Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Smutné je že to trvalo celý mesiac. Naka ju mala zobrať 10.9.2020.

20
reakcií
215
prečítaní
Tému 9. októbra 2020, 20:29 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 10. 2020, 20:29 avatar
NAKA zadržala Sheilu S., obvinená je z viacerých trestných činov.

Mladá žena sa mala v minulosti zúčastniť na podnecovaní k nenávisti a násiliu proti skupine obyvateľov pre ich islamské vierovyznanie.

Bratislava 8. októbra (TASR) - Národná kriminálna agentúra (NAKA) vo štvrtok zadržala Sheilu S. Obvinená je z viacerých trestných činov. TASR o tom informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.

"Vyšetrovateľ aktuálne v tejto súvislosti vykonáva procesné úkony," spresnil. Polícia preto zatiaľ nemôže zverejniť bližšie informácie.

V minulosti mala zadržaná napríklad pomočiť a spáliť korán. Skutku sa mala podľa medializovaných informácií dopustiť v apríli 2017. Obvinenia voči nej boli vznesené aj zo zločinu výroby extrémistických materiálov v spolupáchateľstve, v súbehu s prečinom násilia proti skupine obyvateľov, prečinom hanobenia rasy a presvedčenia, ako i prečinom podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti.

Mladá žena sa mala v minulosti zúčastniť na výrobe obrazovo zvukového materiálu podnecujúceho k nenávisti a násiliu proti skupine obyvateľov pre ich náboženské, konkrétne islamské, vierovyznanie.

Dňa 8.10.2020 bola zadržaná Sheila S., ktorá je obvinená z viacerých trestných činov. Vzhľadom na vykonávané procesné úkony sa nebude k veci bližšie vyjadrovať.

www.teraz.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

peter67 muž
   9. 10. 2020, 20:35 avatar
To už naka nemá čo iné na práci ako sa zapodievať nejakou močiacou dievčinou? Darmo ujo Šeliga dáva trestné oznámenia na nebezpečných páchateľov nenosacich rúško!! Ale naka sa zapodieva irelevantnými vecami a nenosičov ignoruje!!!! Hanba!!!
Súhlasí Kasafran

3.
označiť príspevok

-era- muž
   9. 10. 2020, 21:13 avatar
šejlu treba dať do želiez!  
Súhlasí peter67, Kasafran

17.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 10. 2020, 22:26 avatar
(3) Era,
nestačí jej dať len železné okovy, Dosvietený sa konečne doteší, keď ju v okovách strčia aj do železnej klietky a postavia pred dom jeho matky...

20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 10. 2020, 22:38 avatar
Kasafran veď to som už písal . Okrem ťažkej psychiatrickej liečby .

21.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 10. 2020, 23:06 avatar
(20) Dosvietený,
veď to už ani nikto nedokáže zrátať, koľko produktov svojej myšlienkovej/názorovej haluzickej žumpy si už na toto DF svojím hovnometom vystriekal...!
Určite sa od svojho kaca nádejáš dákej odmeny, no zrejme už len to pastafariánske lietajúce monštrum "vie", či sa jej vôbec dákej dakedy dočkáš...

19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 10. 2020, 22:29 avatar
Už nie . Už je tam . Konečne !!!

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 10. 2020, 21:18 avatar
Peter NAKA ju nezobrala za močenie na korán .

Ale za nebezpečné vyhrážanie sa vraždou a iné trestné veci.

Tak ako minule však skončí najskôr na psychiatrii ako minule .

www.bratislavskenoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

6.
označiť príspevok

peter67 muž
   9. 10. 2020, 21:35 avatar
Ja sa o život p. prezidentky nebojím a myslím, že ani ona nechodila so stiahnutou onou, zadnicou z rečí nejakej pošahanej Leily.  Ale poriadok musí byť, tak ju zatvorme až bude čierna.    
Súhlasí Osvietený

7.
označiť príspevok

kesha1
   9. 10. 2020, 21:42 avatar
Osvietený
Ale teraz ju asi zobrali pre niečo iné . To je už zrejme neaktuálne teraz , čo porobila vtedy a možno ti nemá nič spoločné.

8.
označiť príspevok

peter67 muž
   9. 10. 2020, 21:48 avatar
Zobrali ju za blbé pindy.   
Zabudla na porekadlo - hovoriť striebro, mlčať zlato.     

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 10. 2020, 21:49 avatar
kesha1 teraz ju zobrali pre vyhražanie sa vraždou prezidentke ale i ine delikty

10.
označiť príspevok

kesha1
   9. 10. 2020, 21:51 avatar
Jaj , aha , to som nevedel .
Podľa mňa ona nie je celkom zdravotne ok . Myslím si už po tom delikte dávnejšie .

