Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

USO - neznáme pod vodou sa plaviace objekty

14
reakcií
1302
prečítaní
Tému 24. mája 2013, 15:39 založil Chiara.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Chiara
   24. 5. 2013, 15:39 avatar
Hoci UFO problematike sa venuje až príliš veľa stránok, tých o histórii UFO je už menej. Alexander Veľký, keď chcel vpadnúť do Indie okolo roku 329 pred Kristom, spozoroval "lietajúce objekty", ktoré spôsobili, že sa mu splašili kone. Popri UFO tu máme však aj USO - neznáme pod vodou sa plaviace objekty (Unidentified Submerged Object), o ktorých tu bude reč vrátane všetkého, čo súvisí s tajomnou morskou problematikou.

USO spozoroval aj Kolumbus na svojej plavbe do Ameriky.

Utsuro Bune
Udalosť síce dosť dobre zadokumentovaná, ale nie veľmi známa západnej civilizácii, sa stala okolo roku 1800 v Japonsku,
kde sa pri pobreží objavilo neznáme pod vodou sa plaviace plavidlo. Vystúpila z neho žena, ale s domorodcami sa nedokázala dohovoriť, lebo hovorila inou - neznámou rečou. Záznam o tomto sa nachádza v knižnici Iwase Bunko.

Vo vnútri neznámeho objektu, ktorý zrejme havaroval, sa našli znaky z celkom neznámeho systému písma a žena, ktorá bola v tomto objekte, mala bielu tvár a červené obočie. Keďže sa s domorodcami nedokázala dohovoriť, tí pravdaže nemohli ani len tušiť, odkiaľ so svojím tajomným korábom prišla.
Na Youtube.com je tento príbeh spracovaný aj v podobe videa.

Bloop
Bloop (vyslovuj blúp) je názov pre doposiaľ neidentifikovaný podmorský zvuk, ktorý v Pacifiku zachytili zariadenia Národného úradu pre oceán a atmosféru USA (National Oceanic and Atmospheric Administration, NOAA) niekoľkokrát v lete v roku 1997, ale pôvod zvuku sa nepodarilo objasniť. Boli využité zariadenia pôvodne určené na hľadanie sovietskych ponoriek a NOAA uviedla, že "frekvencia rapídne stúpa a zvuk je zaznamenateľný v rozsahu 5000 kilometrov". Podľa vedcov, ktorí skúmali tento záznam, môže ísť o živočícha. Doposiaľ však nie je známy nijaký živočích, ktorý by mohol produkovať zvuk v takej intenzite. Ak je to živočích, tak musí byť niekoľkokrát väčší ako ten najväčší na našej planéte, ktorým je Vráskavec obrovský (s dĺžkou okolo 30 metrov a hmotnosťou až do 181 ton). Tajomný zvuk si môžete vypočuť na Youtube.com.
Staroveké podmorské mestá
Dostal som zaujímavý e-mail s obrázkami podmorských geometrických tvarov, ktoré nemohli byť vytvorené prírodou (podobne ako som zverejnil v časti Yeti na Marse).

Raz jeden vedec v istom dokumentárnom filme povedal, že vedci by mali venovať viac energie skôr výskumu Zeme ako vesmíru. Určite je to pravda, pretože fotografia z Google je fascinujúca.

Pohľad na obrázok (vľavo) až mrazí - oblasť sa nachádza západne od Maroka (asi 700-800 km) v Atlantiku a tu je aj internetový link (Google).
Obrázok: Geometrické čiary dlhé stovky kilometrov. Sú to pozostatky Atlantídy?

Obrázok nemôže byť falzifikát, pretože bol vytvorený skenovaním podmorského dna satelitom.
Shag Harbour

Jeden z ďalších významných prípadov USO bol pád neznámeho objektu do vôd Atlantiku neďaleko Shag Harbour, čo je rybárske mestečko v kanadskej provincii Nové Škótsko (východ Kanady). Pád neznámeho objektu do mora tu skúmalo viacero štátnych zložiek Kanady. O incidente v Shag Harbour sa dočítate aj v encyklopédiách, Wikipedia nie je výnimkou. Incident skúmala aj kanadská armáda a kanadská vláda vyhlásila, že to nemohlo byť nijaké známe lietadlo. Ide teda o jeden z málo prípadov, keď vláda nejakého štátu formálne uznala neidentifikovateľný lietajúci objekt. Čo sa vlastne stalo?

