Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Slovenská poslankyňa Ritomská sa pýta

17
reakcií
998
prečítaní
Tému 30. marca 2015, 23:43 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   30. 3. 2015, 23:43 avatar
Tvrdé slová na adresu vlády, parlamentu , EU, USA a NATO od slovenskej poslankyne

A v čom má Rusko ustúpiť? Čo má Rusko urobiť, aby boli „americkí priatelia“ spokojní? Rusi majú vykrvácať a nechať sa zotročiť len preto, že USA chcú mať silný dolár?
RF sa má vzdať svojich tisíce ročných území? RF má odstúpiť dobrovoľne svoje územia každému agresorovi? Veď to mohli dať už Mongolom, mohli to dať Osmanom, Napoleonovi, aj Hitlerovi, veď nemuseli čakať na Obamu!

Kto by mal záujem nechať si vziať to, čo mu tisícročia patrí? S čím rátajú politici EÚ?
Ale ja osobne si prajem, aby ruská armáda použila proti USA zbrane najtvrdšieho úderu ihneď ako USA zatiahnu Slovensko do vojny! Nech vedia aj občania USA čo si zvolili a čo majú doma za háveď vo svojom parlamente a vo svojich agentúrach! Nech vedia aká je vojna naživo! Nech Rusi nezaútočia na EÚ, ale na hlavu hada ktorý toto celé organizuje!

V 20. storočí sa bojovalo na americkom území (ostrovoch) iba chvíľu za 2. sv. vojny. Ale USA bohatli v obidvoch svetových vojnách a dodnes vyvážajú vojnu ako svoj hlavný obchodný artikel! Čo je to za štát (USA), ktorý platí vlastným občanom za rozsievanie a prijímanie smrti len, aby zbohatli vyvolení, aby bohatli tí, ktorí smrť spoznajú len prirodzene po dlhom a bohatom živote? Akým právom toto robia?
Celé 20. storočie a začiatok 21. storočia sa nesú v sústavnej americko-inostrannej vojny!
Kto je tu historický a politický analfabet ? Bruselskí politici, alebo politici USA ?
Odpovedáme za všetkých rozumných občanov SR a celej EÚ:
Vážení politici SR a EÚ, vezmite si k srdcu tento oznam, uvažujte logicky a zodpovedne – ak vám ešte mozog funguje! Alebo ste všetci kúpení? Pani Merkelová, vy ste sa stala nacistkou, že podporujete kyjevský nacizmus?

PRAVÝM CIEĽOM politiky USA & bruselských pätolizačov je vojnový biznis! Najprv chcú bohatnúť z dlhodobej vojny vedenej klasickými zbraňami a potom chcú zbohatnúť z územia, na ktorom zavedú vlastnú „USA-demokraciu“.
Vojnoví štváči v USA dostali hlad na Rusko, na jeho bohatstvo, na jeho územia. Nachádzame sa v situácii ako na začiatku 2. svetovej vojny. Putin robí všetko preto, aby sa konfliktu vyhol. Rozhodne však nebude váhať a použije všetky prostriedky na tvrdú odpoveď. To sa týka aj nás, pokiaľ u nás budú vojaci US-A.

Doteraz sme boli ruským partnerom v demokratickom medzinárodnom obchode. Čo budeme potom? Potom budeme cieľom prvej kategórie, lebo sú tu „US-A odborníci“ v takom hojnom počte, že jednoducho pre RF budú cieľom č. 2 spolu s poľskými, kosovskými a inými základňami, až po Washingtone, ktorý bude cieľ č. 1, čomu sa americkí nacisti chcú vyhnúť rozmiestnením základní v srdci EÚ, a ešte k tomu čo najbližšie k hraniciam RF.
Vy to nevidíte?, ste zaslepení dolármi prepchatými kontami?, už aj v našej vláde SR ???

Pán Glváč, vy ste slaboduchý alebo skorumpovaný? Vy si myslíte, že takýto konflikt sa nás nedotkne ? Ako ste mohli súhlasiť s vojenskou spoluprácou s US-A ? Vám je to jedno, že zomrie každý vo vašom okolí? Vy si myslíte, že si zachránite svoju frajerku? A čo jej rodina? Majte si frajeriek, koľko chcete, to je Váš morálny konflikt, ale robiť vojenskú politiku SR proti záujmom občanov SR?
Nie ste náhodou najhorší gauner v novodobých dejinách Slovenska ? Toto si dovolili iba slovenskí nacisti za 2. svetovej vojny !

