Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Svätý Otec udelí mimoriadne eucharistické požehnanie Urbi et Orbi

10
reakcií
183
prečítaní
Tému 27. marca 2020, 15:54 založil auxiliarius.

podobné témy:1.
označiť príspevok

auxiliarius
   27. 3. 2020, 15:54 avatar
Pápež František dnes večer udelí mimoriadne eucharistické požehnanie Urbi et Orbi. O 18:00 ho naživo odvysielajú TV LUX, RTVS i TA3.

www.tkkbs.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Scarletta žena
   27. 3. 2020, 16:04 avatar
úchyl kym budeš očumovat chlapské anály na SeX zoznamkách, ta ziadny Boh nespasí mozes sem kopírovat aj milióny nábozenskych tém
Súhlasí Osvietený


4.
označiť príspevok

auxiliarius
   27. 3. 2020, 16:18 avatar
ahoj prostitútka


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 3. 2020, 16:37 avatar
V teplom analiku je nášmu pohoničovi najlepšie


3.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   27. 3. 2020, 16:08 avatar
"Svätý Otec"
Vám už totálne hrabe.
Jediný Svätý Otec je Boh.


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 3. 2020, 16:32 avatar
Ak sa to dostane do Vatikánu pod sukne tých mládencov z tradičných rodín čo je vysoko pravdepodobné bude to asi dosť husté kosenie . Ani tie tony zlata nepomôžu .


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 3. 2020, 16:35 avatar
Treba vydezinfikovať ritné otvory a tie peniaze mafie ako podotkol pápež .

Vo Vatikáne vládne korupčná a homosexuálna lobby, priznal pápež
www.noviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Boj za tradičnú rodinu sa začína .


8.
označiť príspevok

Patrick91 muž
   27. 3. 2020, 20:12 avatar
Pozeral som, bolo to veľmi pekné.


9.
označiť príspevok

elemír muž
   30. 3. 2020, 00:22 avatar
Keby aj 99.99% Vatikánu a všetkých veriacích sveta malo natrhnuté zadky, nenechám si ujsť možnosť spasenia len pre takéto chujoviny.To sú hriechy iných a ak by som zavesil svoj osud spasenia na hriechy iných, bol by som asi ten najposlednejší idiot.
Samozrejme, že ani ja sám som nie ten najsvätejší a práve, radšej sa zaoberám svojimi hriechmi ako hriechmi iných a nenechám si satanom takto spáliť šancu spasenia pre hriechy iných, čo mňa je potom, že bol niekto debil a zabil, alebo že žijú štyri mišky v jednej dirže a jedna druhej prdel líže, a ja samotný tiež neviem veľa veciam odolať a práve to ,mám obavy o seba, ako to dopadne, ale ak neprejdem, neprejdem preto , že ja sám som si to po.....oral, ale ak by som sa dopredu mal vzdať šance spasenia pre hriechy iných a to ešte možno aj väčšinou vymyslených, tak to sa na mňa nehnevajte, ale .......

Ale čo sa týka toho posvätenia , tak to som pozeral od začiatku do konca, a všetci viete, aké mám niektoré názory na cirkev,ale toto ma vtiahlo do seba, že som sa nestačil diviť. Perfektne pripravené, všetky scény, dokonca ešte aj počasie, akoby aj nebo sa chcelo na tom podielať. Veľmi som cítil, ako už nie dosť dávno ten pocit priamo božej prítomnosti, ako to bolo oveľa častejšie za Jána Pavla II a u františka mi to dosť chýbalo, ale tento krát som mal pocit, že žiaden režiser a žiadny herec by to tak nezahral, ak by sa to nerobilo ľuďmi hlboko ponorných v tej skutočnej viere, ktorú tu ja hľadám a minulý týždeň som nakoniec aj niečo našiel a zažil. Každá chvílka modlitby každá chvílka ticha mala svoj svätý význam a nakoniec, keď tá malá skupinka s pokrivkávajúcim františkom vychádzala von, mal som očí plné sĺz.
To sa nedá povedať, že to bolo nádherne divadlo, to bola jedna z mojích najkrajších svätých chvíľok v mojom živote, ktoré som prežil.
Ďakujem všetkým, ktorí sa na tom podieľali, že dokázali pozdvihnúť ľudské umenie celého TV štábu do takejto vysokej svätej úrovne, lebo : Toto je naša viera !!!!!
Všetci vieme, že vo vatikáne a aj v cirkvi celkovo je toho zlého veľmi veľa, ale ak nám ešte nebo dovolilo takýto zážitok, je tu ešte dosť tej dobrej svätej nádeje pre každého, kto má v sebe svätého ducha, kto je dobrý a spravodlivý a milosrdný k ostaným ľuďom.

ale nakoniec mi ešte dovolte, aby som upozornil všetkých analistov a lízačov, aby si uvedomili, že tu je kolonka náboženstvo a určite sú aj iné diskusné fora, kde sa takéto análne diskusie považujú za normálne.


