašich bezcitných tvárach vyvolá len úsmev. Pokojne sa usmievajte. Nakoniec sa budeme usmievať my potom, keď sa vás zbavíme. Berte to ako výzvu k tomu, že môžete odísť bez toho, aby sa vám čokoľvek stalo. Opakujeme, odíďte a nič sa vám nestane! Ak tak neurobíte, sami ponesiete zodpovednosť za to, ako s vami obyvatelia tejto krajiny budú zaobchádzať. Nenádejajte sa, že vás budú súdiť vaši sudcovia podľa vašich zákonov. Budú vás súdiť ľudia, ktorých ste zbedačili a budú vás súdiť podľa vlastného zdravého rozumu. Sami sebe potom dávajte za vinu, ak s vami budú zaobchádzať tak, ako teraz zaobchádzate vy s nami. Hnev občanov, ktorých ste zahnali do slepej uličky, z ktorej nevidia iné východisko, bude možno krutý. Ukradli ste budúcnosť nám, ale najmä našim deťom a našim vnúčatám. Ste bezcitní a skorumpovaní. My vás tu nepotrebujeme a nechceme!

Začíname „Revolúciu proti tyranii“. Ak ste si doteraz boli istí, že sa vám nič nemôže stať, tak dnešným dňom sa váš pokojný spánok začne meniť na nočnú moru, ktorá vám bude pripomínať všetky krivdy, ktoré ste na vlastnom národe napáchali a stále páchate. Postupne budete vidieť, že to, čo teraz čítate a nad čím sa možno ešte stále usmievate sa začína meniť na pre vás hrozivú skutočnosť.

Od dnešného dňa všetci tí, ktorí sa zapoja do tejto Revolúcie proti tyranii začnú nosiť
na prsiach našu trikolóru. Táto naša trikolóra nás postupne zjednotí! Na začiatku nás bude zopár, ale postupne nás budete vídať stále viac. Nebudú to len dospelí, budú to najmä mladí, deti, starší občania, učitelia, lekári, postupne vojaci aj policajti, slovom všetci tí, ktorí vás už majú plné zuby. Budeme trpezliví a keď nás bude dostatok (a to vôbec nemusí trvať dlho), prejdeme do otvoreného boja. Vyhlásime generálny štrajk a vyjdeme do ulíc. Keď toto nastane a vy nebudete za hranicami tohto štátu, beda vám! Budeme vás súdiť ako najväčších zločincov, akých kedy táto krajina mala. Občania Slovenska vám ukážu, že slovenský národ je tu, prebúdza sa a nedá sa vami zotročiť! Vy ste nás dohnali do tohto stavu! Vy ste sa zapredali vidine bohatstva a moci. Lenže my toho už máme dosť! Už vám nebudeme trpieť vaše naprávosti, vašu zapredanosť, vašu nenažranosť.

Vyzývame všetkých mladých, ktorým nie je ľahostajné, akú majú budúcnosť: Zobuďte sa! Vašu budúcnosť vám ukradli. Pre vás neostane nič len beznádej, dlhy a doslova otroctvo
vo vlastnej krajine. Zamyslite sa nad týmito slovami.

Vyzývame novinárov, aby si rozmysleli, na ktorej strane budú stáť. Či za judášsky groš budú naďalej ohlupovať vlastný národ, alebo sa vzoprú svojim chlebodárcom. Ak budete naďalej pokračovať vo vedomom podporovaní lží a poloprávd za ktoré vás platia, sami sa zaradíde medzi tých, ktorých bude tento národ tvrdo súdiť! V tejto súvislosti táto výzva platí najmä pre pracovníkov verejnoprávneho Rozhlasu a televízie Slovenska, ktorá je zo zákona – národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti...

Vyzývame všetkých slušných a neskorumpovaných policajtov a vojakov, ktorí si tak ako my uvedomujú, že tento systém je chorý a potrebuje okamžitú zmenu, aby sa pridali na stranu slušných ľudí a nepoužili proti nim represívne prostriedky tak, ako to očakáva vládnuca elita. Aj vy ste občanmi tohto štátu aj vy ste rodičia, máte deti, vnúčatá, ktorým títo nenažranci ukradli budúcnosť. Aj vy si to uvedomujete! Ak zasiahnete proti vlastným občanom, dopustíte sa hrozného zločinu aj proti vlastným deťom, ktorým budete brať nádej na slušný život vo vlastnej krajine.