Spolupráca s americkými nacistami ktorí plánujú a tvoria vojnové konflikty na celom svete!, týmto – spoluprácou s nimi, ste prekonali slovenských nacistov v 2. svetovej vojne!

Občania SR si žiadajú aby tzv. „US-A odborníci“ opustili územie SR. A čo ste Vy urobil? Klamete občanov SR ?, vy tvrdíte že US-A u nás nie sú, hoci naši občania ich vidia na vlastné oči v Poprade, na Sliači : (dopísané podľa aktuálnych cvičeníí, Valaškovciach, Lešti a inde !
Čo to má všetko znamenať?

Ukrajinskí Česi už opúšťajú Ukrajinu. Žili tam od skončenia 1. svetovej vojny a dnes odtiaľ chcú odísť. Pán Glváč, pán Fico, pán Lajčák, vy ste slepí? Nezdá sa Vám to podozrivé?
Ukrajina & US-A sa chystajú na vojnu, občania Ukrajiny to cítia, a vláda SR nič nevie? Všetci, čo uvažujú triezvo, vedia, že Rusko sa nikdy nevzdá svojich území! Rusko sa nepoddá ani tlaku, ani vojne, a prehrá zase iba ten kto zaútočí na Rusko!

Musia sa zopakovať historické omyly, musia vykrvácať európske rody? Musia naši vojaci obetovať svoje životy len preto že novodobí nacisti im za to zaplatia? Aký to má význam a pre koho?

Nebude lepšie a jednoduchšie vyhnať US-A z našej krajiny? Nemali by sme vystúpiť z členstva v NATO? A veru MALI !!! práve teraz to ešte je možné a ja trvám na tom že Slovensko musí z NATO odísť a US-A musia odísť zo Slovenska!
Dnes je každému jasné, že americkí nacisti investovali do UA peniaze, aby tam mohli otvoriť biznis, rozpútať lokálnu vojnu. Z Ukrajiny si chcú urobiť nástupnú rampu na útok proti Rusku, bránu do Moskvy. Vojna neskončí na Ukrajine, lebo hlavným cieľom je Rusko, a následne celá EÚ! Vojna má zachvátiť celú Európu, ktorú potom majú „oslobodiť“ americkí nacisti. Pýtam sa: Už ste zabudli, že to isté chceli už dvaja pred Obamom? V 2. svetovej vojne sa prehnala Červená armáda cez celý stred Európy.

Bez Rusov by Hitler nikdy nebol porazený, skôr opak je pravdou. Atómovú bombu by mal Hitler.Svet bol zachránený iba preto, že ruská ofenzíva prenikla do Berlína a Rusi svojím nezadržateľným útokom donútili nacistov ku kapitulácii. Vďaka ruskej ofenzíve získali Američania atómovú bombu, lebo ukryli nacistických vedcov. A teraz sa cítia takí silní, že chcú dobiť Rusko? Pre nás je tento scenár katastrofou a naši politici sú ako blázni. Strkajú hlavy do piesku a poslúchajú diktát Bruselu ako nesvojprávni idioti.

Situácia dnes je horšia ako v roku 1939! A to len preto, že bruselskí politici zhltli návnadu CIA, že naivní občania UA chceli zmenu a pustili si do krajiny amerických nacistov, a to len preto, lebo naivní občania EÚ ešte vždy čakajú na spásny obrat v politike EÚ...
Euro-občania a občania SR ! Postavme sa všetci proti USA, vyžeňme US-Army z našich krajín, ukončime „sankcie proti Rusku“ !

Alebo budeme čakať na vzájomné vyvražďovanie národov Európy v záujme amerického dolára? Alebo tí čo prežijú, ak prežijú, budú žiadať od USA povojnové pôžičky?, presne podľa odskúšaného scenára z dvoch svetových vojen v 20.storočí?

Svetový vojnový konflikt je naplánovaný. Potvrdzuje to aj nákup zbraní ktorý nedávno podpísal Porošenko na arabskom veľtrhu! Čo si myslíte, aké zbrane tam nakupoval? Americké, aké iné.