10.
označiť príspevok

Shagara muž
   30. 3. 2020, 02:54 avatar
1, ..... to "požehnanie" bude mať asi taký vplyv, ako mesačný spln na kvalitu pekárenských výrobkov. . Pretože ešte aj tá eucharistia je spojená s pohanskými praktikami.

realchristianministry.files.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

elemír muž
   30. 3. 2020, 10:52 avatar
No , shagara, svet a my veriaci máme iné skúsenosti, vrátane sily ruženca.Napriek tomu, ako vyzerá katolícka cirkev, najviac veriacích chodí do kostola práve z katolíckej viery, lebo tam nehodíme nadarmo a oveľa ľahšie sa potom v našom duchovnom živote nájdu mechanizmy v chápaní boha a všetkým, čo s tým súvisí,akým spôsobom, že nám to prináša obrovské výhody oproti iným veriacím a neveriacím.
Napríklad som sa rozprával s mnohými neveriacimi, ako cítili ten hrozný pocit oswiendčime pri tých peciach, ako cítili podobný pocit pri rímskom koloseu, alebo ako cítili naproti tomu nádherný pocit na petrovom námestí vo vatikáne, v izraeli pri božom hrobe, lebo toto sú tie duchovné mechanizmy, či duchovný software, ktorý je v každom z nás a na ktorom sme postavili svoju vieru v ježiša a od pradávna používali naši predkovia tiež na cestu k niečomu obrovskému, dobrému.
Dnes už s určitosťou môžeme povedať a ja som to osobne zažil, že ten druhý duchovný svet po smrti človeka je oveľa, oveľa obsiahlejší, ale zároveň aj nebezpečnejší hlavne pre tých, čo zostanú po smrti prekvapení, že ono to naozaj je a existuje. A o tomto nám priniesol správu práve ježiš vo svojom evanjeliu, aby sa tam vždy niekto o nás postaral a nie sa nechať zahynúť ešte pred tým, než sa vôbec zorientujeme, čo sa s nami deje.
Z môjho detstva si pamätám príhodu, keď partia mladých sa dohodla, že zahrajú divadlo. Vybrali si niečo od tajovského, ale na prvý pohľad uvideli, že sa toho treba naučiť veľni veľa a tak sa dohodli, že tam, memusí byť všetko a začali škrtať.A tak, niečo bolo podčiaknuté červenou, niečo modrou. a kadejakými farbami domalovali ten scénar, že to vyzeralo ako rozkvitnutá lúka. Teda prvý dojem perfektný., ale ak prečítali napokon to, čo zostalo,nikto nevedel o čom to je. A tak potom jeden povedal, ak chceme hrať tajovského divadlo, nemôžeme byť múdrejší, ako tajovský. A teda, buď sa to naučíme tak, ako to je, alebo to radšej nechajme tak, aby hanba nebola väčšia, ako sláva, ktorú sme od toho, očakávali.
A to je tak zo všetkým a aj s evanjeliom, berme ho tak, ako je napísané a nerobme sa múdrejší, ako tajovský.Lebo akonáhle chce niekto niečo opravovať na evanjeliu, musí sa cítiť nad evanjeliom a teda nad ježišom a aká potom môže byť úcta k ježišovi, ak sa cítim nad ním, teda cítim ho pod sebou ????, lebo ježiš hovoril aj vec ,ktoré ani mne nie sú pochopiteľné.
Opýtam sa ťa shagara, veríš napríklad ježišovi ak povedal: Ak povieš tej moruši, aby vytrhla z koreňov a šla do mora, urobí to, ak povieš tomu vrchu, aby sa zdvihol a šiel do mora, urobí to a nemusíš mať ani žiadnu silnú vieru.
Alke hlavná podstata, alebo idea tohoto je práve možno v tom.že v tom vrchu, alebo v tej moruši musí byť najprv niečo, čo je schopné vypočuť rozkaz a potom ho vyplniť, dokonca som počul, že je možné, že zlo v dome môže vytvárať aj predmet. Dnes sa tým zaoberá množstvo ľudí na vyhľadávanie zdrojov zla a v mnoha prípúadoch našli ako zdroj kvet v okne, ktorý hynul a teda trpel, lebo nebol polievaný v takom množstve ako to potreboval.
Teda predmet môže tiež obsahovať ducha toho, koho si prajeme, aby tam bol, ak nie je iná cesta komunikacie s ním. Ak sa dohodneme, že v tej oblátke bude anča dlaňová, tak tam bude, ale ak chceme komunikovať s ježišom a budeme chcieť, aby tam bol, tak tam bude. A potom bude už len závisieť na vzťahu, aký máme s jeišom a môžeme ho prosiť o to, čo chceme a takým spôsobom, ako nám to určil a čakať, že nám to vyplní.
