Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Tma národa

24
reakcií
1624
prečítaní
Tému 2. decembra 2012, 07:57 založil dilemma.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
16. 08. 2010
12
30. 11. 2011
108
12. 08. 2010
32
14. 02. 2011
30
23. 10. 2018
5
 
 


1.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 07:57 avatar
Z Véd poznáme výraz „Tma národa“. Hoci sme ho už vysvetlili, priblížme si ho znovu. Vychádza z toho, že tá istá Runa má význam „TMA“ aj „10 000“ (okrem ďalších 142 významov). Svet Temnoty je takto zároveň označovaný aj ako Svet, kde existuje 10 000 planét, ktorých slnká vyžarujú v spektre, ktoré nie je pre nás viditeľné. Celá „moc“ Temných a ich „Pán“ je – vzhľadom na Galaxiu Perúnova cesta (Mliečna cesta) – lokálna záležitosť. A tak aj ich „Pán“ má – oproti našim Bohom – iba lokálnu moc, hoci na miestach, kde je prítomný, sa môže zdať „všemohúci“.
Tma národa znamená lokalitu, kde žije viac ako 10 000 obyvateľov. V takýchto miestach je Príroda tak narušená, že už nie je schopná sa obnovovať. A čo týmto myslia Védy? Mestá, kde žije viac ako 10 000 obyvateľov. Tieto lokality sa už totiž naozaj stávajú inými, ako voľná Príroda.
vedy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 08:02 avatar
Hustota poľa je zároveň „hustota“ Boha prítomného na danom mieste. Aby to nebolo čudné, povedzme si o pôvode slova BOH viac. Keďže pri všetkých pôvodných výkladoch vychádzame zo zdrojového textu, ktorý je písaný Runami, existuje viacero výkladov každého prastarého výrazu. Týmto sa – ako sme už hovorili – zabezpečuje podávaná informácia aj pred tými, ktorí by ju nemali dostať. Niekomu stačí povrchové čítanie, iný ide do hĺbkovej podstaty...
Jeden z výkladov slova BOH , t.j. v staroslovienčine ???? je ????? ?????? ??????? ????????? (?), t.j. je to mnohorozmerná štruktúra, ktorá tvorí energeticko-informačné toky (EIT) a sama nimi aj je. Runa „????“:
ukazuje na niečo prvopočiatočné, prvorodené, prastaré, na múdreho Prvopredka – ochrancu: meno Rodu, Živly, Zeme, Teritóriá, Remeslá, Svety (Triglavy) a pod.
BOHOVIA je teda Informácia a Energia a tie ich Toky (EIT) ktoré majú bezprostredný vzťah k objaveniu sa ľubovoľného člena z RASY tu v JAVI (fyzickom svete). Všetky EIT, t.j. Bohovia, majú vlastné algoritmy a rôzne, špecifické spôsoby pohybu – už ich mená sú, ak to povieme zjednodušene, obrazom ich „špecializácie“. Zopakujme si, že PERÚN (??????) vychádza z obrazov Bukvice: PER je perúnica, blesk, UNa poznanie, čo významovo znamená „Ohňoved“, teda ide o EIT celovesmírneho rozsahu. Nie lokálneho, ale účinného v CELOM VESMÍRE. Pre tých, ktorí prešli obradom MENOREČENIA platí to isté o tajnom mene, ktoré v obrade dostali.
Platí Kon: „čo je hore, to je aj dole“, a preto RUNY, t.j. Rečúce UNY-poznania, sú, obrazne povedané, „Matkou jazykov“, megaalgoritmom Rozumu a Jazyka, „knižnicami“, „zdrojom Múdrosti“, nesúcim v sebe prvopočiatočné obrazy. A aby sme to všetko vedeli pochopiť, musíme začať z jednoduchého uvedomovania si Bukvice a Hlaholiky a umenia ich vykladať.