Občania SR ! Veď sa zamyslite, kto z politikov prezradí, že po prijatí UA do NATO, a po vstupe UA do EÚ odvedú našich potomkov do konfliktu na východný front, kde veľmi pravdepodobne položia život za cudzí kapitál, kto nám to povie?
Kto z politikov tam pôjde vykrvácať? Kto z vojnových štváčov, ktorých kráľovsky platíte zo svojich daní a kto z ich mediálnych luhárov a spolupáchateľov nám prezradí, že toto nebude len ďaleká lokálna vojna?

Kto dokáže predpovedať účasť Číny, ktorá bude v tomto konflikte spojencom Ruska? Kto vyhodnotí reálnu „silu“ NATO?, alebo US-A ktorá doteraz bojovala vždy len so slabším protivníkom a aj to mizerne?, veď Hitlera porazili Rusi! Na čo sa vlastne vojnoví štváči spoliehajú? Že táto vojna neprinesie ruské jadrové hlavice nad Washington? Ja osobne im to prajem, nech už skončí celé storočie amerického vojnového biznisu!
V tejto vojne víťaza nebude, tak nech si to užijú všetci, aj politici!
Alebo to zastavíme? Postavíme svoje hlasy proti NATO a proti US-Army?
Ešte vždy máme možnosť zakročiť tak ako to rozum a historická skúsenosť odôvodňujú. Ešte vždy môžeme protestmi vykázať štváčov zo Slovenska a nestať sa terčom rakiet.
Kde vidíte demokraciu v tom čo sa deje na Ukrajine? My vidíme len neskrývanú nacistickú vládu, nacistickú armádu porušujúcu medzinárodné konvencie, a premyslenú genocídu ruských občanov UA. A čo na to Európa?
Viete si predstaviť, že by si niektorý národ v EÚ vydobýjal svoju samostatnosť spôsobom, ako to robí Ukrajina? Bola snáď Ukrajina doteraz nesamostatná, že bojuje o samostatnosť? Mala snáď vládu, ktorú EÚ neuznávala? Nemali snáď Ukrajinci svoje národné práva? Európska únia sa vzdala svojich princípov, a svojim postojom sa stáva spolupáchateľom genocídy. Čo môžeme očakávať od EÚ my sami, občania EÚ, keď tak rýchlo a ochotne búra vlastné hodnotové základy?

Rusi sú veľký, kultúrny a mocný národ, bez ktorého by Európa v dnešnej podobe nikdy nevznikla. RUSKO NIE JE NÁŠ NEPRIATEĽ , nepriateľom každého občana Európy sú skorumpovaní politici, ktorí pre svoju moc a peniaze neváhajú páchať vlastizradu!
Podpora ukrajinského nacizmu je vlastizradou Slovenska!

Čo môžu urobiť slušní občania? Keď všetci malí a slabí robia to isté, zmenia všetko! Môžeme to zmeniť, lebo musíme, musíme jednotne a musíme nahlas a všetci naraz!
Poďte všetci do Bratislavy dňa: (dopísané podľa aktuálnych termínov akcií 12 marca 2015 na 17,00 hod., alebo si zorganizujme zhromaždenia doma a povedzte to prezidentovi Kiskovi, povedzte to ministrovi Lajčákovi a premiérovi Ficovi! Povedzme všetci jednotne:

US-Army GO HOME! NATO End in EU !
UA is Nothing for EU !

Bojkotujme všetkých politikov ktorí zvyšujú napätie vo vzťahu k RF! Odmietajme politiku sankcií a podsúvanú politiku intervencií proti Rusku! Bojkotujme vojnových štváčov na všetkých úrovniach, vo všetkých voľbách, na internete, na FB, na uliciach!
Nedopusťme politiku vojny! Bojkotujme médiá ktoré nám podsúvajú vojnu ako jediné riešenie!
Bojkotujme ukrajinský nacizmus! Izolujme sa od UA, bojkotujme vstup UA do NATO!
Podporme modernú hospodársku politiku RF! Podporme riešenia ktoré ponúka RF!