Vyzývame všetkých tých, ktorí boli a sú zneužívaní týmto režimom, aby sa prihlásili k tejto výzve a verejne sa dištancovali od tohto zhnitého systému.

Vyzývame týmto všetkých občanov tohto štátu, ktorí sa stotožňujú s touto výzvou, aby si na znak súhlasu pripli štužku – trikolóru, aby sme postupne cítili našu narastajúcu silu.

Na záver ešte raz vyzývame vás, ktorí sa považujete za elitu tohto národa a nie ste ničím iným, ako poslednou spodinou. Nepotrebujeme peniaze, o ktoré ste nás okradli, nepotrebujeme pomstu, len choďte preč! Vezmite si všetko to, čo ste nakradli a zmiznite! Každý deň bez vás bude požehnaním pre túto krajinu! Bez vás sa tu budeme mať len lepšie! Urobíme hrubú čiaru za minulosťou a začneme odznova, ale tento krát už bez vás!

V jednote je sila!

Slobodní Občania Slovenska


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 1. 2020, 02:15 avatar
V roku 1989 dohnil zločinecký režim , I ja som bol ten čo stal na tribune i ja som bol ten čo odzvonil svinstvu.

Som n to hrdý
Súhlasí ondrej61


7.
označiť príspevok

0svietený muž
   20. 1. 2020, 09:45 avatar
    
Vtedy ti to stačilo, nadbrat, aby ťa mama kádeháčka pretlačila na starostu v zapadákove Haluzice. Ale, odvtedy uplynulo 30 rokov a ty si ešte sprostejší, ako vtedy, keď si štrngal kľúčmi a hrkal prázdnou hlavou a nevedel prečo.            
Súhlasí ondrej61


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   20. 1. 2020, 00:39 avatar
pozitívne, lebo ľudstvo je krehké ako bábiky


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 1. 2020, 00:41 avatar
lieky


5.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   20. 1. 2020, 08:31 avatar
2/ Gabo ak ti spravne nadstavia lieky za mesiac si v pohode!!!Mali sme jedneho v Pinelke co cely den robil kotrmelce a sral na balkone za tyzden sme sa bavili o fotbale a hrali karty...))


8.
označiť príspevok

gabriel pb
   20. 1. 2020, 11:29 avatar
ivo postaraj sa o svojho brata a mamu


9.
označiť príspevok

gabriel pb
   20. 1. 2020, 12:13 avatar
futbal je najlepší spôsob ako mať zelené myšlienky

a++.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   20. 1. 2020, 09:33 avatar
Kasafran pocujes to Zabrzdeny je hrdy na debilitu?!!!)))
Súhlasí havran


10.
označiť príspevok

havran
   20. 1. 2020, 12:51 avatar
Sratačí si prečítať tie duchaplné drísty liberálnych choromyseľných cvokov , ktoprý celý život škodili svojej vlasti a teraz keď sa im to podarilo jasajú nad svojím smutným dielom. Pritom stále hovoris sko sa im krivdilo sabotérom a podvratníkom.


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 1. 2020, 19:43 avatar
Havran tak sa krivdilo saboterom že Gusto Husák dostal doživotie    

Obete komunistického režimu

Spracovanie počtu obetí komunistického režimu 1948-1989 v Československu je zložité. Napríklad navrhované vyčíslenie "justičných vrážd" alebo „počtu odsúdených v zmanipulovaných procesoch“ je problematické pre neistý obsah uvedených pojmov.

Problémov je niekoľko: aké kritéria zvoliť pre určenie prípadov spĺňajúcich uvedené kategórie, ďalej prešetrenie a vyhľadávanie prípadov vo veľkom množstve jednotlivých procesov. V prípade obetí spadajúcich do kategórií "tých, ktorí zahynuli pri odbojových akciách" a "pri zatýkaní" je problém podobný, navyše mnohé prípady nemusia byť podchytené v súdnych a vyšetrovacích spisoch.

