Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Sopľošova agentka prezidentkou

98
reakcií
712
prečítaní
Tému 14. júla 2019, 18:14 založil Boris.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 7. 2019, 18:14 avatar
Čo dokážu peniaze...

„Je to klamstvo. Stretávala som sa s týmto, ale aj inými klamstvami už počas kampane. Myslím si, že každé seriózne médium by sa malo vyhýbať šíreniu konšpiračnej propagandy,“ povedala Čaputová na tlačovej konferencii v Budapešti po stretnutí s maďarským prezidentom Jánosom Áderom.

Čaputová pre Sorosa pracovala 16 rokov v mimovládnej organizácii Via Iuris, ktorá sa snaží zasahovať do nezávislosti justície na Slovensku. Už pred piatimi rokmi, sa dožadovali odtajnenia voľby súdnej rady, aby „občania“ videli, ktorí sudcovia volili Štefana Harabina. Spomenúť si môžete aj na propagačný spot kampane „Za dobrú voľbu predsedu najvyššieho súdu“. Či návrhy, aby vo výberovej komisii na nových sudcov sedeli aj ľudia z iných profesií, hlavne z tretieho sektora.

Poslanec Ľuboš Blaha jej preto vysvetlil, čo slovné spojenie Sorosova agentka znamená.

“Nie som agentka Sorosa je niečo podobné ako Nicholsonovej výrok, že “mala som na maturitnom vysvedčení samé jedničky”, keď ju kritizovali že nemá vysokú školu. Pointa predsa nie je v tom, že je niekto potvrdený Sorosov agent, ako keby existovala nejaká oficiálna kartotéka, v ktorej nájdete zoznam jeho agentov. Rovnako nie je pointa v tom, či mala Nicholsonová jedničky na maturitnom vysvedčení, vysvetlil na úvod Blaha a pokračoval:

Jedna pointa je, že je šialenstvo, že vo vedení parlamentu sedela “akože” odborníčka zo SaS, ktorá nemá vysokoškolské vzdelanie a existujú pochybnosti o jej maturite. A jej videjko o maturite iba potvrdilo, ako hrozne je na svoju pozíciu nepripravená. A druhá pointa je, že Čaputovú z napojenia na Sorosa obviňujú médiá susednej krajiny a myslí si to o nej polka Slovenska. Lebo má nejakú minulosť. A to sa nedá vyvrátiť tým, že si nahnevane dupnem. Myslíte, že maďarskí novinári nepoznajú Čaputovej životopis?

Myslíte si, že maďarskí novinári nevedia, že Čaputová roky pracovala pre mimovládku, ktorá žila aj zo Sorosových peňazí? Nevedia, že písala smiešne samoúčelné brožúrky, aby mohla inkasovať od Nadácie otvorenej spoločnosti? Myslíte, že nevedia, že roky pôsobí ako slniečkarska liberálna aktivistka v prostredí bratislavskej kaviarne, ktorá je nacucnutá na prachy Sorosovej nadácie a ďalších amerických inštitúcií? Myslíte, že to sa dá odbiť jednou vetou a tváriť sa, že je to konšpirácia? Nebuďte smiešna, pani prezidentka.

Keď vás niekto označí za “Sorosovu agentku”, nemyslí tým, že po nociach tajne sedíte v New Yorku so Sorosom a dohadujete sa na sprisahaniach. Znamená to, že ste boli nacucnutá na jeho nadáciu a slúžila tomu, aby ste šírili liberálnu globalistickú ideológiu, ktorú Soros forsíruje. A dodnes to robíte – v tom je problém.

Soros nie je žiaden nadprirodzený démon. On je proste len finančný predátor, nechutne bohatý milionár, chlap, čo zarába na tom, že ruinuje štáty a zneužíva svoje postavenie. Toto je Soros. A je úplne jedno, akej je národnosti či náboženstva – pointa je, že je to milionárske monštrum, ktoré bohatne na voľných trhoch.

A áno, financuje mimovládne impérium, pretože mu vyhovuje globalizácia a liberalizmus, aby mohol ešte viac bohatnúť. Preto všade presadzuje liberálnu ideológiu – vyhovuje mu to! A keď sa niektoré vlády vzpriečia, tak mimovládky vyvíjajú tlak a v niektorých krajinách dôjde aj k zmene vlády. Toto je Soros. Žiadne konšpirácie, tajné stretnutia, sprisahanecké plány. Ale úplne transparentné financovanie liberálnych mimovládok na to, aby si pracháči presadzovali svoje záujmy.

Robí to Soros, robí to ESET, robí to Penta. A liberálni aktivisti z nich cucajú peniaze. A slúžia.

Tohto ste agentom, milá pani. Toto o vás tvrdia maďarské médiá. Vy ste Sorosa nemuseli v živote stretnúť a osobne pochybujem, že by v minulosti strácal čas s nejakou Čaputovou from Pezinok. Napriek tomu ste slúžili jeho impériu. A Maďari to vedia. Aj Slováci. Vie to každý. A nikto vás v Budapešti nebude brať vážne. Vy Orbána nemôžete uraziť. Za ním stojí väčšina populácie, kým vy ste len 20-percentná liberálna aktivistka, ktorú do úradu dosadila neuveriteľne tučná reklamná kampaň, financovaná zbohatlíkmi a firmami.

Čo vy idete vyčítať Orbánovi? Prečo by vás mal brať vážne? Však tie drísty o liberalizme počul už miliónkrát od Sorosových slniečkarskych mimovládok. On sa na vás zhovievavo pozrie, usmeje, mávne rukou. Smeje sa na vás. Pretože pozná váš profil. Slúžite nadnárodnému kapitálu. Slúžite americkým mimovládkam. Slúžite liberálnej ideológii.

Nože nám všetkým ešte raz povedzte, že nie ste Sorosova agentka. Nech sa opäť dobre a schuti zasmejeme. Hej, hej, nie ste Sorosova agentka a Lucka mala na vysvedčení samé jedničky,” zakončil svoj príspevok Ľuboš Blaha.

www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Linda, Kasafran


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 7. 2019, 19:44 avatar
Toto je Blahova hlúposť: Jedna pointa je, že je šialenstvo, že vo vedení parlamentu sedela “akože” odborníčka zo SaS, ktorá nemá vysokoškolské vzdelanie

Len idiot môže mať nejakú výhradu k ľuďom, ktorí nemajú vysokoškolské vzdelanie. Neraz sú totiž lepší odborníci bačovia na salaši ako tzv. vysokoškolsky vzdelaní idioti, ktorí trepú halabala rôzne nezmysly ako napr. ten Blaha. Blaha je jednoducho bláhový: www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Aj predseda vlády Pellegrini musel zasahovať do Blahovych táranín: www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený


81.
označiť príspevok

J.Tull
   15. 7. 2019, 14:13 avatar
Lemmy, a čo takto niečo aj k téme príspevku...
Je pravdou, že Lucia Nicholsonová, keď ju kritizovali že nemá vysokú školu /pochybujem, že to bol práve Blaha, že jemu odpovedala.../ reagovala “mala som na maturitnom vysvedčení samé jedničky”; alebo nie je?
Je pravdou, že Zuzana Čaputová pracovala 16 rokov v mimovládnej organizácii Via Iuris, ktorá dostávala peniažky aj zo Sorosovej nadácie, že za svoje "brožúrky" inkasovala aj od Nadácie otvorenej spoločnosti, alebo nie je?
 