Samozrejme, že je to všetko oveľa zložitejšie, lebo nie sú to veci okamžite samozrejme a treba to niekedy aj dlhšiu dobu trenovať.
Ježiš chce od nám veľa nepochopiteľných vecí, ale treba si uvedomiť, že to všetko raz budeme nutne potrebovať, ale teraz nepoznáme všetko, čo nás bude čakať, lebo toto sú tiež dogmy, ale práve tiedobré, ako napríklad Verím v boha, zdravas mária a teda aj ruženec, lebo tieto veci obsahújú veci z evanjelia, ale naproti tomu nikde nie je napísané o Márii, či bola, alebo nebola panna a ani my sa nesmieme zaradiť na jednu, alebo druhú stranu, či vyznávame jej panenstvo, alebo nie,naopak, evanjelium toto nezaujíma a tak nám to ani nie je potrebné vedieť a ani my sa o to viacej nezaujímajme.
Preto je treba sadnúť si na breh ako rybári, ktorí donesú v sieťach všetko, ale si sadnú a vytriedia a zoberú len to,čo je dobré a ostatné vrátia do mora.
A toto sa čaká od cirkvi od fatimy, kde bolo povedané, že najprv sa dá do poriadku cirkev a potom táto cirkev dá do poriadku celý svet. Lenže to znamená, aby cirkev najprv prekonala satana v sebe, lenže to satan zase nedovolí, lebo by to bola jeho istá smrť a tak sa tu točíme ako fľaša na splave a nie a nie sa pohnúť ďalej, lebo sa tan si dosadil na zodpovedné miesta takých, čo mu zaručia jeho žiivot.
A tak je to aj s týmto požehnaním, kto nemá v sebe ducha, ktorého som opisoval vyššie,Nič necítil je mimo ako aj mnoho iných a to vysoko postavených v našej cirkevnej hierarchii, ktorí bránia tomu,aby sa cirkev zbavila satan a dala do poriadku
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:58,  Apropo co kapitalizmus ponuka???:)))
dnes, 09:37,  8/ Aku mysel??? Nechapes ze cista mysel je ako sklo???:)))
dnes, 09:35,  Kazdy ma co si zasluzi???:)))
dnes, 09:20,  4/ Edko ja ti tak strasne zavidim!!!!Hlavne tie vyvrcholenia s tou pipkou!!!! To musia aj susedia...
dnes, 09:15,  1/ Edko a teraz chces o com diskutovat??? Tlacis kaleraby do hlavy???:)))
dnes, 09:13,  8/ Papala sisi sa vola tvoja jebla segra??? Nechapes ze si original kokot???:))))
dnes, 09:02,  8/ Edko mas stastie ze debilita neboli!!!!:))))
dnes, 09:00,  7/ Apropo povedz nieco pekne o kapitalizme???:))))
dnes, 08:59,  3/ Edko na COVke maju volne miesto ty ako odbornik na hovna mas flek isty!!!:)))
dnes, 08:19,  10/ Edko ako sa na druzstve lamali nohy bykom kladivom aby isli na vysek vies hovno!!!S masiarom...
dnes, 08:00,  11/ Era 4 svine 80 zajacov 40 kacic 20 husi a dedko bol lesnik takze divina nebol...
dnes, 06:49,  A ako žili ľudia bez hajzláku v 17. storočí? A v stredoveku a v staroveku? To im nevadilo? :)
dnes, 06:44,  8/ U nas na dedine za sociku kazdy dochoval 4 svine za rok...samozrejme za druzstevne!!!:)))
dnes, 05:19,  80, fakira, satanovych prisluhovacov si mylis so sakazovacmi manzelstva......satanovi sluzobnici...
dnes, 03:02,  29, .... súhlasím, nakoľko násilná a nebiblická christianizácia je známa a ešte dnes...
dnes, 03:00,  39, .... "človek nezákonnosti" je duchovenstvo takzvaného/trinitárskeho/...
dnes, 02:56,  18, ..... celibát je o majetku cirkvi /to je základná príčina, prečo sa zaviedol/ a nie...
dnes, 02:53,  27, .... môžeš...
dnes, 02:43,  1, .... židia svojho času tiež mali niečo na spôsob exorcizmu. A predsa ich Ježiš nazval...
dnes, 02:31,  82, ..... to je pravda, s tým súhlasím. Kristus aj zadarmo liečil,uzdravoval a dnes mnohí...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Vstúpiť do manželstva neznamená vzdať sa slobody, ale vymeniť osobnú slobodu za spoločnú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(74 220 bytes in 0,233 seconds)