Problémom je aj samotný obsah týchto čísel. Otázkou je, či je z nich možné získať nejakú skutočnú informáciu, alebo či nejde o zavádzajúce údaje. Príkladom môžu byť prípady ľudí, ktorí zomreli vo väzenských zariadeniach. V celkovom počte prípadov sú samozrejmé aj úmrtia násilné, ktorých páchatelia boli príslušníkmi bezpečnostného aparátu. Ďalej tento súhrn obsahuje úmrtia v dôsledku nehôd, samovrážd z najrôznejších pohnútok alebo ochorenia, keď sa dá len ťažko vypátrať súvislosť s pobytom vo väzení.

Naopak, celkový počet často nezahŕňa väzňov, ktorým bol v dôsledku nevyliečiteľnej choroby prerušený trest krátko pred úmrtím. V mnohých prípadoch sa dá len ťažko určiť charakter činu, za ktorý bol mŕtvy väznený. V týchto počtoch nemožno zohľadňovať rozdielne podmienky výkonu trestu na začiatku a na konci sledovaného obdobia.

K nepodmienečnému trestu odňatia slobody bolo v Československu v rokoch 1948-1989 odsúdených 205 486 osôb. Z politických dôvodov v tom časovom období popravili 248 osôb (247 mužov a 1 žena), sú medzi nimi zahrnutí aj dvanásti prominentní komunisti (Slánsky a spol. a O. Závodský).

Mnohí z popravených boli odsúdení za politické "trestné činy" spolu aj s trestnými činmi kriminálnymi. V niektorých prípadoch je hranica medzi týmito dvoma skupinami nerozpoznateľná. Uvedené číslo sa vďaka stále prebiehajúcemu výskumu a spresňovaniu môže ešte o niečo zvýšiť.
Vo väzniciach zomrelo približne 4500 ľudí.

Pri pokuse o prechod cez hranice s NSR a Rakúskom v rokoch 1948-1989 bolo:
- zastrelených 145 ľudí
- usmrtených elektrinou „elektrického zariadenia na ochranu hraníc“ 96 ľudí
- utopených 11 ľudí. V tomto počte sú zahrnuté len osoby, ktoré sa dokázateľne utopili pri prechode hranice. Ďalších najmenej 50 mŕtvych sa našlo utopených v pohraničných riekach. Nedá sa zistiť, ktorí z nich zahynuli pri pokuse o prechod hraníc a kto z iných príčin.
- z obavy pred zatknutím spáchalo samovraždu 16 ľudí
- v dôsledku zostrelenia či zrážky s vojenským lietadlo alebo následkom havárie zahynulo päť pilotov lietadiel
- v automobiloch, ktoré nabúrali o pohraničné zátarasy, zomrelo 5 ľudí
- mínami umiestnenými v ženijnom zátarase boli usmrtení dvaja ľudia
- na zlyhanie organizmu krátko po zatknutí zomrel jeden človek
- následkom zranení spôsobených služobnými psami zomrel jeden človek

V rokoch 1948-1989 pri pokusoch o prekročenie hranice na Západ zahynulo celkom najmenej 282 ľudí. Činnosťou pohraničníkov pri služobných zásahoch, konaných v iných súvislostiach ako pri pohraničnej strážnej službe potom zomrelo ďalších 24 ľudí.

Na druhej strane v rokoch 1948-1989 zomrelo najmenej 584 vojakov pohraničnej stráže. Z nich bolo:
- Usmrtených “narušiteľmi štátnej hranice“ 11 vojakov
- 185 vojakov spáchalo samovraždu
- 243 vojakov zomrelo na následky najrôznejších úrazov a nehôd
- Na následky postrelenia zomrelo 39 vojakov

V súvislosti s manipuláciou so ženijnými prostriedkami stráženia hranice (úrazy elektrickým prúdom, výbuchy mín, granátov a pri manipulácii s trhavinami) zomrelo 47 vojakov.


