Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Služobník diabla

0
reakcií
103
prečítaní
Tému 23. júna 2019, 15:19 založil PartOFgod.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
30. 09. 2010
116
19. 11. 2011
22
 
 


1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 6. 2019, 15:19 avatar
Andrej Kiska je syn diabla. Je dosadený židovskou Chazarskou mafiou, ktorá má len jeden plán a to je zabiť 90 percent populácie na celom svete. Andrej Kiska má úlohu nás oslabiť a predať do rúk sociopatov satanistov

Malý Andrejko vyrástol vo veľkého Andreja a stal sa zradcom Slovenska. To, že neplní záujmy Slovenska vie dnes každý. Vieme aj to, že je nenažraný a nestačia mu miliardy čo má. On potrebuje zradiť svoj národ a zapredať nás najnebezpečnejším ľudom aký kedy chodili po svete. On potrebuje ešte viac bohatstva od židov čo ani nie sú židia. Sú to blázni a ťažko chorí ľudia. Je to vlastne sekta ale najnebezpečnejšia aká kedy existovala.

Kiska sa hrá na dobráka a humanistu. Kiska zakladá nadácie len na oko ako mafia. Aj mafie perú peniaze a tiež sa robia, že sú milujúci a že majú charity. Aj mafie majú aj iné druhy činností okrem zločinu aby naoko akože z niečím legálne podnikali. Problém je však v tom milý Andrej, že ľudia tieto úboho primitívne taktiky a divadlá už dobre dávno poznajú. Dnes už nie je doba aby človek bol tak primitívny ako pre pár rokmi. Dnes už aj malé deti vedia kto ty si. Dnes už aj malé deti vedia kto sú Rotschildovci.

Poznáme praktiky klamu aj dezinformácií médií. Dnes už rýchlo vieme ktorá hodina bije. Dnes už okamžite všetko vieme čo sa deje na svete aj kto nám behá po vláde a kto tam sedí. Výsledky vidíme tiež a mi zatiaľ všetci vidíme len to, že do dnešného dňa ešte v Slovenskom štáte nebol nikto normálny v politike. Okrem výnimiek samozrejme. Tí čo sú aj normálni nemajú žiadnu moc.

Ja však hovorím o tých čo vládnu a vždy majú moc. Doteraz sme mali len zradcov a odporné krysy. Mali sme len zlodejov a vrahov ako si ty a celá tvoja banda aj zo všetkými predchodcami. Do dnešného dňa nemalo Slovensko normálneho milujúceho politika, ktorý by miloval národ ako seba samého. Ktorý by vytiahol Slovensko zo všetkých sračiek v ktorých hlboko pláva. Do dnes sa nenašiel ani jeden politik, ktorý by verejne povedal do kamier aká je naozaj situácia. Ktorý by naozaj povedal, že kto sú Rotschildovci a čo všetko majú na svedomí. Nemáme nikoho takého. Všetci politici sú posratí aj z Ficom a boja sa asi smrti alebo sú spojení s tou Chazarskou bandou vrahov. Nič iné medzi tým neexistuje.

Obyčajný národ má väčšiu silu a odvahu ako politici. Národ sa nebojí a ak by bol pustený pred kamery celé Slovensko celý svet sa dozvie pravdu behom jedného dňa. Celú pravdu tak ako je.
Kiska ty sa nehanbíš pozerať do zrkadla a do očí rodiny a detí? Si chlap vôbec? Si vôbec bytosť? Máš vôbec srdce? Máš vôbec chrbticu a chrbtovú kosť? Máš vôbec svedomie a dušu? Ty si len úbohá bábka pedofilov a satanistov.

Kto slúži zlu sám zle skončí. Také sú zákony dané Bohom. Sám si spečatil svoj osud aj karmu. Ty si syn diabla uznávaš Lucieferianizmus a všetci to vieme.

Kiska nemá zľutovanie a to slovo mu je cudzie. Kiska zakladá na oko nadácie ale jeho cieľom nie je robiť ľudí šťastnými. Jeho cieľom nie je milovať blížneho. Jeho cieľ nie je obetovať sa pre blaho národa. On je totiž prisluhovač diabla a fašisticko-satanistického bordelu chazarskej lúzy.

Kiska vyzýva na FB aj naživo na verejnosti k ľudskosti a sám nie je človek. Lebo človek má srdce na rozdiel od neho. Aj zviera má srdce podotýkam. Len ohavné beštie zapredané diablovi ho nemajú. Kiska sa pripája k vyzývaniu ľudskosti ale len slovne a tam to aj ostáva. Kiska ja ti položím otázky ale ty neodpovieš ani na jednu lebo nemáš čo povedať. Som zvedavý koľko ľudí z trpiacich si ubytoval aspoň raz počas tuhých mrazov? Ktorého bezdomovca si nakŕmil, dal sa mu okúpať vo svojej vani a utrieť sa svojim uterákom bez televíznych kamier? Koľkým z nich pravidelne kupuješ Nota Bene?

Prispievaš na detské domovy bez televíznych kamier? Pomáhaš obetiam rôznych živelných udalostí bez televíznych kamier? Išiel si sa porozprávať s prostitujúcimi deťmi, ženami na hlavnú stanicu, alebo na cestu kde stoja, či im niečo nechýba? Koľkých z nich si sa aspoň raz v živote fyzicky dotkol? Dotkol si sa niekoho, kto prirodzene vzbudzuje nechuť až odpor a objal si ho ? Koľko krát si ubral si zo svojho osobného komfortu a pomohlo takej stratenej bytosti?