85.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 7. 2019, 15:20 avatar
Tull, sedíš si na vedení, na kábli. Veď som sa jasne vyjadril, že bača na salaši je skúsenejší než otitulkovaný Blaha. Jemu sú na prd tituly, lebo je to nevzdelanec, neokrôchanec. Tak ako sa on oplzlo vyjadruje, robí hanbu politikom z NR SR. Už ho káral za táraniny aj samotný predseda vlády SR Pellegrini. Je hlupák, ak sa naváža na ľudí, ktorí nemajú vysokoškolské vzdelanie. Pretože také vzdelanie nič nehovorí o inteligencii. Blaha nemá toľko životných skúseností ako Nicholsonová. Ona bola dlho v teréne, a terénna práca je najlepšia prax. On od svojho počítača na Facebooku nič múdre nevypotí, lebo je odtrhnutý od reality. On nevie nič, ako sa ťažko žije segregovaným ľuďom, marginalizovaným ľuďom. On zarába toľko, že si môže lietať súkromným lietadlom. Je to obyčajný maloburžuj, malomeštiak, ktorý sa nevie zmestiť do kože, a predvádza sa.


89.
označiť príspevok

J.Tull
   15. 7. 2019, 15:29 avatar
Lemmy, už som Ti písal, že Blahu nemusím... keď tára, bolo by lepšie usvedčiť ho z tárania a nie tárať o ňom... napríklad odpovedať na otázky, ktoré som položil v "81", s poukázaním na to, že sú to len jeho výmysly, usvedčiť ho, že Lucia Nicholsonová, keď ju kritizovali že nemá vysokú školu, nelogicky reagovala “mala som na maturitnom vysvedčení samé jedničky”; usvedčiť ho, že nie je pravdou, že Zuzana Čaputová pracovala 16 rokov v mimovládnej organizácii Via Iuris, ktorá dostávala peniažky aj zo Sorosovej nadácie, že za svoje "brožúrky" inkasovala aj od Nadácie otvorenej spoločnosti a téma je vymaľovaná... 
 
Súhlasí Kasafran


93.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 7. 2019, 15:43 avatar
Usvedčujem marxistu Blahu z klamstva, že Nicholsonová nie je odborníčka, lebo Blaha trpí fóbiou z toho, že za odborníkov považuje len ľudí z titulkami pred zadkom i za zadkom. Blaha je úbožiak, ktorý nemá pojem o tom, ako sa žije v marginalizovaných rodinách. Nicholsonová to dobre pozná. Preto je skúsená, je odborníčka. Blaha sa len strápnil.


87.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 7. 2019, 15:25 avatar
Tull, toto si dobre zapamätaj! Keď niekto znehodnocuje odbornosť človeka tým, že nemá školu, tak je to hlupák.


92.
označiť príspevok

J.Tull
   15. 7. 2019, 15:41 avatar
Lemmy, hlupák je ten, kto na kritiku, že nemá vysokoškolské vzdelanie /nehovoriac o tom, že sám znehodnocuje človeka, kritizuje podobne iných.../ vyrukuje s maturitou, nech aj s dokladom so samými jednotkami...
 
Súhlasí Kasafran


94.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 7. 2019, 15:49 avatar
Ty sa zaoberáš bulvárnymi pletkami nejakého marxistu. Také nepodstatné vo veci odbornosti. Komunista Blaha totiž útočí na jej odbornosť, a v tom je sviňa.


95.
označiť príspevok

J.Tull
   15. 7. 2019, 15:58 avatar
Lemmy, keď sa podobne útočí na členov strán súčasnej vládnej opozície, tak to nie sú bulvárne pletky, ale keď sa podobne kritizujú opozičníci, či bývalý, ako aj súčasná prezidentka, potom už ide o bulvár?  
 
Súhlasí Kasafran


96.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 7. 2019, 16:03 avatar
Tull, tvoj problém spočíva v čomsi inom. Ty brániš hlúposti, aj keď ti vysvetlím, že táraš. Nechceš priznať, že Blaha je idiot, keď komentuje, že Nicholsonová nemá vysokoškolské vzdelanie.


98.
označiť príspevok

J.Tull
   15. 7. 2019, 16:21 avatar
Lemmy, nikoho si nedovolím titulovať "idiot"... nepáči sa mi Blahove vystupovanie, jeho prejavy, ani jeho krika, ktorá často zaváňa jednostrannosťou... lenže nebudem o ňom tvrdiť, že je idiot... radšej napísať v čom sa mýli, pokiaľ tára, usvedčiť ho z tárania...
Čo sa týka vzdelania, predsa len, ak má byť človek odborníkom, mal by byť vo svojom odbore vzdelaný... Nicholsonová je odborníčkou pre ľudské práva a národnostné menšiny.
V roku 1995 absolvovala Gymnázium Metodova. V rokoch 1996 až 2007 pôsobila ako redaktorka, moderátorka a reportérka vo viacerých slovenských médiách VTV, denníku Práca, TV Luna, denníku SME, Domino Fórum, TA3 a STV.[3] Od roku 2007 do vymenovania do politickej funkcie v júli 2010 bola konateľkou spoločnosti Imaginecommunications[4] zaoberajúcej sa „mediálnym poradenstvom, krízovou komunikáciou a tvorbou dokumentárnych filmov z prostredia rómskych osád a z Afriky“.[5] Jeden rok žila s vtedajším manželom novinárom Tomom Nicholsonom v Kanade, kde absolvovala ročný kurz angličtiny na English School for Immigrants v Ottawe.
V roku 2010 začala štúdium medzinárodných vzťahov a diplomacie na Vysokej škole medzinárodných a verejných vzťahov v Prahe, ktoré však pre časovú zaneprázdnenosť na poste štátnej tajomníčky zanechala.sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Nemyslím si, že to svedčí o jej skutočnej odbornosti, nehovoriac o tom, že je "malým vševedkom" ktorý kydá podobne ako Blaha...