Aby sme to dokončili, aj „Pán“ je EIT, ktoré sa zosilňuje aj hustotou siete kostolov a podobných židokresťanských ustanovizní. Nie je schopný byť „len tak“ všade, a teda sú miesta, kde je hustota jeho poľa vyššia a zase miesta, kde je skoro nulová. Musíme brať do úvahy, že Siví prišli do systému Jarily-Slnka pred niekoľkými tisícročiami zo Svetov Tmy. Tieto svety si vybrali technokratickú cestu vývoja, ktorú nazývame civilizácia. Nie je treba veľa rozmýšľať, aby človeku došlo, že vývoj takejto vyvinutej civilizácie 10 000 Svetov nie je možný bez „vedúcej úlohy nejakej strany“, t.j. bez nejakého riadiaceho, systémového energeticko-informačného algoritmu zo Svetov Temnej Navi. Vždy je nejaký „Pán“ – teda nie Svetlí Bohovia – ako sa on sám nazval v Starom zákone. Je to však energeticko-informačné pole regionálnej úrovne efektívnej pôsobnosti, ale aj to stačí, aby založil mriežku udalostí aj s jej nositeľmi na naše udalosti. Noc Svaroga trvá už dlho, pričom naši Bohovia – v súlade s KONom – počas nej na Zem nevstupujú. Siví sa tu teda neukázali len tak, z ničoho nič, ale pod „strechou“ svojho jediného (v tomto prípade majú židokresťania pravdu) Pána z ich Temných Svetov. V tomto sú Siví na tom rovnako ako my, závisia od toho, „koľko ich Boha“ je prítomného v danom bode a v danom čase. Preto „kvalitatívne charakteristiky“ ich Ochrancu určili fyzické a „politické“ naplnenie toho, čo prebehlo a prebieha na Midgarde. Situácia je dnes taká, že donedávna sme my žili v znižujúcom sa progrese a oni v narastajúcom. Civilizácia bola tak naplánovaná, aby naša myseľ „zdochla“ ešte pred príchodom času, v ktorom sa môže obnoviť. Na toto nám vytvorili efekt „nedostatku času“, ktorý nám vnútili, pričom vtedy čas Sivým tiekol pomaly, mali možnosť si všetko detailne pripraviť, aby mohli Rasu dokonale vycicať. Príklad je trvanie 1 hodiny podľa nášho a kresťanského času. Môžeme to pochopiť na rozdielnej dĺžke trvania času v našom a kresťanskom systéme. Predstavme si, že dáme na sporák variť vodu, a táto zovrie za 1 slovanskú hodinu (celý deň má 16). Znamená to, že za 1 hodinu vydáme toľko energie, koľko je potrebné na uvarenie vody. Ale ak vezmeme kresťanskú hodinu (deň ich má 24), tak ak má tá istá voda zovrieť za 1 kresťanskú hodinu znamená to, že za kratší čas musíme dodať tú istú energiu – a hľa, „naháňačka s časom“ je na svete a aj dôvod na viac hodín.

Teraz je však všetko naopak. Náš čas sa spomaľuje ale ich zrýchľuje. Všetko sa zmenilo ako v zrkadle, prví sa stávajú poslednými a poslední prvými... Bod nezvratnej zmeny nastane – podľa kresťanského kalendára – r. 3156, kedy Siví nadobudnú nulový potenciál na Midgarde. S nami sa tak udialo pred cca 6 000 rokmi.


3.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 08:08 avatar
nevie prosím niekto o budhistickom kláštore v blízkosti, alebo v okolitých štátoch, kde by prijali o jeden a pol člena viac nastálo? o vyznávačov krišna viem v madarsku, tam už vytvorila skupinka celú ekodedinku.. len mi vadí to strašne gýčovité prostredie.


4.
označiť príspevok

Ranexill muž
   2. 12. 2012, 10:58 avatar
Zaujímava poznamka o anjeloch, ze tzv. angelo je prívlastok temneho anjela. 