11.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   20. 1. 2020, 19:40 avatar
Peticia zrusit vladu a zacat generalny strajk www.peticie.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


13.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   21. 1. 2020, 01:39 avatar
aktualny dlh statu 1.645 648 515 EUR 8273 na obcana
cenastatu.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   21. 1. 2020, 01:46 avatar
cele roky kazdy den aby sme riesili len vase kauzy tak na to hned zabudnite v NRSR nebude nikto kto ma za sebou nejaku kauzu alebo je z nejakej co i len podozrivy . z NRSR ste si urobili chliev vy fetaci zvrateny uchylacky a ze hlasujeme kto je za zvysenie poslaneckeho platu z 3000 eur na 4500 ? vsetci parada jednohlasne prijate vsak ano zasluzite si jebem vasho ancikrista ze bude pistat jak remen na misacke  


15.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   21. 1. 2020, 01:58 avatar
Proste vsetko niekdezacina a niekde konci a vase bezbrehe rozkradacky mojej vlasti koncia 29.2.2020 je 21.1.2020 tak pokial mate este zdravy pud sebazachovy a peniaze vam uplne nezatemnili mozog vas ktorych sa to tyka by mali najblizie dni zastihnut pri baleni posledny dostavnikdo zemi vysnivanej vy chrapuni odjizdi 29.2.2020. po tom uz len v putach N.A.K-A a smer Leopoldov


16.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   21. 1. 2020, 02:08 avatar
Skutok sa stal dokazy su jasne a nevyvratitelne pachatel bude tak ako kazdy obcan cestne a spravodlivo vysetrovany a sudeny a je jedno ci sa vola Hranol Mastny vlas alebo ktokolvek kto si spravil s majetku nas vsetkych sukromny bankomat ktory je momentalne v minuse 1.645 648 515 Eur ze to ovce zaplatia
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:16,  Falosneho proroka spoznas velmi jednoducho spytaj sa ho ci vie ako sa spojit s duchom svatym a ci...
dnes, 21:12,  (6) Gabriel pb, ďakujem Ti za nečakanú odpoveď . Odporúčam Ti, aby si sa čím skôr...
dnes, 21:12,  aby neprišli o kabelku *29
dnes, 21:11,  choré ženy by mali ísť jesť do penziónu v mieste svojho bydliska, aby neprišli o kabelku
dnes, 21:08,  Čo sa týka Cirkvi, tak falošného učiteľa spoznáš podľa jeho skutkov. .. ak jedno káže...
dnes, 21:07,  (7) PartOFgod, týmto "receptom" si ma skutočne prekvapil...! Privítam, keď mi...
dnes, 21:05,  Čo sa týka života, tak niekedy rozoznáš falošného človeka ľahko, inokedy ťahšie. Aj...
dnes, 21:00,  Tak v tomto sa nezhodneme, je mi ľúto.
dnes, 20:58,  Haľko tam hovorí dané učenie pre všetky tie ovce, a nie len také, "ktoré ešte...
dnes, 20:58,  Vody mame dost aby bola rovnako slana ako morska do 51.000.000 l vody treba vysypat 15300 ton...
dnes, 20:57,  Chlapci "hokejis" a "Lemmy" Ako keby ste boli nadrogovaní a to by bol ten...
dnes, 20:54,  nemôžem jesť suché zákusky, lebo som slušný anjel a nemám v chladničke kečup, tatársku...
dnes, 20:53,  (1) Thomas 1-5, nebodaj si sa ešte doteraz nikde nedostal k žiadnej informácii, že aj naše...
dnes, 20:53,  Vyvolený znamená, že si tento národ Boh z množstva národov vyvolil pre nejaký účel,...
dnes, 20:48,  naša rodina má veľa peňazí a my sme nemali večeru !!!!!
dnes, 20:46,  odpovedám, občanka žena českej republiky chodí do mesta na veľkom čiernom aute a zbiera...
dnes, 20:43,  (3) Gabriel pb, odporúčam Ti ju dobehnúť tým, že vymeníš ten elektrický kábel do...
dnes, 20:39,  (2-4) Gabriel pb, nože sa skús postaviť aspoň na chvíľu vlastnými ústami/čelom/telom...
dnes, 20:31,  dnes v stredu vo večerných hodinách dali ľudom úplatok 100 eur, aby ľudia ukradli rádia a...
dnes, 20:31,  (7) Ninka, ak Ti môžem odporučiť, potom nestoj v žiadnom fronte na sny, ale snívaj a snaž...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(86 349 bytes in 0,214 seconds)