 
Súhlasí Kasafran


99.
označiť príspevok

Kasafran
   15. 7. 2019, 17:50 avatar
(98) J.Tull,
skoro pre nikoho nie je ťažké postrehnúť, že u nášho "neidiota" Lemmyho je idiotom každý, kto buď nesúhlasí, alebo sa aspoň v niečom nestotožňuje nielen s jeho, ale aj s názormi ostatných "osvietených" členov Osvieteného skupiny...


9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 7. 2019, 19:47 avatar
Čo keby sa Blaha zo strany SMER – sociálna demokracia čestne a pioniersky svedomito vyjadril ku komunistickým zločinom? Pozri: www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

A pritom je to také jednoduché. Stačí ma nahrať video, dať na YouTube kanál, a potom môže šliapať petržalské kanály, ktoré tak rád spomína jeho kolega z KSS František Kasanický, ocenený čestným diplomom za zásluhy samotným predsedom KSS Hrdličkom.

Veď komunisti popravovali sociálnych demokratov!!!
Súhlasí Osvietený


2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   14. 7. 2019, 18:35 avatar
V pondelok obdržala kancelária prezidentky Zuzany Čaputovej list s dôkazmi a existencii organizovanej skupiny „dražobnej mafie“, ktorú kryjú na Generálnej prokuratúre jej najvyšší predstavitelia.


3.
označiť príspevok

kesha1
   14. 7. 2019, 18:39 avatar
Ak spolupracovala zo Sorosom, je to iba dobré. Ak by nebola kvalitná právnička, nemala by tam šancu pomôcť dobrej veci .


4.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 18:47 avatar
Slúži Čaputová západným oligarchom, háji cudzie záujmy vlastizradkyňa
Súhlasí PartOFgod


5.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 19:24 avatar
haji zaujmy Slovenska ruský potkane....vlastizradcovia su takí ako ty....hnať to za ural   


6.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 19:31 avatar
Americký trole slúži západným oligarchom, cudzím záujmom ako aj ty vlastizradca
Súhlasí Kasafran


7.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 19:34 avatar
Slovensko smeruje do europy a posvätila to aj vlada....   


12.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 20:54 avatar
Ste vlastizradcovia, slúžite cudzej moci
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   14. 7. 2019, 20:43 avatar
ondro ty si co nesvojpravny ty nevies kto financoval jej kampan? ako sa odborne povie ak je prezident SR plateny cudzou mocou? nevies? vlastizradca


11.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 20:49 avatar
jej financovanie je v naprostom poriadku......je to super prezidentka....a ruskí troli idu prasknuť   


13.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 20:57 avatar
Jej financovanie nie je v poriadku, je to americká bábka slúžiaca cudzím záujmom, liberálna extrémistka presadzujúca zvrátenosti ktoré sú antikresťanom ako ty blízke


15.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 21:05 avatar
v naprostom poriadku mufko.....aj keby ťa potrhalo vlastizradca   


16.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 21:07 avatar
Si vlastizradná štetka truľo


18.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 21:10 avatar
my vieme, teba nazaujimaju fakty.....si ruský potkan na Slovensku a fakty ťa zaujimať nemôžu.....tak len blaboceš mufko.....   


19.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 21:36 avatar
Americký truľo ty len konšpirácie, bludy, klamstvá


20.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 21:39 avatar
neblaboc ,maš fakty o financovaní.....   ...ale ty nemôžeš taketo fakty, pretože by si zradil svoje poslanie, spinavý ruský potkane.....(vidíš, este sa mi to aj rýmuje   )


21.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 21:41 avatar
Americký dement je to vlastizradkyňa a liberálna extrémistka presadzujúca zvrátenosti ktoré tebe antikresťanovi sú tak blízke


22.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 21:45 avatar
s financovaním si už spokojný mufko?.....   


23.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 21:48 avatar


24.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 21:56 avatar
aké zvratenosti ruský potkane?.....


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 21:58 avatar
Iste americký trol a antikresťan, LGBT ideologia je tvoja


26.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 22:04 avatar
žiješ v demokratickej spoločnosti a snaž sa pochopiť s tou jednou bunkou, že ludia su rôzni....V demokratickej spolocnosti na rozdiel od totalitnej je zmes rozných nazorov.....s ktorými nemusíš súhlasiť ale toleruješ ich....Aj Boh toleruje rozne spravanie....ale sudu tríto ludia neuniknú...Podla tvojej logiky je aj Boh vlastizradca......
valstiyradca je ten, čo nesuhlasi so smerovaním statu, a nie ten čo ma iný nazor ako ty ,potkane ruský.....


27.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 22:20 avatar
Truľo ty homo propagandista


29.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 22:29 avatar
ako vidim nepochopil si mufko....ja nikdy neodsuhlasim nieco ako LGBTI....je to proti Bohu a proti krestanstvu....Ak je Čaputova tolerantna k týmto veciam, mne to nevadí...ja to v podstate tiež tolerujem, ale ostro nesuhlasím, žijem v demokratickej spolocnosti.....a tolerujem tieto veci.....
Ak to nechapeš ,ja za to nemožem.....Aj Lot žil v sodome a gomore a chcel ich umravnovať.....Bolo mu jasne povedané...čo ťa do nás?.....
Ak budu na Slovensku ludia vo vatsine a odsuhlasia tieto veci, tak je to spatne a poukazuje na stav spolocnosti....Myslim, že u nas to nehrozí....predsa sme len stat krestanov (aj ked vieme akých)....co to tak skoro neodsuhlasia....
a staci mi ruský potkane ,ak mi odpovieš jednobunkobvou vetou.....nanamahaj sa aby si si neublížil   
Súhlasí Osvietený


30.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 22:34 avatar
Truľo liberálni extrémisti ala Čaputová chcú presadiť homo manželstvá a ty asi tiež ked ich podporuješ


31.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 22:39 avatar
Je rozdiel žiť v sodome a gomore a priamo politiku sodomi a gomori podporiť.
Súhlasí Veľký Kocúr


32.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 22:44 avatar
LGBTI bude salámovou metódou pretlačená aj na Slovensku vďaka politikom ako Poliačik a Čaputovej postupne salámovou metódou.
Súhlasí Kasafran


33.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 22:49 avatar
A ondrej ktorý je vraj kresťan ich podporuje.


34.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 22:51 avatar
Stačí sa pozrieť na západ. Aj tam spočiatku chceli len toleranciu LGBTI. A nakoniec salámovou metódou pretlačili LGBTI v plnej "kráse".


35.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 22:58 avatar
Až na to - "v plnej kráse" - skôr v plnej odpornosti
Súhlasí Kasafran


37.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 22:59 avatar
Veď písal som v úvodzovkách. 


