Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Tanec v podani SU-27

24
reakcií
113
prečítaní
Tému 5. júla 2019, 21:06 založil PartOFgod.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 7. 2019, 21:06 avatar
Súhlasí Boris

4.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 7. 2019, 21:57 avatar
Osvetielkovaný pustil do gatí z toho tanca
Súhlasí Kasafran

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 21:49 avatar
Ty náš tanečník fake videií                   
Súhlasí ondrej61

3.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 7. 2019, 21:55 avatar
TRol osvetielkovaný nezmieriteľný bojovník proti pravde
Súhlasí Kasafran

5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 7. 2019, 22:05 avatar
o takom balete sa moze americkym metrosexualnym pilotom len snivat.

6.
označiť príspevok

-era- muž
   5. 7. 2019, 22:07 avatar
Možno je to preto, lebo amíci nekonštruujú stíhačky k tomu, aby tancovali, ale aby zostreľovali nepriateľské lietadlá z oblohy....
Súhlasí Osvietený, kntsz

8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 22:16 avatar
Ale možno pre istý druh ľudí je i taneček dobrý a postačujúci    

14.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 08:34 avatar
Amíci konštruujú stíhačky aby narážali do iných lietadiel.

www.webnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 22:15 avatar
Aby si pochopil prečo stíhačky nato neskáču rovno do mora z hrdzaveho Kuznecova . Lebo napríklad F 35 dokáže stáť na jednom mieste

Lockheed Martin F-35 Lightning II je stíhacie lietadlo piatej generácie, vyrábané od roku 2006.

Do F-35 patria tri hlavné modely: prvým je variant s konvenčným vzletom a prístátím (F-35A), druhým je variant so krátkym vzletom a zvislým prístátím (F-35B) a tretím je variant určený na operácie z lietadlových lodí (F-35C). Priemerná cena za jeden kus F-35B, sa pohybuje na úrovni 150 miliónov dolárov.
Zásadným rozdielom medzi týmito verziami je integrácia zdvihového dúchadla do F-35B, ktoré jej umožňuje pristávať vertikálne a vzlietnuť na veľmi krátkej dráhe.

www.securitymagazin.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Koniec hlásenia a tanečkov

9.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 7. 2019, 22:20 avatar
(4) Hokejis,
a čo spraví pri tancoch ďalších typoch ruských stíhačiek...?

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 7. 2019, 22:27 avatar
Keď v 90 tých rokoch začal lietať raptor F 22 zufalosť vôbec v Rusku nezačala . Až po takmer 20 rokoch z ničoho nič vybuchla propagandistická bublina v roku 2010 totiž rusi oznámili že majú ekvivalent Raptora F 22 a od tých čias bojuje suchoj T - 50 na internetových diskusiach teda bojoval ono v roku 2018 totiž dobojoval . Rusko za ten čas vyrobilo 6 prototypov bez avioniky , zbranových systemov s motorom z čias Brežneva . Jeden im zhorel na zemi jeden člupol do mora a zostali 2 s minimálnym množstvom paliva letuschopné aby ohurovali idiotov čo žeru rusku propagandu na vojenských prehliadkach .    
Nikdy sa žiadna stíhačka T - 50 nevyrobila ani nevyrobí čo už dnes jasne povedal i Kremel a tak premenovali T - 50 na T-57 a od tých čias bojuje tato novinaka na internetových debatach a podľa oficialneho vyjadrenia výrobcu bude zvádzať boje na dezinfoweboch minimálne do roku 2027 kedy by sa mohol zazrakom objaviť vraj i motor . Podľa mňa ide skôr o prianie ako realitu a svet sa zabáva            

Z wikipedie sa dozvedáme že tento nepodarený projekt ktoremu nebude stačiť ani 6 päťročníc financuje India    

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Počet vyrobených kusov 0

letuschopných prototypov 10    

11.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   5. 7. 2019, 22:50 avatar
utok na medveda youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk aby si pochopil ze so vsetkeho najviac si americky piloti zelaju nikdy sa nestretnut v skutocnom boji s ruskymi pilotmi

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 01:34 avatar
americkí piloti nie americký

13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 01:42 avatar
Ale to by museli chodiť americkí ploti na pešáka . Toď jednú staršiu F 16 veru stretli

Turci zostrelili ruskú stíhačku. Moskva potvrdila smrť pilota a vojaka
Turci desaťkrát varovali ruských pilotov, že vnikli do tureckého vzdušného priestoru.