4. októbra v roku 1967 približne okolo 11:20 večer (lokálneho času) ľudia telefonovali, že niečo obrovské spadlo do zálivu Maine (neďaleko mestečka Shag Harbour). Najmenej 11 ľudí videlo lietajúci objekt a veľa podalo správu, že počuli silný dunivý zvuk. Objekt sa nikdy nikomu nepodarilo identifikovať (ani nájsť, aspoň podľa oficiálnych vyhlásení) a prípad je doposiaľ zaznamenaný v spisoch kanadskej vlády, kde sa hovorí o neidentifikovateľnom lietajúcom objekte. Kanadská armáda na mieste pádu vykonala prieskum vychádzajúc zo svedectiev ľudí, ktorí videli veľký objekt, ako padol do mora. To je z oficiálnych správ všetko. Prípadu sa venovalo i viacero serióznych periodík, z ktorých niektoré ho nazvali kanadským Roswellom (Roswell je miesto v Novom Mexiku v USA, kde bol zaznamenaný pád neznámeho objektu, po ktorom sa zachovali trosky).

Back
Súhlasí Sinaja


2.
označiť príspevok

Chiara
   24. 5. 2013, 15:40 avatar


3.
označiť príspevok

Chiara
   24. 5. 2013, 15:45 avatar
Ďaľšia zaujímavá časť z uvedeného zdroja:

Prečo sa nevypláca veriť vedcom vždy a za každú cenu?

Vedci priniesli ľuďom veľa, ale ak sa pozrieme do histórie, mnohí z nich zosmiešňovali najviac práve tých najlepších spomedzi seba. Je to čosi podobné ako v cirkvi, v ktorej tí najväčší ľudia mali najväčšie problémy. Veľkého posmechu sa dožil Edison a aj Einstein utŕžil tvrdú kritiku; uznanie pocítili až omnoho neskôr, avšak spomedzi zosmiešňovaných neboli jediní. Veľkého posmechu sa dostalo aj istému vedcovi, ktorý si vysokú úmrtnosť kedysi dávno na pôrodníckej klinike vysvetľoval neumytými rukami. Mal pravdu. Mnohí vedci sú veľmi konzervatívni aj dnes a často nepripúšťajú nič okrem toho, čo vidia alebo čo si myslia. Čitateľovi preto uvediem aspoň maličký obrázok aj s odkazom na zdroj, ktorý sa týka krátera Hale na Marse. Obrázok možno vyhľadať pod rovnakým názvom (Hale Crater) na stránkach Európskej vesmírnej agentúry, prípadne priamo tu.

Môže vzniknúť dojem, že vedci kamuflujú a rôzne veci taja. Ak uberiete jas a kontrast (a ako autor som si to vyskúšal celkom sám), v dolnej - kritickej časti obrázku dostanete výsledok, aký je zobrazený na týchto stránkach. A tam sa aj píše, že vedci nechcú hovoriť, ale tajiť.

O dôveryhodnosti obrázku nemožno pochybovať, hoci jeho predchádzajúca kolorizácia a tónovanie sú zrejmé. Ak však uberiete jas a zvýšite kontrast, geometrické obrazce sú jasným dôkazom, že s Marsom to nie je celkom tak, ako hovorí veda. Vytvorenie čistej geometrie (napr. štyri obdĺžniky) nemôže byť spôsobené prírodou, iba inteligenciou. Určite súhlasím, že známa ľudská "tvár" z Marsu môže byť iba hrou prírody. Aj bigfoot. Ale čo si myslieť o geometrických obrazcoch?

Z tohto nech čitateľ usúdi, aký názor zaujať na agentúry, ktoré z rozpočtu daňových poplatníkov zbierajú informácie, ktorých časť však do povedomia verejnosti nikdy nedajú - naopak, prinesú ich nadšenci, ktorí však takéto niečo, po grafických úpravách trvajúcich možno nejeden víkend, nájdu bez pomoci vedcov. Možno už zajtra príde ďalšia nudná správa z Marsu, že tam nie je život. Vidíte ten obrázok?

Myslím si, že ak je pravda, čo vidieť na tejto fotografii Marsu, tak je to najväčší hmatateľný dôkaz, aký má naše ľudstvo o možnej existencii inej - vyspelejšej civilizácii. Zároveň je to však i výzva pre čitateľov zamyslieť sa, prečo v médiách dostávajú priestor častokrát aj neoverené správy, čo im pomôže dospieť k názoru, že veda, resp. jej komunita, je ignorantská. Neopýta sa niekto z vás vedeckej komunity, čo si o tomto obrázku máme myslieť? A veríte tomu, že dostanete odpoveď?