36.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 22:59 avatar
Aj na slovensku pretlačia LGBTI ako na západe. V poriadku. Ale správny kresťan nikdy nepodporí politikov, ktorý toto dosiahnu. Lebo je rozdiel tolerovať LGBTI a sám sa pričiniť k podpore politikov čo toto presadia. Druhá možnosť ťa automaticky odčlení od Boha a jeho zámerov. Správny kresťan má žiť kresťanský život a hlásať evanjelium. Nie podporovať opätovný vznik Sodomi a Gomori.


38.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 23:00 avatar
Veď práve ondrej ich podporuje a tým podporuje presadenie homo agendy.
Súhlasí Kasafran


39.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 23:07 avatar
Ondrej sa snaží zakamuflovať že tým podporuje demokraciu, ale vôbec si neuvedomuje že týmto postojom odporuje Bohu. Je rozdiel žiť v demokracii a rozdiel pod rúškom "demokracie" prudko presadzovať zvrátenosti. Pretože Čaputová chce zo začiatku len toleranciu LGBTI. Presne ako na západe. No to nebude stačiť. Tí čo j riadia budú požadovať viac a viac až nakoniec bude Slovensko kópia západu. A koľko ľuďom sa týmto krokom uzavrie cesta k Bohu. Pretože ak sa toto presadí, LGBTI a homosexuálov bude čím ďalej tým viac. Namiesto pokánia ľudia prepadnú svojim žiadostim a to aj vďaka Ondrejovi, ktorý toto nepriamo podporil.
Súhlasí Kasafran


70.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   15. 7. 2019, 03:57 avatar
mufko aj ty podporuješ nepriamo LGBTI....ked si proti moslimom....ver never ale ak by bola Europa moslimská, tak by LGBTI nehrozilo.....   .... takže?...

aj ty si vlastizradca podla tvojej logiky a nepriamo podporuješ LGBTI.....


75.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   15. 7. 2019, 13:15 avatar
Ondrej. Ty radšej logicky nemysli lebo ti to veľmi neide. 

Zlo by len nahradilo zlo.


76.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   15. 7. 2019, 13:16 avatar
LGBTI by vystriedala modlslužba k falošnému bohu. Čiže žiadna výhra.


28.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 22:22 avatar
Liberálne antikresťanské úlety to je truľova doména
Súhlasí Kasafran


14.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 21:00 avatar
www1.pluska.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
tu mas mufko niečo o financovaní....


17.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 7. 2019, 21:08 avatar
vyberám z hodnotenia
Najtransparentnejšiu prezidentskú kampaň teda zatiaľ vedie Zuzana Čaputová. Má veľmi dobre čitateľný rozpis príjmov a výdavkov na svojom transparentnom účte, zverejnila svoje majetkové ale aj daňové priznania a poskytla aj detailné údaje o svojom volebnom tíme a programe. S odstupom za ňou nasledujú kampane Roberta Mistríka a Eduarda Chmelára. Naopak z pohľadu transparentnosti celkom prepadli Martin Daňo a Róbert Švec. Vyplýva to z hodnotenia Transparency International Slovensko, ktorej experti sa pozreli na volebné kampane všetkých kandidátov na Prezidenta SR.
Súhlasí Osvietený


40.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 7. 2019, 23:17 avatar
Hlavnesprávy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           


41.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 23:25 avatar
Hlavný trol
Súhlasí Kasafran


42.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 23:32 avatar
On je čisto objektívny. 
Už na prvý pohľad to vidno. 
Súhlasí hokejis, Kasafran


48.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 7. 2019, 23:41 avatar
t-e-ó-m-a

Ano od objektívných správ , ktoré sú zistené a argumentačne potvrdené má Slovensko SIS a vojenské spravodajstvo . Obe spravodajstvá potvrdili , že hlavne správy sú medium platené Kremľom

V novembri 2018 sa ukázalo, že od 2015 pre Hlavné správy pod pseudonymom Eugen Rusnák píše Rus Jevgenij Paľcev, ktorý udržiava kontakty s pracovníkmi ruskej mediálnej skupiny Rossija Segodňa (Rusko dnes, kam patrí aj agentúra Sputnik), financovanej Kremľom. Návštevy Sputnika potvrdzujú fotografie Miloša Zverinu z januára 2018, podľa ktorého Paľcev „preberá články z týchto médií“. Európsky parlament pritom agentúru Sputnik označil za jeden z nástrojov, cez ktoré sa Kremeľ snaží „spochybniť demokratické hodnoty, rozdeľovať Európu, získavať domácu podporu a vytvárať dojem zlyhávajúcich štátov vo východnom susedstve EÚ“

Fungovanie Hlavných správ, takmer žiadnu editorskú spätnú väzbu a slabé overovanie faktov


49.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 23:42 avatar
Trol osvetielkovaný len tlačí dezinformácie !
Súhlasí Kasafran


77.
označiť príspevok

Kasafran
   15. 7. 2019, 13:52 avatar
(49) Hokejis,
nečuduj sa - veď on je nato už dávno a veľmi zastaralo naprogramovaný biorobot. Jeho riadiaci dôstojníci z Mossadu a CIA už nechcú do neho investovať - nechávajú a využívajú ho na čoskoré dožitie...


79.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 7. 2019, 14:02 avatar
súdruh to tvrdí SIS a vojenske spravodajstvo nie ja    

V roku 2018 SIS monitorovala v súlade so stanovenými prioritami aktivity cudzích spravodajských služieb namierené proti záujmom SR a jej spojencom. Činnosť ruských spravodajských služieb bola namierená proti chráneným záujmom SR ako člena EÚ a NATO. Príslušníci ruských spravodajských služieb, pôsobiaci na území SR prevažne pod diplomatickým krytím, sa snažili o získavanie spolupracovníkov v ústredných orgánoch štátnej správy, bezpečnostných zložkách a v oblasti energetiky a obrany.

SIS pokračovala v monitorovaní vývoja na ruskej vnútropolitickej scéne a procesov prebiehajúcich v ruskej spoločnosti najmä v súvislosti so zahraničnopolitickými aktivitami, orientovanými smerom k euroatlantickému spoločenstvu, ktoré Rusko naďalej považovalo za svojho hlavného geopolitického rivala a za hrozbu pre svoju bezpečnosť a stabilitu.

Služba sa sústredila na prezidentské voľby z 18. 3. 2018, ktoré sa aj vďaka masívnemu zapojeniu štátnych inštitúcií, vrátane cielenej motivačnej kampane zameranej na vybrané skupiny voličov (príslušníci silových zložiek, pracovníci verejnej a štátnej správy a pod.), skončili presvedčivým víťazstvom doterajšieho prezidenta Vladimíra Putina. Súčasný vládnuci režim tak získal na obdobie ďalších šesť rokov silný politický mandát pokračovať v realizácii už nastolenej vnútornej a zahraničnej politiky. Tendenciu ku kontinuite potvrdilo aj vymenovanie novej vlády, ktorá si do značnej miery zachovala štruktúru i personálne obsadenie svojej predchodkyne.