Milý Andrej ja z toho robím dosť a nevolám tam kamery ako ty robíš. Tie teatrálne choré herecké vložky ako u teba v Prezidentskom paláci obedujú bezdomovci a ako tam prijímaš utečencov sú úbohé. Len chorí ľudia čo si niečo potrebujú dokázať pred národom volajú kamery keď to robia. Práve preto odsudzujem Markízu aj JOJ aj tie ich divadlá ako pomáhajú.
Odsudzujem aj Kolára lebo všetci dobre vieme a vie to sám Boh, že vaše srdcia sú zlé a skazené. Ste zradcovia a farizeji. Ste Satanské plemeno, ktoré ničí našu Zem. Vy ste proti Bohu a proti nášmu národu. Teda ste aj sami proti sebe lebo vaše skutky sú plné egocentrizmu a skazenosti. Vaše skutky nie sú zo srdca a používate ich len na svoje choré ciele.

"Výzva k ľudskosti" je podvod a Kiska to dobre vie.

Jemu a podobným dáva nádej aby z pohodlia svojho domova preukázali svoju "ľudskosť" a ukázali iným, že sú ľudia, ale hlavne aby sami seba uistili, že som stále človek a ospravedlnili sami pred sebou, že tak v skutočnosti, tak ako Andrej Kiska nerobia nič, aby tým ľuďom skutočné pomohli, ale na FB s tou výzvou dobre vyzerajú.

Tento národ nepotrebuje falošný fašistický súcit. Tento národ nepotrebuje zradcov a skazu. Tento národ potrebuje lásku.

Potrebuje niekoho ako som ja sám, aby vyviedol ľudí z utrpenia namiesto toho, aby utrpenie zväčšoval. Národ potrebuje viditeľné a hlavne hmatateľné výsledky. Tento národ nie je zlý ani hlúpy. Je len otupený a zbedačený. Je okradnutý a zmrzačovaný veľmi veľa rokov.

Môj národ si zaslúži úctu a lásku. Lásku ku každej živej bytosti. Aby všetci pocítili, že sme jedno. Nikto z nás nie je menej ani viac. Chcem aby každý Slovák ale aj z iného štátu každý človek vedel, že všetci sme bratia a sestry.

Chcem, aby každý bezdomovec ešte v tomto živote pochopil, že aj on je cenný, že aj on je našou súčasťou. Aby každý bezdomovec už nebol bezdomovcom. Peniaze sú a vždy boli. Zásoby zlata sú nekonečné a vieme to všetci. Peniaze boli stále len pár zradcov vždy kradlo a tunelovalo aj pre seba aj na pokyn Iluminátov aby ničili našu ekonomiku.

Dá sa okamžite zo dna na deň urobiť zmena vo všetkom ale to by vo vláde a v politike museli byť ľudia dobrí, milujúci všetkých a všetko a hlavne duchovne vyspelí ako som ja. Vážení drahí bratia a sestry pokiaľ budú v politike ateisti a ľudia čo sa modlia len na oko a o bohu nevedia nič dovtedy bude zlo všade. Veru hovorím vám zlo pominie len vtedy ak nám budú vládnuť duchovne vyspelí ľudia.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:54,  Viaceré slovenské redakcie a Nadácia Zastavme korupciu dostali odkaz na nahrávku s názvom...
dnes, 13:51,  To určite majú to v mentalite . Komickejšie je že v Rusku sa naozaj nemajú dôvod usmievať...
dnes, 13:49,  V Japonsku sa k tebe nesprávajú ako ku špionovi a zbohatlíkovi zo západu . Ale naopak...
dnes, 13:47,  Teraz sa musia skodoradostne veľmi rehotat na britoch, ako ich poznám.
dnes, 13:46,  Mám trochu skúsenosť, resp sa domnievam, že medzi aziatmi by som sa cítil lepšie. To je...
dnes, 13:42,  Skús ísť ešte do Japonska, že ako to je tam.
dnes, 13:39,  Ano presne to ti dávajú najavo . Berú ťa ako špiona k tomu poriadny kus zavisti a nenávisti...
dnes, 13:38,  (3) Scarlet, už si mu ten odkaz na moju reakciu "hodila", alebo ešte váhaš...?
dnes, 13:38,  F=G.m1.m2/r^2, jednoduchá odpoveď je neviem. Pricapím, čo o oku písal už Darwin: When it...
dnes, 13:37,  Keď uhadneš čísla v eurojacpote znamena to že si poznal súvislosti ?
dnes, 13:31,  era iné nám ani neostáva . Ale po vypočutí si nahrávky Kočner Trnka v reakcii Kočnera na...
dnes, 13:29,  V nadpise si si už odpovedal havran. Náhoda je len neznalosť súvislostí.
dnes, 13:29,  Býval som tam a myslel som si, že budem, ako slovanský brat vítaný. Ale cítil som sa...
dnes, 13:25,  kesha1 ako ťa čítam už si v Rusku bol . Je to presne tak ako píšeš
dnes, 13:23,  Pre miestnych je to úplne normálne , hlavne pre strednú a staršiu generáciu. Keď...
dnes, 13:22,  Prílišné sankciovanie môže pôsobiť kontraproduktívne . Odmena a pochaval v akomkolvek...
dnes, 13:20,  Sú len dva spôsoby Jeden je Makarenkov spôsob ruský spôsob biča Druhý je systém...
dnes, 13:19,  Oprava : mi vyslovene príde stavané
dnes, 13:18,  Presne tak, to prvé prikázanie mi vyslovene stavané na konkrétnu dedinu, pričom pisateľ...
dnes, 13:16,  Vládnej strane Jednotné Rusko nie je život obyčajných Rusov ľahostajný!!!!!!!!!! Vie to aj...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Prečo majú niektorí ľudia čisté svedomie? Pretože ho nikdy nepoužili.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(56 262 bytes in 0,498 seconds)