8.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 11:16 avatar
ja rešpektujem tvoje prianie, aby som do tvojej témy nepísala. ty ale žiadny rešpekt nepoznáš, vieš o tom jedine kecať.


5.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   2. 12. 2012, 11:01 avatar
No jo, kde sa clovek cvybury, veru steblo travy uz nevyrastie. Je to bestia, ktora sa hra na milucku...


6.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 11:06 avatar
skratky:
Svaga je skratka dvoch staroslovienskych slov SVA + GA. SVA znamená Nebesia a GA cesta. Teda Svaga znamená «Nebeská cesta». Výraz SVARGA zase znamená SVA + R + GA, t.j. Nebesia + Rasa + Cesta, čo čítame ako Nebeská Cesta (Bielej) Rasy. Túto cestu harmonické rozvoja Védy volajú aj Zlatá Cesta Duchovného Vývoja.

Nad každým Svetom „vládne“ Triglav, ktorého tvorí vždy Trojica Vyšších Bohov. Triglav Sveta Javi je tvorený: Svarog-Perún-Sventovít. Svarogovou „aurou“ prítomnou všade vo Svete Javi je Svedomie, Perúnovou je Sloboda a Sventovítovou vzájomná pomoc. Tam, kde chýbajú tieto vlastnosti neexistuje vláda Svetlých Síl.

Svet Javi je na konci našej Galaxie, t.j. za ním je hranica medzi Svetlým a Temným Svetom. Táto hranica sa volá Svarožia hranica. Svety Javi sa niekedy dočasne dostávajú za Svarožiu hranicu, čím sú násilne obsadzované Temnými Silami. Naša Slnečná sústava práve v decembri r. 2012 (začiatkom Leta 7521) presekáva Svarožiu hranicu a vraciame sa domov.

Ide teda o reálne, fyzické Svety, ale ťažko je nám si jednoducho predstaviť vyšší počet rozmerov. Vo Svete danej rozmernosti sa môžu aj vyššie bytosti prejaviť len v rámci platného počtu rozmerov. Napr. keď Perún pred 40 000 rokmi pristál na Zemi, tak jeho kozmická loď 3 dni stála a vyšiel až potom – prebiehala jeho transformácia na 4D.

Ako sa píše v Knihe Svetla, existujú akési „aleje“ medzi rozdielnymi Svetmi, kde sa môžu bytosti prejavovať v sebe vlastnej rozmernosti, ale v danom Svete jedine v danom rozmere. V skutočnosti sa tieto Svety môžu aj „prekrývať“, ale vzhľadom na rozdielne rozmernosti to nie je „vidno“.

Existuje „Jediný Tvorca“, prvopočiatočný zdroj Svetla – RA-M-CHA, ktorý je však – presne ako hovoria budhisti – nepoznateľný. Jednota účelu a tvorivého, budovateľského snaženia všetkých tvorivých Síl a Energií je jedine poznateľný fakt – preto je poznateľný podľa jednotného Plánu existencie Svetov Svetla. A tu sme pri naivite kresťanov a im podobných. Nevedia si predstaviť ani o 1 harmonický stupeň vyššiu – 16 rozmernú bytosť – ale poznajú vôľu Jediného Boha – dobre to opisuje Svetlá, Budhistická Tantra: snažia sa dať príliš veľkú vec do príliš malej škatule...