Ďalšou významnou vnútropolitickou udalosťou boli regionálne a komunálne voľby v septembri 2018. Kým v Moskve skončili podľa očakávania víťazstvom Putinovho blízkeho spolupracovníka a úradujúceho primátora Sergeja Sobjanina, na vidieku, predovšetkým v ázijskej časti Ruska, ich ovplyvnila nepopulárna reforma dôchodkového systému. Výsledky volieb potvrdili trend poklesu preferencií vládnej strany Jednotné Rusko, ktorá okrem iného stratila tri gubernátorské posty, čo v podmienkach RF nemá precedens.

Hybridné hrozby

15

SIS venovala pozornosť tzv. hybridným hrozbám – nevojenským nepriateľským aktivitám vedeným štátnymi a neštátnymi aktérmi. Euroatlantické spoločenstvo bolo cieľom primárne vplyvových a propagandistických aktivít, ktorých zámerom bolo oslabenie súdržnosti EÚ a NATO a ovplyvňovanie vnútornej politiky a nálad verejnosti členských štátov týchto organizácií. Propagandistické kampane boli realizované najmä prostredníctvom tzv. alternatívnych médií a zameriavali sa na šírenie nepravdivých správ alebo dezinformácií s cieľom zdiskreditovať EÚ a NATO ako nedôveryhodné organizácie a členstvo v nich ako poškodzujúce záujmy národných štátov – ich členov. Kampane sa snažili prehlbovať nedôveru verejnosti voči štátnym inštitúciám a politickému zriadeniu ako takému a prehlbovať existujúce rozdiely medzi rôznymi socioekonomickými, etnickými alebo náboženskými skupinami, čo vytvára podmienky na to, aby boli neskôr ľahšie manipulovateľné a znížila sa tak odolnosť štátu voči vonkajšiemu zasahovaniu.

SR doteraz nebola predmetom intenzívnejšej, špecificky zameranej hybridnej kampane niektorého zo štátnych alebo neštátnych aktérov a nebolo proti nej zaznamenané ani použitie agresívnejších prostriedkov ako sú rozsiahle kyberútoky zamerané na znefunkčnenie infraštruktúry, priama podpora extrémistov, či masívna snaha získavať citlivé informácie (napr. mailovú komunikáciu politicky činných osôb), ktoré môžu byť manipulované a využiteľné pri diskreditácii a oslabení politických síl, ktoré nevyhovujú záujmom útočníkov.

V SR Ruská federácia vyvíjala aktivity, ktoré boli primárne zamerané na udržiavanie sympatií slovenskej verejnosti voči Rusku, jeho kultúre a politike a na oslabenie síl otvorene skeptických či kritických voči Rusku. Ruská strana sa tiež usilovala vyvolať dojem pred vlastným domácim a aj zahraničným publikom, že SR je blízkym spojencom Ruska, ktorý ako člen NATO a EÚ rešpektuje a chápe ruské záujmy.

Záujem o ovplyvňovanie verejnej a odbornej mienky vo svoj prospech v štátoch EÚ prejavovala aj Čína. Čínska vláda plánovala vytvorenie globálne zameraných think tankov, ktorých úlohou by bola prezentácia čínskeho pohľadu na aktuálne medzinárodné otázky, formovanie verejnej mienky a zber informácií.

SIS pri riešení problematiky hybridných hrozieb intenzívne spolupracovala s partnerskými spravodajskými službami a najmä so spravodajskými štruktúrami EÚ a NATO, ktorým odstupovala informácie, na základe ktorých bola vyhodnocovaná situácia v oblasti hybridných hrozieb na úrovni celej EÚ a formované opatrenia v oblasti boja proti týmto hrozbám.

www.sis.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


83.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 7. 2019, 14:40 avatar
Súdruh len tlačíš propagandu


50.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   14. 7. 2019, 23:42 avatar
Oni majú slabé overovanie, ale denník n nemá žiadne overovanie !!!!!!!!!!


55.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 23:50 avatar
Denník n to je tá mediálna žumpa ?


56.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   14. 7. 2019, 23:50 avatar
Hej, ako vieš ?  


58.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 23:52 avatar
My vzdelaní vieme


59.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   14. 7. 2019, 23:54 avatar
Ste dobrí.  


60.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 23:57 avatar
Aspoň niekto má prehľad


61.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 23:59 avatar
Niekto musí ukázať osvetielkovanému sever


62.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   14. 7. 2019, 23:59 avatar
Ste dobrí.  


63.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 7. 2019, 00:00 avatar
Je smutné že osvetielkovaný si to neváži


64.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   15. 7. 2019, 00:01 avatar
Váži si to, ale svojím spôsobom.  


78.
označiť príspevok

Kasafran
   15. 7. 2019, 13:58 avatar
(64) Mil@níčko,
on má na to váženie zrejme decimálku...


53.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 23:49 avatar
A Soroš neplatí médiá na slovensku?  
Súhlasí Kasafran


73.
označiť príspevok

Havranie muž
   15. 7. 2019, 10:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 7. 2019, 23:32 avatar
Že hlavnespravy     

Hlavné správy je zaradený medzi konšpiračné médiá

    

Šéfredaktorom je Róbert Sopko. Hlavné správy spolupracujú s občianskym združením Slovensko-ruská spoločnosť Jána Čarnogurského. Pre Hlavné správy tiež pod pseudonymom Eugen Rusnák píše Rus Jevgenij Paľcev

   
Hlavné správy sú kritizované za poskytovanie priestoru na šírenie konšpiračných teórií, zaujaté spravodajstvo dezinformácie. vojnovú a prokremeľskú propagandu.

Denník šíri aj dezinformácie ohľadom slovanskej kultúry, napr. že je staršia ako v skutočnosti alebo lepšia ako ostatné kultúry. Táto forma ovplyvňovania prostredníctvom kultúrnej identity je súčasťou ruskej informačnej vojny

V roku 2016 napríklad recyklovali hoax, že „Putin vytláča dolár zlatým rubľom“, pričom tvrdili, že Rusko ako odvetu za západné sankcie prestane robiť obchody v dolároch, čím zasadí tvrdý úder Američanom. Tento hoax šíril už dva roky predtým dezinformačný Aeronet.cz a bol medzitým vyvrátený. Hlavné správy článok po pár dňoch stiahli

Hlavné správy šírili lživú správu, že pozorovatelia OBSE potvrdili na Ukrajine nelegálne transplantačné stanice; článok po kritike vymazali (podozrenia vyvrátila aj ruská agentúra RIA), avšak opravu nikdy neuverejnili