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 10. 2020, 22:05 avatar
kesha1 všetci z občianskeho tibunálu majú veľkú šancu uhrať svoje konanie na hlavu .
Ano toto dievča nie je v poriadku na psychiatrii sa lieči dlhé roky

13.
označiť príspevok

kesha1
   9. 10. 2020, 22:10 avatar
Pomohlo by , keby štát išiel tvrdšie po konšpiračných médiách . Ja nerozumiem , že prečo napríkd nie je trestné popieranie pandémie .
Súhlasí ondrej61, Osvietený

14.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   9. 10. 2020, 22:14 avatar
Ano v takýchto veciach by mal jednať stat nekompromisne. Jedna sa o celosvetový problem....
Súhlasí kesha1, Osvietený

15.
označiť príspevok

kesha1
   9. 10. 2020, 22:17 avatar
Ondrej
Tie hoaxy všetky ohrozujú zdravie ľudí . Mali by v tomto konať .
Súhlasí ondrej61

16.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   9. 10. 2020, 22:21 avatar
Mnoho ludi sa spravaju horsie ako opice..., lepsie by im bolo v totalite, zavretí v kliteke....povinne očkovanie a hotovo je po probleme. Das ale niekomu slobodu a sprava sa ako blazon.....
Súhlasí Osvietený

18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 10. 2020, 22:28 avatar
Trestne je a v čase núdze je obzvlášť ocenené

AKTUÁLNE: Polícia pozná meno autorky poplašnej nahrávky. Čaká ju trest

www.omediach.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

5.
označiť príspevok

kntsz muž
   9. 10. 2020, 21:29 avatar
Ja sa priznávam, že nemám v tomto vyhranený názor.
Malo by sa to fakt posudzovať individuálne, len či to sme schopní.
Pred rokmi som bol účastní na zákazke vo Viedni pre moslimskú komunitu.
Je to absolútne uzatvorená spoločnosť riadiaca sa nielen svojimi zvykmi, ale jemne povedané aj neriadiaca sa zákonmi štátu, v ktorom pôvodne ako hostia žijú.
Moslimovia nemajú problém podrezávať krky inak veriacim a už len za slovo proti Mohamedovi väznia a zabíjajú.
Je známy prípad myslím americkej novinárky, ktorú roky väznili v Iráne. Nie sú to pri tom iba radikáli, ale sú štáty kde to je takto uzákonené.
Ak u nás nie je možné trestať to, ak niekto pomočí Bibliu, tak sa NESMIE trestať ani za to, ak niekto pomočí korán.
Istá reciprocita by mala platiť.

11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 10. 2020, 22:01 avatar
kntsz pomočenie biblie i koranu sú u nas trestane rovnako.

Zobrali ju za toto video venovane prezidentke

www.novinky.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

video ktorým zase našej krajine robí hanbu vo svete tu

http://www.youtube.com/watch?v=RLKT2BBR_UE Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí kntsz
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:58,  Rozumieš významu slov "je tam písané" , ale asi je zbytočne sa s tebou baviť, ende
dnes, 21:56,  A ja som stretla kamku z dávnych čias, čo sme sa koľko rokov nevideli. No takéto utešenie...
dnes, 21:55,  Už se perou
dnes, 21:54,  Biden umožňuje športovcom transsexuálov súťažiť proti biologickým ženám....
dnes, 21:53,  77. jakze si neradila? *39 vy ste tu všetci psychiatricky pacienti? *39*39*39 52....
dnes, 21:52,  Kongresmanka Green urobil nasledovné vyhlásenie: Biden nie je spôsobilý slúžiť ako...
dnes, 21:50,  Som to neradila ja, si si asi nevšimla, a ironiu použil Robko hlavne pri KNTSZ, takže pohov si...
dnes, 21:50,  34, ..... ale vie. Mať Bibliu, ..... šíriť ju, ....... tlačiť, ..... bolo v istých...
dnes, 21:50,  Kongresmanka Marjoria Taylor Greeneová podala obžalobu proti Bidenovi za jeho korupčné akcie...
dnes, 21:49,  Osvietený si trápny však vieš , lebo to som isto "asi" nevedel. Ty vôbec rád...
dnes, 21:41,  Osvietený vidím, že pokračuješ vo svojom táraní a opakuješ tie svoje hlúposti. Ty sa...
dnes, 21:38,  73. kazdy ta moze okašlat *21
dnes, 21:37,  72. nadja, ironické poznámky, ved ked píšeš chujo*iny *21 to platí pre včelára , Ten...
dnes, 21:35,  havran takých by sa našlo a tak jedna pre teba Potemkinova dedina. Mesto v Rusku zabalili...
dnes, 21:32,  Teraz vidím a počujem ako ti stavajú potemkinovú dedinu v tvojej "vychytralej...
dnes, 21:32,  1, ..... "Loviť ľudí" , ..... má každý kresťan. Tvoje dedukcie siahajú až do...
dnes, 21:30,  salbea to je super že nebude páchnuť po tebe Lidl
dnes, 21:28,  Poslanci o predlžení núdzového stavu....
dnes, 21:28,  https://scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/141284186_1143333092755368_8931583706050666634_n....
dnes, 21:28,  71. čo ty kopka neštastia? *39 chceš si pozičat moje silonky ? budeš skúšat doma na...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Udržiavajúc si svoj duševný pokoj chránime i ten telesný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(89 871 bytes in 5,267 seconds)