Back


4.
označiť príspevok

Chiara
   24. 5. 2013, 15:46 avatar


5.
označiť príspevok

postihnuty debil žena
   24. 5. 2013, 16:13 avatar
pozri, ak by každy človek bol samorozhodujucim člankom, nastal by oveľa skôr koniec pree tuto "prospercharsku civilizaciu", takto je toto a ine temy, tabu pred svetom, len pre par. uznaj, na čo to komu je dobre, ked ani nepochopil že planeta Zem lieta v neskutočne obrovskom vesmire okolo svojej osi. su, je to realita, ak vojenske ktore sa ale pohybuju oveľa pomalšie, tak mimozemske ktore tu žiju už veľmi dlho na naš vyskum, čo to za *** naklonovali :D


6.
označiť príspevok

Chiara
   24. 5. 2013, 16:33 avatar
Možno to nepotrvá dlho, a skutočne bude objavený a aj dokázaný pôvod mimozemskej civilizácie na zemi, všetko tomu nasvedčuje.Ty nemáš pocit, že nám niekto berie právo na viac informacií o nich, a že vyslovene nám natíska svoju predstavu o živote na tejto planéte? Kto sa snaží s nami manipulovať?
Môžem ťa volať Camael? (Angel:P


10.
označiť príspevok

postihnuty debil žena
   25. 5. 2013, 09:42 avatar
určite je už dokazany, ale ako pre koho... ked si tak vezmeš všetky tie story ako national geografic a spol, je jasne ako predhodia podvodne "susto" aby zalepilo vzrastajuci deficit pozorovani a samotny internet v tom nieje. ak by mali potrebu mimozemšťania len tak chuť vypiť kavku na pikniku s kym koľvek, spravili by to, ale dnes ako aj v minulosti ich zneužili srači v prospech čoho, koho ? pozri sa naokolo, na tych zhyralcov kde to dospelo a iba sa to opakuje a ty nezmôžeš vôbec nič, najlepšie byť niktom, nikomu nemusiš nič dokazovať a sleduješ ten prazdny marazmus, alebo predstierajuci pohodu, aplaus, uspech :D
samozrejme že tam je pocit, už len bežnym postojom ubohych agresivnych individualit ktore maju potrebu to zosmiešňovať, hoci z podvedomeho strachu že ich niečo presahuje napriklad ich ubohy syndrom uspešnych hormonov ktore ich ovladaju, nič viac, su mäso ktore ťa ale niečim koduju, už len pritomnosťou a ty ako človek si prirodzenou sučasťou toho chaosu a každy deň sa presviedčať a žiť vlastne v snoch aby si si to nemusel hodiť ako tvoj kamoš(ka). prave aj kôli tomu niekto z nich len tak nepride na ten čajik aj ked je možne všecko, bolo by to čarovne ak by konečne niekto väčši rozbil ten syndrom prazdnych individualit a ukazal: "aha, niečo je aj inak" :D čo nieje manipulacia ? uplne všetko, uplne
Súhlasí Chiara


14.
označiť príspevok

Chiara
   26. 5. 2013, 09:23 avatar
Toto ma zaujalo: Tajná komora v Machu Picchu, zdá sa, že sa v dôkazoch posunieme a dozvieme sa viac, si pozri:
Projekt s názvem “Machu Picchu 2012” je nyní prodloužen o dalších šest měsíců. Jedná se o vyjímečný archeologický poklad a další nová odhalení o zapomenuté historii říše Inků. Brzy uvidíme Machu Picchu ze zcela nové perspektivy, protože tento nález může být hrobka krále Pachacutec...
Průzkum byl proveden mezi 9.- 12.dubnem 2012 a nejenže potvrdil existenci podzemní komory, ale hned několika! Hned za dveřmi bylo objeveno také schodiště a dvě hlavní chodby vedou do specifických místností včetně jedné hlavní, která je čtvercová. Několik různých technik, které archeologové použili umožnilo zviditelnit přítomnost důležitých materiálů včetně kovů a velkého množství zlata a stříbra!

Více zde: www.astronauti.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

postihnuty debil žena
   25. 5. 2013, 14:36 avatar
tu je tiež jeden z dôkazov už v roku 1995: www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk určite to nieje propaganda na niečo ine, tam maš všecko ako sa veci maju
Súhlasí Chiara


13.
označiť príspevok

Chiara
   26. 5. 2013, 09:13 avatar
Toto video poznám, neviem čo si mám o tom myslieť. Účelová propaganda alebo nie.