Toto všetko je však súčasťou slovanskej Viery. Slovo Viera sa skladá z dvoch runových symbolov, ktoré sa v staroslovienčine vyslovovali ako „Viedať“ a „Ra“. Hlavný a podstatný rozdiel medzi Vierou a náboženstvom je ten, že Viera sa z tohto pohľadu prekladá ako čisté, jasné poznanie. Náboženstvo naopak – stavia na dogme, ktorá sa jednoducho nevysvetľuje. Odtiaľ je už iba krok ďalej, k zovšeobecneniu dogmy. A dogma nemusí byť iba náboženská, existujú dogmy politické, ekonomické, sociálne atď. Ide o princíp, že podstata sa nevysvetlí – treba im slepo veriť.
Ešte jeden špecifický výraz – Pútnik. Vo Védach ide o Boha zo 16 alebo 256 rozmerného Svetlého Astrálu, ktorý dobrovoľne zostúpil do Sveta Javi s cieľom pomôcť ľuďom v niečom konkrétnom. Pre takéhoto človeka už neplatia niektoré pravidlá – napríklad zostupuje na základe vlastného rozhodnutia, vyberá si miesto a čas narodenia, po smrti už neprechádza nijakým Súdom a podobne. Môže sa vracať aj opakovane – toto je prípad Dalajlámu, alebo jednorazovo – toto bol Radomír.
Pre zaujímavosť, prastaré meno Oleg alebo Oľga významovo znamená „posol Bohov“ – Leg je Boh zo 16 rozmerného astrálu.


7.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 11:07 avatar
Ďalší zaujímavý výraz je napr. Igor. IGO je v staroslovienčine PORIADOK, t.j. IGOR nie je pôvodne meno, ale vladár – ochranca poriadku. Dnešná ruština má výraz IGO úplne zmenený. S tým súvisí aj výraz ORDA – t.j. kozácka armáda („ZLATÁ HORDA“...).

Rovnako existujú prastaré výrazy „NEBO“ a „NEBESIA“. Nebo je skratka v staroslovienčine tam kde „Net (Svetlého) Boga“, pričom Nebesia znamená tam, kde „Net Besa“. Takže Nebo a Nebesia nie sú ekvivalentné výrazy už miliardy rokov. Nebo je miesto, kde sídlia Temné Sily, Nebesia je miesto kde niet „Besa“ (zviera v Temnom Svete), teda kde sídlia naši Svetlí Bohovia. Kde to chcú ísť kresťania? Do Neba?


9.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 14:09 avatar
tak nevie prosím niekto o budhistickom kláštore v blízkosti, alebo v okolitých štátoch, kde by prijali o jeden a pol člena viac nastálo? alebo o komunite typu preppers alebo bushcraft? súrne, potrebujem strechu nad hlavu.


10.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   2. 12. 2012, 14:11 avatar
Žiaľ, neviem o ničom podobnom.
Súhlasí dilemma


11.
označiť príspevok

Vladko muž
   2. 12. 2012, 14:11 avatar
9

"potrebujem strechu nad hlavu." Nepovaľuj sa a choď pracovať. Budeš mať aj strechu nad hlavou.
Súhlasí prairelabster


12.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 14:13 avatar
ty už sa len vyznáš.
Súhlasí Vladko


13.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 20:48 avatar
Podľa Véd existujú štyri jugy:

Satia Juga je zlatý vek. Je charakterizovaný spravodlivosťou, Múdrosťou, Duchovnosťou a neexistenciou nevedomosti, nemravnosti a násilia. Trvá 1 728 000 Liet.

Treta Juga je strieborný vek. Je charakterizovaný objavením sa nemravnosti a celkovo „chybového“ správania sa. trvá 1 296 000 Liet.

Dvapara Juga je bronzový vek. Je charakterizovaný veľkým úpadkom cnosti a spravodlivosti. Trvá 864 000 Liet.

Kali Juga je železný, nešťastný vek. Charakterizujú ho spory, nevedomosť, bezbožníctvo a v podstate totálna neprítomnosť cnosti. Trvá 432 000 Liet.

My žijeme v časoch Kali Jugy, ktorá sa začala pred cca 5 tisíc rokmi, a práve preto v tých časoch pristáli na Zemi Siví. V časoch nešťastného veku je hriech natoľko rozšírený, že na konci Kali Jugy sa musí objaviť Kalka-Avatar, ktorý ničí démonov a začína novú Satiu Jugu. Potom sa celý cyklus začína znovu. Keď sa tieto štyri Jugy zopakujú 10 000 krát, tak predstavujú jeden Brahmov deň.