Z českých médií prebrali správu, že cudzinci v Plzni zabili správcu ubytovne, avšak zamlčali v tom čase známu informáciu, že útočník podľa polície pochádzal z Lotyšska. Namiesto toho článok podfarbili fotkou, na ktorej policajti odvádzajú arabsky vyzerajúceho muža

V novembri 2018 sa ukázalo, že od 2015 pre Hlavné správy pod pseudonymom Eugen Rusnák píše Rus Jevgenij Paľcev, ktorý udržiava kontakty s pracovníkmi ruskej mediálnej skupiny Rossija Segodňa (Rusko dnes, kam patrí aj agentúra Sputnik), financovanej Kremľom. Návštevy Sputnika potvrdzujú fotografie Miloša Zverinu z januára 2018, podľa ktorého Paľcev „preberá články z týchto médií“. Európsky parlament pritom agentúru Sputnik označil za jeden z nástrojov, cez ktoré sa Kremeľ snaží „spochybniť demokratické hodnoty, rozdeľovať Európu, získavať domácu podporu a vytvárať dojem zlyhávajúcich štátov vo východnom susedstve EÚ“

Fungovanie Hlavných správ, takmer žiadnu editorskú spätnú väzbu a slabé overovanie faktov zmapoval Jakub Goda, ktorý istý čas pod falošným menom pre tento denník písal.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


82.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   15. 7. 2019, 14:24 avatar
roku 2016 napríklad recyklovali hoax, že „Putin vytláča dolár zlatým rubľom“, pričom tvrdili, že Rusko ako odvetu za západné sankcie prestane robiť obchody v dolároch, čím zasadí tvrdý úder Američanom. Tento hoax šíril už dva roky predtým dezinformačný Aeronet.cz a bol medzitým vyvrátený. Hlavné správy článok po pár dňoch stiahli.
A vidis hlavne spravy uz v roku 2016 vedeli co sa udeje v roku 2019 a chapem ze to niekomu pripadalo ako hoax ale clovek ktory nema uplne vybraty mozek to vidi co sa deje a kam to smeruje


86.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 7. 2019, 15:24 avatar
Ale to je svätá pravda. Putin naozaj si prenajal jednu zemľanku na Sibíri, a tam vytláčal dolár zlatým rubľom. Turisti, ktorí prejavili záujem o jeho vytláčanie však neboli vpustení do zemľanky, lebo vraj ide o prírodné štátne tajomstvo pod ochranou kurátora svätého ruského pápeža, patriarchu Moskvy a celej Rusi, Kirilla.
Súhlasí Osvietený


88.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 7. 2019, 15:28 avatar
Zlatý rubel je na spadnutie    

Rezervní fond Ruské federace vznikl 1. února 2008, rozdělením Stabilizačního fondu na Rezervní fond a Fond národního bohatství.           

Prostředky ve fondu

Historie objemu prostředků alokovaných v Rezervním fondu Ruské federace.[8]
Datum mld. dolarů mld. rublů
01.02.2008 125,19 3 057,85
01.03.2008 127,81 3 082,28
01.04.2008 130,48 3 068,43
01.05.2008 129,80 3 069,47
01.06.2008 129,32 3 069,94
01.07.2008 130,30 3 056,52
01.08.2008 129,68 3 040,37
01.09.2008 142,60 3 504,62
01.10.2008 140,98 3 559,19
01.11.2008 134,60 3 572,78
01.12.2008 132,63 3 661,37
01.01.2009 137,09 4 027,64
01.02.2009 137,34 4 863,80
01.03.2009 136,33 4 869,74
01.04.2009 121,06 4 117,67
01.05.2009 106,81 3 551,47
01.06.2009 100,95 3 127,93
01.07.2009 94,52 2 957,54
01.08.2009 88,53 2 811,34
01.09.2009 85,74 2 706,82
01.10.2009 76,37 2 298,00
01.11.2009 77,18 2 242,09
01.12.2009 75,07 2 238,58
01.01.2010 60,52 1 830,51
01.02.2010 59,91 1 823,26
01.03.2010 58,90 1 763,89
01.04.2010 52,90 1 553,28
01.05.2010 40,59 1 188,70
01.06.2010 39,27 1 197,66
01.07.2010 39,32 1 226,57
01.08.2010 40,59 1 225,17
01.09.2010 40,08 1 228,93
01.10.2010 41,39 1 258,26
01.11.2010 41,81 1 286,99
01.12.2010 40,88 1 279,85
01.01.2011 25,44 775,21
01.02.2011 25,96 770,24
01.03.2011 26,12 755,82
01.04.2011 26,24 748,53
01.05.2011 27,11 745,71
01.06.2011 26,57 745,86
01.07.2011 26,60 746,84
01.08.2011 26,55 734,98
01.09.2011 26,76 772,28
01.10.2011 25,85 823,87
01.11.2011 26,42 790,02
01.12.2011 25,60 801,77
01.01.2012 25,21 811,52
01.02.2012 61,36 1 863,06
01.03.2012 62,40 1 806,47
01.04.2012 62,28 1 826,62
01.05.2012 62,16 1 825,28
01.06.2012 60,21 1 953,88
01.07.2012 60,50 1 985,45
01.08.2012 59,87 1 927,12
01.09.2012 60,48 1 953,11
01.10.2012 61,46 1 900,13
01.11.2012 61,35 1 934,08
01.12.2012 61,40 1 906,89
01.01.2013 62,08 1 885,68
01.02.2013 86,24 2 589,45
01.03.2013 84,68 2 592,89
01.04.2013 83,93 2 608,69
01.05.2013 84,88 2 652,94
01.06.2013 84,39 2 665,92
01.07.2013 84,71 2 770,92
01.08.2013 85,35 2 807,02
01.09.2013 85,38 2 838,58
01.10.2013 86,44 2 795,81
01.11.2013 87,15 2 794,04
01.12.2013 86,93 2 885,29
01.01.2014 87,38 2 859,72
01.02.2014 87,13 3 070,74
01.03.2014 87,33 3 148,08
01.04.2014 87,46 3 121,33
01.05.2014 87,94 3 139,42
01.06.2014 87,13 3 026,34
01.07.2014 87,33 2 937,00
01.08.2014 86,63 3 095,21
01.09.2014 91,72 3 387,34
01.10.2014 90,00 3 544,83
01.11.2014 89,55 3 885,87
01.12.2014 88,94 4 386,91
01.01.2015 87,91 4 945,49
01.02.2015 85,09 5 864,90
01.03.2015 77,05 4 720,74
01.04.2015 75,70 4 425,75
01.05.2015 76,41 3 950,49
01.06.2015 76,25 4 039,27
01.07.2015 76,83 4 265,65
01.08.2015 72,93 4 302,18
01.09.2015 70,69 4 699,53
01.10.2015 70,51 4 670,50
01.11.2015 65,71 4 229,98
01.12.2015 59,35 3 931,08
01.01.2016 49,95 3 640,57
01.02.2016 49,72 3 737,29
01.03.2016 49,90 3 747,06
01.04.2016 50,60 3 340,92
01.05.2016 44,96 2 892,35
01.06.2016 38,60 2 551,06
01.07.2016 38,22 2 456,10
01.08.2016 38,18 2 560,28
01.09.2016 32,20 2 090,10
01.10.2016 32,26 2 037,19
01.11.2016 31,66 1 991,61
01.12.2016 31,30 2 032,70
01.01.2017 16,03 972,13
01.02.2017 16,18 973,53
01.03.2017 16,07 931,31
01.04.2017 16,19 912,95
01.05.2017 16,34 931,25
01.06.2017 16,50 932,70
01.07.2017 16,71 987,27
01.08.2017 16,91 1 006,62
01.09.2017 17,06 1 001,73
01.10.2017 17,01 986,71
01.11.2017 16,86 975,52
01.12.2017 17,05 994,64
01.01.2018 0 0

cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


90.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 7. 2019, 15:29 avatar
V rezervnom stabilizačnom fonde zavládla čistá nula    


91.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 7. 2019, 15:30 avatar
Tá nula je predzvesť zlatých rubľov              


97.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   15. 7. 2019, 16:05 avatar
Na začátku roku 2018 také přestal fungovat Rezervní fond, který byl posledních deset let „záchranným polštářem“ rozpočtu. Vzhledem k tomu, že vláda veškeré zdroje ve fondu postupně vyčerpala, původní rozdělení dvou fondů na instrument určený k profinancování deficitu rozpočtu, tzv. Rezervní fond, a na dlouhodobější instrument financující penzijní pojištění a infrastrukturní projekty tzv. Fond národního blahobytu, ztratilo svůj smysl. Veškeré rezervní zdroje se budou nyní akumulovat ve Fondu národního blahobytu, jehož hodnota na začátku roku 2018 činila cca 65 mld. USD (cca 3,7 biliónů rublů), tj. cca 4 % HDP.

www.businessinfo.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Údaje, ktoré ti tam chýbajú:
01.01.2018 65,15 3 752,94
01.02.2018 66,26 3 729,71
01.03.2018 66,44 3 698,96
01.04.2018 65,88 3 772,89
01.05.2018 63,91 3 962,70
01.06.2018 62,75 3 927,58
01.07.2018 77.11 4 839.26
01.08.2018 77.16 4 844.38
01.09.2018 75.79 5 160.28
01.10.2018 76.20 5 004.49
01.11.2018 75,59 4 972,44
01.12.2018 68,55 4 567,74
01.01.2019 58,10 4 036,05
01.02.2019 59,05 3 903,00
01.03.2019 59,12 3 888,00
01.04.2019 59,14 3 828,25
01.05.2019 58,96 3 814,44
01.06.2019 58,74 3 821,72
01.07.2019 59,66 3 762,96

ru.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


84.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 7. 2019, 14:41 avatar
Konšpirátori ho zaradili medzi konšpiračné médiá ?


44.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 7. 2019, 23:34 avatar
Eugen Rusnák píše Rus Jevgenij Paľcev, ktorý udržiava kontakty s pracovníkmi ruskej mediálnej skupiny Rossija Segodňa (Rusko dnes, kam patrí aj agentúra Sputnik), financovanej Kremľom.

                    


46.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 23:36 avatar
Tá komisia konspiratori sú nejakí bohovia čo udávaju čo je pravda?  
Súhlasí Kasafran


47.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 23:39 avatar
V každej aj totalitnej krajine sa nájde nejaká komisia, ktorá označí hlavnoprúdové média ako pravdivé a ostatné sú konšpiračné. 
Súhlasí Kasafran


51.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 7. 2019, 23:45 avatar
t-e-ó-m-a tých pár hoaxov ktoré uviedli konšpiratori .sk sú jedna vec a čo uviedla SIS vec druhá.

Ano tak konšpiratori ako i SIS argumentačne vyvratili XY dezinformácií tejto kremeľskej žumpy .

SIS nenašla po Sorosovi ani stopy, zato Ruskom sa to v jej správe nečakane hemží

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


57.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   14. 7. 2019, 23:50 avatar
Opýtam sa takto. Na slovensku nie je žiadne médium, ktoré platí Soroš?


65.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 7. 2019, 00:08 avatar
t-e-ó-m-a ty nejake také mediá poznáš ? Ktoré ??? Ja sa rad nechám podučiť . Ja ich nepoznám .


66.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 7. 2019, 00:10 avatar
osvetielkovaný je mimo


67.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 7. 2019, 00:11 avatar
Na oplatku ti dam tých 144 ktoré sú platene kremľom a píšu dokazane dezinformácie


69.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 7. 2019, 00:13 avatar
osvetielkovaný ty náš zabávač no skopči zasa propagandistické troloviny.


52.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 7. 2019, 23:46 avatar
SIS nenašla po Sorosovi ani stopy, zato Ruskom sa to v jej správe nečakane hemží

1. Rusko na Slovensku verbuje agentov na najvyšších miestach. 2. Premiérovo letné posolstvo: Keď sa raz Fico vzdá bez boja, rád ho vymením. 3. Duo Danko/Blaha posúva hranice nemožného.

1. Rusko na Slovensku verbuje agentov na najvyšších miestach

Na jar 2018 Robert Fico konšpiroval, ako Andrej Kiska vo Washingtone chystal jeho pád s Georgeom Sorosom. V júni 2019 Slovenská informačná služba vydala každoročnú správu, v ktorej sa meno Soros vyskytuje presne v nula prípadoch. Nespomínajú sa v nej ani dlažobné kocky či čokoľvek iné, čo by súviselo s odstúpením expremiéra alebo protestmi Za slušné Slovensko.

Civilná tajná služba teda nepriamo vraví, že Fico je spolu s celou dezinformačnou scénou klamár, a potvrdila občiansky charakter protestov po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Niežeby to bolo prekvapenie, ale je fajn mať to oficiálne potvrdené tajnou službou riadenou nominantom SNS.

Kuciakovo meno sa v správe spomína len raz. To keď služba referuje o medzinárodnej spolupráci na vyšetrení vraždy.

Zverejnená časť správy je stále menej odvážna ako v prípade českej BIS, ale posun k otvorenosti je na slovenské pomery badateľný. Špeciálne v časti o vonkajšom ohrození a Rusku. To sa v správe za rok 2017 spomínalo 12-krát, v aktuálnej 39-krát. Ešte zaujímavejší ako posun v kvantite je zmena v obsahu.