20.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 7. 2019, 17:47 avatar
(13) Osvietený,
všimol som si Tvoje čaro nechceného v spojení "americkí ploti"...

21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 17:51 avatar
Kasfran tvoj jeden z mnoha problemov je že absolutne nerozumieš čo je vtip . Absolutne nevieš rozpoznať fikciu aod reality atd . Jebneš tu video ruskej stíhačky ktorá nie len že nikdy neletela ale ani nikdy nepoletí

Su-47 Berkut mala vzniknúť s cieľom nahradiť vtedajšie ruské lodné stíhačky aby nezaostávali za USA. Úlohu vytvoriť novú generáciu stíhačiek dostali firmy MIG (za úspech s MiG-29) a Suchoj. Projekt nakoniec získala firma Suchoj a bol označený ako S-22. Počas projektu sa zistilo, že opačné krídla by mohli zvýšiť manévrovateľnosť a znížiť pádovú rýchlosť. Medzitým prebiehali zmeny aj na Su-27. S-22 mala mať len jeden motor, no po analýze sa zistilo, že stíhačka by bola aj napriek tomu príliš ťažká na to aby vzlietla – projekt bol nakoniec zastavený.

Jeden zo zásadných problémov bol karbón ako materiál krídiel: na zostrelenie lietadla by stačila jedna guľka. Pre nedostatok financií vznikol len jeden zjednodušený prototyp (pôvodne mali byť 3). Nakoniec sa projekt podarilo dokončiť, S-37 sa zmenilo na Su-47 Berkut, no lietadlo sa nikdy nedostalo do plnej služby.

15.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 12:38 avatar
Úžasné stroje a vynikajúci piloti.

No a žiaľ, toto v dnešnom svete stači na to, aby som bol rusofil......................  

Dám v niečom za pravdu Putinovi.. som rusofil. Napriek tomu, že v niečom dám za pravdu aj Trumpovi, som rusofil...

kks...    

16.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 12:43 avatar
Toto nemá vo svete konkurenciu, čo mám na to povedať? Veď nebudem predsa klamať sám sebe  

http://www.youtube.com/watch?v=47YW7IMl9Og Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Mimochodm, to je tá, ktorá podľa Osvieteného Edka neexistuje

Súhlasí Kasafran

17.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 7. 2019, 16:57 avatar
Boris,
SU-47 Berkut tiež stojí za vzhliadnutie - samozrejme, že nie pre Osvieteného...

youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 17:43 avatar
Kasfran žiaden strach ja na videá makiet neexistujúcich stíhačiek hľadieť nebudem    

Ale keď už si dal sem ten ruský skôst nedá mi troška reality do tvojich rozprávok vniesť    

Su-47 Berkut mala vzniknúť s cieľom nahradiť vtedajšie ruské lodné stíhačky aby nezaostávali za USA. Úlohu vytvoriť novú generáciu stíhačiek dostali firmy MIG (za úspech s MiG-29) a Suchoj. Projekt nakoniec získala firma Suchoj a bol označený ako S-22. Počas projektu sa zistilo, že opačné krídla by mohli zvýšiť manévrovateľnosť a znížiť pádovú rýchlosť. Medzitým prebiehali zmeny aj na Su-27. S-22 mala mať len jeden motor, no po analýze sa zistilo, že stíhačka by bola aj napriek tomu príliš ťažká na to aby vzlietla – projekt bol nakoniec zastavený.

Jeden zo zásadných problémov bol karbón ako materiál krídiel: na zostrelenie lietadla by stačila jedna guľka. Pre nedostatok financií vznikol len jeden zjednodušený prototyp (pôvodne mali byť 3). Nakoniec sa projekt podarilo dokončiť, S-37 sa zmenilo na Su-47 Berkut, no lietadlo sa nikdy nedostalo do plnej služby.