14.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 20:52 avatar
V Slovansko-Árijských Védach sa hovorí o Zdroji Života. Bol uložený Bohmi v dávnej minulosti do sibírskej zeme. Nikto presne nevie čo to je, ale vieme, že putuje v zemi a v určitých časoch sa približuje k povrchu zeme, pričom na povrchu sa začnú prejavovať nevídané udalosti. Rastliny môžu rásť do nebývalých rozmerov či úrody, ľudia môžu nadobúdať nadľudskú silu a schopnosti. Hoci Kazaci v minulosti svojim bojovým umením bežne vyhrávali nad desaťkrát silnejším nepriateľom, tak teraz sa tento pomer môže zvýšiť na oveľa viac. Malá skupina védicky znalých ľudí môže porážať desiatky tisíc nepriateľov a to bez straty vlastných životov. Ako sa dá takáto sila „prilákať“? Napríklad chorovodmi a celkovo prastarými obradmi a rituálmi. A tu to je – ak sa dáte viesť samozvanými „žrecmi“ či „volchvami“, ktorí si svoje „slovanské“ obrady sami vymysleli a s ostatnými „nepotrebujú“ spolupracovať, alebo ak ste síce v „oduševnenej“, ale iba virtuálnej skupine „Slovanov“, tak sotva môžete očakávať „príchod“ Zdroja Života.


15.
označiť príspevok

prairelabster
   2. 12. 2012, 20:54 avatar
dlhuješ mi 800€, ktoré si použila na vlastné obohatenie, s ktorým ja nesúhlasím a nakoľko som ta viac krát žiadal písomne ako aj telefonicky, aby si tieto peniaze vrátila a dodnes si tak neučinila, zariadim sa podľa seba. tie peniaze patria mojej matke, nie tebe. tvoj posledný termín je 22.12.2012.


16.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 20:56 avatar
ja nesúhlasím s fyzickým a psychickým týraním žien mužmi. dobre, tak idem na zoznamky, dám si inzerát, nechcem byť sama na vianoce.


17.
označiť príspevok

rose.madder žena
   2. 12. 2012, 20:56 avatar
..to bude deň po konci sveta .. zlý termín : )


18.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 20:57 avatar
neide mu o peniaze, ale o zábavu.


19.
označiť príspevok

prairelabster
   2. 12. 2012, 21:03 avatar
nepokúšaj sa ma opätovne citovo vydierať, Andrea, alebo iným spôsobom skúsiť ovládnuť moje vedomie, alebo podvedomie. tie peniaze chcem naspäť a trvám na tom! nepracoval som ako hlupák 12 hodín denne s 25 kilovými hydraulickými nožnicami v rukách len pre to, aby si si zaplatila dlhy u T-comu na internetové zabávanie sa! a ďalej sa mi vysmievala do tváre!..
TIE PENIAZE CHCEM, SÚ TO MOJE VYDRENÉ PENIAZE! a ty si za ne nebudeš užívať!!! nie som tvoj manžel, tvoja nehnuteľnosť nie je na mna písaná a Rebeke nie je moja dcéra. sprosto si mi tie peniaze ukradla a ja ich chcem naspäť! tvoj posledný termín je 22.12.2012. toto nie je zábavka tvojej paranoie ala igigi.. vážne sa zamysli! ja nesrandujem!


21.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 21:07 avatar
no už dosť. po ohováraní a vyhrážaní je to už vydieranie. vianoce budeš tráviť v base, tam sa už ako poloboh nebudeš asi cítiť. ja tiež nie som tvoj fackovacý panák. ešte jeden príspevok a nahlásim to na políciu.