15.
označiť príspevok

postihnuty debil žena
   26. 5. 2013, 11:33 avatar
on nehovori pravdu len vdaka tomu že zistil americkeho prezidenta ktory s nieakou nejednou rasou podpisal obchod kde zmizne ročne akykoľvek človek, hlavne deti ako potravu pre nich, jeden tiež dôvod prečo o nich vieme naozaj malo a ešte to je zosmiešňovane, až take je to dokonale, neskôr zistiš že to blud nebol, nech si hovori kto chce čo chce, osobne som tiež videl a tym ľudom sa ani nečudujem. pribudaju aj živočichy, nielen chupacabra, vyzera to ako maly anjel, lieta to


7.
označiť príspevok

Chiara
   24. 5. 2013, 16:38 avatar
Nyní se lidstvo nachází v poměrně bouřlivém období všelijakých politických a společenských zvratů, šílených vědeckých objevů a jejich aplikací, ohromného rozvoje vojenskoprůmyslového komplexu a mnoha jiných oborů. Pokud je tedy program aklimatizace skutečností a mimozemšťané tím pádem též, pak je jenom otázkou času, kdy dojde k onomu největšímu zvratu v dějinách lidstva a existence nebo přítomnost cizích nepozemských bytostí se stane bez rozdílu naprosto pro všechny neoddiskutovatelnou a pro mnohé tvrdou realitou.
Bůh s námi !

ydroj:AKTUALIZACE


8.
označiť príspevok

Chiara
   24. 5. 2013, 16:40 avatar


9.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 5. 2013, 18:18 avatar
hypoteticky, ak by tu aj boli tak sa nám neukážu..možno ked raz ukončia existenciu ludstva na Zemi, tak sa ani nedozvieme kto bol za tým..


12.
označiť príspevok

lajošovkohut muž
   25. 5. 2013, 16:01 avatar
nikto mi nechce veriť, ale na vlastne oci som raz videl mimozemstana. Nikdy na to nezabudnem. Od vtedy viem, že su medzi nami.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:55,  Ak sa potvrdia tieto tvrdenia bvalych S. I. S karov bude revolucia kde si sily temna ani nepipnu...
dnes, 04:50,  Jedna mudra zena povedala ze Slovensko je velmi vynimocna krajina predurčena k uspechu. Uvolnila...
dnes, 04:46,  Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej? Skupina bývalého siskára...
dnes, 04:37,  Vychádzajúc z mojich funkcií, pozícii a hodnosti kapitán odboru závažnej colnej a...
dnes, 04:35,  Trestné oznámenie na skorumpovaných politikov vo vláde a v parlamente a ich prisluhovačov v...
dnes, 04:34,  Trestné oznámenie na skorumpovaných politikov na Slovensku vo vláde a parlamente a ich...
dnes, 04:27,  O slobodnej voli krymskeho ludu vyjadreneho v referende kde bola 98 % ucast sa nediskutuje ale sa...
dnes, 04:20,  Dobre a teraz si skus uvedomit ze je rok 2019 a prijat nepopieratelny cakt ze sovietsky zvaz...
dnes, 04:00,  modrá je dobrá, zelená, žltá, červená, fialová, oranžová, hnedá, biela, čierna,...
dnes, 03:59,  Správne, modrá je dobrá. *21
dnes, 03:55,  Zase tvrdenie bez dôkazov. Osvietený šíri svoje bludy, bez najmenších zábran. Korupcia je...
dnes, 03:53,  Vybral som ti modrú ;) https://images.app.goo.gl/wfrKaqFaULJVpJkL7 ;)
dnes, 03:49,  Lemmy španielski fašisti odsúdili katalanských politikov
dnes, 03:48,  Na rozdiel od protislovenskych-figurok ako ty národovci presadzujú záujmy Slovenska
dnes, 03:44,  Tak akú chceš pilulku? ;) Modrú či červenú? ;)
dnes, 03:39,  (19) Hlúpa Scarletta, ty o tom niečo vieš, že? Ty si už bola zabanovaná aspoň...
dnes, 03:30,  Ruský prezident Vladimir Putin v pondělí 14. října dorazil na státní návštěvu do...
dnes, 03:12,  Hokejis, nevieš nič iné, len šíriť klamstvo o ľuďoch. Prečo trepeš nezmysly o mne, že...
dnes, 03:06,  Hokejis, táraš od veci, lebo v 62 si napísal: Ty nevieš či fašistické politické procesy...
dnes, 03:02,  Bol som príliš dlho dobrý nemajú ma preto radi Perom ničia za pár drobných obyčajní...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Posielam Ti zoznam všetkého, čo by som si na Vianoce želal: Teba!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(98 603 bytes in 0,343 seconds)