Koniec hlásenia poplač si    

19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 17:45 avatar
Možno na budúce by som doporučil papierové . Síce nepoletia ale na zem a veku môžu dostať čitateľov    

22.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 7. 2019, 18:38 avatar
Osvietená,
všimol si si, že aj z Tvojej hlavy sa čím ďalej-tým viac stáva papierová...?
Suchoj SU - 47 Berkut (Orol zlatý, v kóde NATO "Firkin" je ruská experimentálna stíhačka piatej generácie s negatívnou geometriou krídel, vektorovaným ťahom motorov a niektorými prvkami „neviditeľnej“ technológie stealth. V dobe svojho vývoja bol označovaný ako S-32 alebo S-37. Jeho konštrukcia vychádza z rady Suchoj Su-27 a využíva množstvo moderných prvkov. Stíhačka má moderný radar, ktorý je schopný zistiť protivníka na vzdialenosť niekoľko sto kilometrov a supermodernú výzbroj, ktorá umožňuje vedenie boja na veľké vzdialenosti. K jej prednostiam patria vynikajúce manévrovacie schopnosti, ktoré umožňujú vyhnúť sa navádzaným raketám.
(Wikipédia: Suchoj Su-47)

23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 18:43 avatar
Súdruh nerob zo seba väčšieho chuja ako si

Suchoj SU - 47 Berkut je neexistujúca stíhačka pre hlavy takých idiotov ako si ty .

Su-47 Berkut mala vzniknúť s cieľom nahradiť vtedajšie ruské lodné stíhačky aby nezaostávali za USA.

Po analýze sa zistilo, že stíhačka by bola aj napriek tomu príliš ťažká na to aby vzlietla – projekt bol nakoniec zastavený.

lietadlo sa nikdy nedostalo do plnej služby.

Je konec tak to pochop    

24.
označiť príspevok

-era- muž
   6. 7. 2019, 18:47 avatar
V akom zmysle chápeš "stíhačka nikdy nevzlietla"? To lietadlo, ktoré pod týmto označením vzlietlo, nebola stíhačka?

25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 18:58 avatar
Nie nebola to bol vykuchaný prototyp .

vo výrobe a technike: výrobok, stroj a podobne, ktorého výroba a funkčnosť neboli ešte vyskúšané v prevádzkových podmienkach,
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:16,  češi hovoria chlieb náš denný daj nám na zajtra, doslovný preklad biblie sú päť...
dnes, 14:13,  je potrebné hodnotiť viaceré stránky, nie iba tyčinky
dnes, 14:01,  Nie, život dieťaťa vo všeobecnosti nie je nad všetko iné. Prečo by aj mal byť?
dnes, 13:59,  Dôležitá je podstata pôsobenia, nie názov.
dnes, 13:53,  Grofik šrobik - teraz máme v Bruseli tú malú Ó-pičku to bude zábava.
dnes, 13:53,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/64628049_2503122359909926_1122903024692363264_n.jpg...
dnes, 13:51,  Osvietený - Nepoznáš tú správu o Audiášovom chlieve? Bude musieť zakročiť Šein,...
dnes, 13:48,  Romanticky film ako buzerant buzerantovi srdce zlomil???:))))
dnes, 13:46,  neviem sa vyjadrovať, takým spôsobom aby to bolo tebe pochopiteľné, lebo si neveriaci a...
dnes, 13:46,  Ked ju ohrozuju akesi dezinfosky...:)))
dnes, 13:43,  gabriel pb- na troto očakávaš zmysluplnú odpoveď?
dnes, 13:41,  Osvietený- Tak akosi v Španielsku povstalo 150000 vojakov ktorých riadil Musolíny a Hitler....
dnes, 13:40,  stvoriteľ úraduje, tvorí vodou a duchom, spomeň si na perinbabu kto neverí deťom nebude...
dnes, 13:27,  Osvietený, sú to,, herci " rovnako by Rusi postupovali napríklad aj u nás. Naverbovali...
dnes, 13:24,  A tie Božie zásahy eviduje Maťo z Hornej dolnej?
dnes, 13:21,  Život dieťaťa je nad všetko ostatné? Myslia na to miardári , keď v ich záujume bolo za...
dnes, 13:20,  4- akých kresťanských fundamentalistov máš na myslí??? Ja žiadnych nepoznám - možno...
dnes, 13:11,  Zlo podporovať nebudeme. Keď ho podporujú iní, je to ich voľba.
dnes, 13:10,  No ja by som to ešte rozšíril: Nie je možné rozhodovať ani nadpolovičnou väčšinou...
dnes, 13:08,  Je mi naozaj jedno, či budú lízať, alebo strkať, ale nech nedeformujú generácie mladých...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(98 622 bytes in 0,362 seconds)