Zdroj:
ritomska.blog.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk…/vazeni-p-glvac-lajcak-a-fico-…
Súhlasí bystrik, Sloven, Kaies


2.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   31. 3. 2015, 05:00 avatar
Pokiaľ viem, USA, ani NATO si nenárokujú na nejaké ruské územie. Krym bol súčasťou Ukrajiny a nie Ruska. Práve že Rusko si nárokuje na cudzie územie, aj keď voľakedy patrilo Rusku. Aj iné územia patrili iným štátom a to znamená, že teraz majú právo ich dostať späť? Česko má právo zabrať si Slovensko, lebo voľakedy tvorili spoločný štát?


3.
označiť príspevok

bystrik muž
   31. 3. 2015, 07:58 avatar
Odporúčam si pozrieť históriu a až potom tu niečo také napísať.....
Súhlasí Kasafran, Sloven, Kaies


7.
označiť príspevok

bystrik muž
   1. 4. 2015, 06:51 avatar
A prirovnávať bývalé Česko a Slovensko ku Krymu a Rusku je úplne scestné----
Súhlasí Kaies


4.
označiť príspevok

Sloven muž
   31. 3. 2015, 21:02 avatar
Správne a trefné slová...


5.
označiť príspevok

Kasafran
   31. 3. 2015, 22:48 avatar
Slušný človek,
skutočne privítam, ak sa začneš slušnejšie venovať historickým i súčasným udalostiam doma i vo svete a vnímať ich v ich širších príčinných súvislostiach...
Ak tak spravíš, potom dôvodne predpokladám, že sa vyhneš niektorým svojím opakovaným "povrchnostiam"...


6.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 4. 2015, 04:54 avatar
Kasafran, ty nemaj starosť o moje štúdium dejín a historických i súčasných udalostí doma i vo svete. Ak so mnou nesúhlasíš, napíš protiargument, je to diskusné fórum a nie poučovateľské. Rád sa od teba priučím, ak máš dobrý a hlavne pravdivý argument. Len sa prosím ťa už konečne zdrž od invektív, ako si to urobil v inej téme pri reakcii na Ardzuna.
Alebo je ešte jedna možnosť. Že začnem viac študovať konšpirátorskú a fanaticky proruskú propagandistickú literatúru, kde načerpám skutočne pravdivý opis skutočnosti. Tak , ako to robíš asi ty. Možno potom svoj názor zmením. Pod heslom- všetko je inak.


8.
označiť príspevok

bystrik muž
   1. 4. 2015, 06:52 avatar
Niekto proruskú a niekto proamerickú----a teraz čo, už len preto je fanatik, že k niečomu sa priklonil?
Súhlasí Kaies


9.
označiť príspevok

bystrik muž
   1. 4. 2015, 06:54 avatar
Toto sú tiež fakty---o Kryme:

http://www.youtube.com/watch?v=uaR0XhU4Fec Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Linda, Kasafran


10.
označiť príspevok

Linda žena
   1. 4. 2015, 08:36 avatar
Šebej o Kryme..
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
do politického dôchodku ešte   nepôjde...
Súhlasí rastos


11.
označiť príspevok

rastos muž
   1. 4. 2015, 09:35 avatar
Super rozhovor, vďaka, že si to sem dala. Nech to číta čo najviac ľudí...


14.
označiť príspevok

Linda žena
   1. 4. 2015, 10:41 avatar
11. jeden článok z dvoch pohľadov...  


12.
označiť príspevok

bystrik muž
   1. 4. 2015, 10:28 avatar
kecy toho, kto nikdy nemal rád ani Slovensko! Ja sa mu čudujem, že prečo už nežije hen za morom, ale tu podsúva ľudom svoje kecy----Provokatér západu----A že ho uráža, to a tamto----Čo keby si položil otázku k svojej osobe----urobil by konečne niečo ozaj prospešné----prezliekač kabátov, s titulom naj-----


18.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 4. 2015, 18:31 avatar
Bystík, nepovedal som o Kasafranovi, že je fanatik. Hovoril som o fanaticky proruskej literatúre. To je taká, ktorá nenachádza na Putinovi a Rusku nič zlé, ktorá tvrdí, že všetko, čo Rusko robí, je dobré a správne. Skutočnosť je taká, že nič také neexistuje. Každý robí chyby, robí ich USA, EU, NATO, ale robí ich aj Rusko, alebo Ukrajina.


13.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 4. 2015, 10:36 avatar
Šebeja už ani nepočúvam, smrdí mi ako trčí z tej americkej riti.........   
Súhlasí bystrik, Linda


15.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 4. 2015, 10:41 avatar
Akurát som vymyslel začiatok úplne nového vtipu : Stretne sa Šebej s Kasafranom na pive......no a ďalej to ešte nemám......      