Dve najzaujímavejšie pasáže sú ako šité na predsedu parlamentu Danka. Jediná otázka pri ňom je, či sa v Kremli museli snažiť, aby ho získali, alebo ho dostali zadarmo.
Prvá:

„Činnosť ruských spravodajských služieb bola namierená proti chráneným záujmom SR ako člena EÚ a NATO. Príslušníci ruských spravodajských služieb, pôsobiaci na území SR prevažne pod diplomatickým krytím, sa snažili o získavanie spolupracovníkov v ústredných orgánoch štátnej správy, bezpečnostných zložkách a v oblasti energetiky a obrany. O SR prejavovali záujem aj spravodajské služby Číny. Išlo najmä o získavanie informácií z oblasti informačných a telekomunikačných technológií.“
Druhá:

„V SR Ruská federácia vyvíjala aktivity, ktoré boli primárne zamerané na udržiavanie sympatií slovenskej verejnosti voči Rusku, jeho kultúre a politike a na oslabenie síl otvorene skeptických či kritických voči Rusku. Ruská strana sa tiež usilovala vyvolať dojem pred vlastným domácim a aj zahraničným publikom, že SR je blízkym spojencom Ruska, ktorý ako člen NATO a EÚ rešpektuje a chápe ruské záujmy.“
Čo to znamená

Podľa SIS sa Putinov režim snaží na Slovensku získavať agentov medzi politikmi, úradníkmi aj v armáde. Dôkazom je okrem tejto správy aj vyhostenie ruského diplomata v novembri 2018.

Druhá pasáž zas hovorí o tom, že aj voči Slovensku Rusko vedie hybridnú vojnu, hoci SIS tvrdí, že nie až takú intenzívnu ako proti iným krajinám EÚ a NATO.

Andrejovi Dankovi to, samozrejme, nezabráni v ďalšej servilnej návšteve v Moskve.
2. Premiérovo letné posolstvo: Keď sa raz Fico vzdá bez boja, rád ho vymením

Peter Pellegrini bol pred letom naposledy u Branislava Závodského v Exprese. Keďže teraz bude s čerstvým pilotným preukazom dva mesiace lietať po Slovensku (naozaj), bola to na niekoľko týždňov možno posledná šanca dostať z neho nejaký ucelenejší obraz o vlastnej politickej budúcnosti.

Jeho viac či menej podprahový odkaz už dlhšie znie – som čestný muž, ale nechcú mi dovoliť preukázať moje schopnosti naplno.

V piatok sa to opakovalo napríklad pri téme nezvolenia kandidátov na ústavných sudcov, keď Pellegrini vravel, ako ho to trápi, ale „poslanci to majú v rukách a ja s tým neviem nič urobiť“. Alebo pri expresnom prijatí zmeny financovania politických strán opäť: „Rozhodli o tom politické strany.“ Akoby nebol podpredsedom ten najsilnejšej.

Pri tejto téme síce aspoň dal najavo, že s výsledkom súhlasí, ale zodpovednosť za potenciálne rizikové rozhodnutie opäť presúval na iných.


54.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 23:49 avatar
Stačí trole už toľko nezabávaj kopčením propagandy
Súhlasí Kasafran


68.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 7. 2019, 00:12 avatar
Osvetielkovaný mega trol
Soros na Slovensku nie je
Pričom tu je aj Sorosova Otvorená spoločnosť
Súhlasí Kasafran


72.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 7. 2019, 10:25 avatar
A zabudol si na toho najdôležitejšieho Marcello Fabiani

                       


45.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 7. 2019, 23:36 avatar
Trol osvetielkovaný a objektívny
Súhlasí Kasafran


71.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 7. 2019, 10:07 avatar
Posledné štádium prasloieävienizmu

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí kesha1


74.
označiť príspevok

kesha1
   15. 7. 2019, 10:43 avatar
Obávam sa, že toto je prvé štádium, podobne, ako popieranie Cyrila a Metoda. Na tieto akože amatérske keď konštrukcie neskôr nadviaže hlavný dezinfo prúd.


80.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 7. 2019, 14:09 avatar
HĽADAJTE ZRACCU!

Kukajte, čo sa objavilo na poHlavných Správach! Doneste nám ich do kancľu! Všetkých! poHlavné Správy, aj Jakobína! Vo vreci! Šéfko zúri! Bude sa vypočúvať! Mgr. Škvarildo už si chystá vercajk!

HĽADAJTE ZRACCU TRVÁ

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

včera, 23:50,  Knieža Matúš rozpráva Slobodný vysielač - moderuje Ing. Peter Zajac-Vanka, predseda Klubu...
včera, 22:47,  (112,113) Era, nebodaj si nemyslíš, že naše slovenské názvoslovie je bezobsažné...?! A...
včera, 22:30,  Ak poznáš ako sa sadi stromček nejde o nič nadzmyslove
včera, 22:19,  To si píš že mám zábrany.
včera, 22:18,  to si hovor pred zrkadlom.... Osvietený tu dava perfekt clanky, ktore si možeš overiť...a su...
včera, 22:17,  To je vec názvoslovia.
včera, 22:14,  Nič nadzmyslove neexistuje.....iba ak nepoznané tak ako treba
včera, 22:11,  ezoterika, možno okultizmus....nejake duchovne svinstvo
včera, 22:04,  (103) Era, ja sa neuspokojím s ponúkaným výberom, ja chcem poznať Tvoj osobný. Hádam...
včera, 21:57,  Cesta do otroctva. Zadĺžme sa! Relácia predsedu Klubu národohospodárov Slovenska Ing. Petra...
včera, 21:24,  náš alternatívny súdruh havran mortalita na covid 19 je dodnes za pár mesiacov 600 000...
včera, 21:19,  Prečo spammmuješ toto fantastické fórum ?
včera, 21:18,  Prečo spammmuješ toto fantastické fórum ?*15*15*15*15*15*15*15
včera, 21:17,  Spamuješ ho preto aby si dostal bann . Ten si dostal asi 100 krat za spamovanie ale je ti to...
včera, 21:16,  Premiéra premiéra autor: Ľubo Nemeš Neviem, či už ubehlo zdvorilostných 100...
včera, 21:11,  Prečo spammmuješ toto fantastické fórum ? *15*15*15*15*15*15
včera, 21:11,  Osvietený- nebuď poslom ohromujúcich správ - aká je úmtrtnosť na COVID19? Vieš to...
včera, 21:11,  Mal toho veľa
včera, 21:10,  Ty si dostal banánik nedávno *13*13*13 Goňdoš *13*13*13...
včera, 21:06,  Vyskúšali sme za vás: Chľastáme potme Ak ste sa, milí alkáči, vrhli na článok kvôli...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Všetci ľudia sú detailisti. Jedni vedome, iní podvedome.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(633 841 bytes in 2,907 seconds)