22.
označiť príspevok

prairelabster
   2. 12. 2012, 21:11 avatar
ničím sa ti nevyhrážam. opakujem, ničím sa ti nevyhrážam - v mojich príspevkoch nenájdeš ani známku po vyhrážani, alebo podobnom. skôr pokus o dohodu a teda jasný termín mojej možnej návštevy teba a dcéry, aby som vyzdvihol svoje peniaze - celkom 800€, ktoré si použila na vlastné obohatenie a s ktorým ja nesúhlasím. sú to moje peniaze a chcem ich naspäť. nie som "další hlupák, ktorési okradla cez internet, ako chudáka Majka.. ani sa s tebou nechcem stretnúť, ani s tebou nechcem mať nič spoločné. vráť mi peniaze, ktoré sú moje a ktoré mi patria a potom si rob čo chceš.. chcem len to, čo mi právom patrí. ja som sa na to narobil! a ty sa za to nebudeš zabávať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


23.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 21:15 avatar
dobre, bude to riešiť od zajtra polícia. máš už na rováši sť zabávaj sa v base alebo v ústave, tam ich vydieraj, tam maj veľkú hubu, nie voči osamelej žene, hajzel.


24.
označiť príspevok

prairelabster
   2. 12. 2012, 21:29 avatar
800€ do 22.12.2012 na môj účet. Had.


25.
označiť príspevok

dilemma žena
   2. 12. 2012, 21:31 avatar
had, ale mrtvý. tešilo ma, bola som strelkyňa.


20.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   2. 12. 2012, 21:06 avatar
...iba prip0meniem,ze 21.12.2012 je k0niec sveta...) 22.12,je p0 termine...)))
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:32,  Ty nepoznáš odpoveď, len NINKA ;) A tá koťuha nechce povedať ;)
dnes, 18:32,  Gdo to byl? ;) Cikán černý cikán ;) https://www.youtube.com/watch?v=1tMlkYKTycM ;)
dnes, 18:30,  Aby sme sa pýtali NAČO SME TU ? :)
dnes, 18:30,  80, . kto? Nejaký prevádzkár zo supermarketu ho zablokoval za tie chýbajúce červené...
dnes, 18:28,  Uplne spravne
dnes, 18:28,  89, .... teda, ten kto je za pokoj a odmieta násilie ako prostriedok riešenia problémov je...
dnes, 18:26,  Ninku potrebujem len na jednu vec, aby prezradila NAČO SME TU ;)
dnes, 18:23,  Jaaaj. .. ďakujem už neprosím ... No ok. .. ale potom nenaháňaj ninku. .. *13 Ale ne, však...
dnes, 18:21,  Tam mali byť pekné smajle v 193...
dnes, 18:21,  Chcel SOM, mal SOM a už viac nechcem ;)
dnes, 18:20,  Veď si chcel ješibabuuu... Nee? *21 *37 *37 Či si zmenil názor. ..
dnes, 18:14,  183) tomu úplne vľavo odpadávali uši, alebo min. jeden krát, preto som ho spomenula. .. *21
dnes, 18:14,  A na čo by mi bola ježibaba? ;) Veď ruky mám zdravé ;)
dnes, 18:12,  85, ..... " Pýcha človeka bude ponížená, pokorená bude ľudská hrdosť. V ten deň...
dnes, 18:12,  A asi aj Zuzka lebo sibe im priblizne rovnako *03
dnes, 18:12,  Keby si sa polepšil, tak by Ťa aj nejaká ježi baba, chcela. ... *18 *20 Podľa mňa. .. *21...
dnes, 18:10,  Scarlet je Ninka to ste doteraz nevedeli matka svata
dnes, 18:09,  Moc ma to netrápi ;) Hlavne, že diskusia nestojí ;)
dnes, 18:08,  No ja mám plavé vlasy. ..
dnes, 18:07,  Jak ty vieš, čo JA odsúhlasujem? ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Muž zaplatí dvesto korún za stokorunovú vec, ktorú potrebuje.
Žena zaplatí sto korún za dvestokorunovú vec, ktorú nepotrebuje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(99 718 bytes in 0,332 seconds)