16.
označiť príspevok

Kasafran
   1. 4. 2015, 17:04 avatar
Majko,
ďakujem - dúfam, že v začatom budeš pokračovať...


17.
označiť príspevok

Kasafran
   1. 4. 2015, 17:33 avatar
(9) Bystrík,
západná propaganda sa bojí PRAVDY ako čert kríža, a preto ju neustále zabaľuje a prebaľuje tak, aby bola priamo neviditeľnou, nepočuteľnou a nečitateľnou pre väčšinu svetovej populácie
Už dosť dlho ju zabaľuje aj do goebbelsovskej protiruskej/protiputnovskej propagandy týkajúcej sa vývoja na Ukrajine i Kryme, Rusko však vôbec nemusí vytvárať zložitú propagandu, stačí mu len ukazovať skutočné udalosti a fakty - a tým sa spojení gebbelsovi stúpenci sveta (aj s našimi) dostávajú do pozície chronických podvodníkov a luhárov, ktorí by si mali všetko pamätať natoľko, aby im neunikali súvislosti ich lží. Našťastie, nedisponujú ani takýmto druhom pamäte a svojimi aj nevedome prezradenými klamstvami nechtiac odstraňujú útlm zraku (obraz, text) a sluchu čoraz väčšej množine občanov sveta...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:59,  Existuje niekoľko spôsobov zistiť ako sa to dnes splňuje a kto je ten zlý otrok!
dnes, 01:56,  “Všetci tvoji synovia budú vyučovaní Jehovom a pokoj tvojich synov bude hojný.” -...
dnes, 01:29,  Čítal si vôbec môj príspevok ? Jezisova cirkev sa sama nenazyvala sektou, to ju tak...
dnes, 01:23,  ano aj nazorejska sekta mala problem.....to boli uplne iní a novi zastancovia zmrtvýchvstaleho...
dnes, 01:09,  Význam slova sekta je zrejmý : je to denominacia ktorá sa oddelila od hlavného nabozenskeho...
dnes, 00:58,  otazka čo je vlastne sekta......žeby to nefalšovane krestanstvo v prvom storočí?....alebo...
dnes, 00:49,  no na jeho zabery(osvieteného) asi nedosiahneš....ale nič sa nedeje....Ja ti Milan naozaj...
dnes, 00:34,  Osvietený tu dal neuveriteľne zabery a zjavne su jeho.....ja si myslím, že aj ty maš čosi...
dnes, 00:27,  Davaj svoje fota , ktore su tvoje a budeme ich hodnotiť....Ja si myslím že vieš urobiť...
dnes, 00:15,  zbytočne sa čapuríš....najdi si miesto niekde na pokecu....tam si myslím zapadneš.....
dnes, 00:13,  az na jeden detail.....Osvietený dava seriozne odpovede a zdroje....vy telata len skučíte a...
dnes, 00:09,  A ty si vhodný akurát tak do sekty, lebo normálni kresťania by ťa prisámbohu tou lopatou...
dnes, 00:08,  klameš, kecaš, kradneš foto.....chvališ sa inými snímkami....a nie si absolutne vhodny na...
dnes, 00:07,  To ste nás naučili Vy, vyjebaní slniečkári, podsúvať niečo čo nie je pravda , my len...
dnes, 00:06,  už si ako zahorák.....snažíš sa podsuvať a klamať a zjavne sa ti to zapacilo.....Povim...
dnes, 00:03,  A prečo si to robil ? Pre prachy, pre seba, pre nich ? *10*10*10*10*10*10
dnes, 00:02,  Ja som férový, ja píšem pravdu o sebe na rozdiel od jeho výmyslov a bludov, už to konečne...
dnes, 00:02,  to asi ťažko chorý kamzíku.....nevedel by som nikdy udavať a žalovať........
dnes, 00:00,  Osvietený ti dal svoj životopis v skratke.........čo to tu zas skučíš?......ved bud ferový...
včera, 23:59,  A prečo si bol jedným z nich ? *46*23*46*23*46
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keď vytočíte nesprávne číslo, nikdy nie je obsadené.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(89 831 bytes in 0,484 seconds)