Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pýtam sa tých 84 poslancov z koalície vtedajšej dzurindovsko-miklošovskej pravicovo-fašistickej chunty

43
reakcií
324
prečítaní
Tému 23. januára 2020, 23:25 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
03. 06. 2009
16
12. 11. 2011
275
08. 03. 2017
2

1.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 1. 2020, 23:25 avatar
Pýtam sa tých 84  poslancov z koalície vtedajšej dzurindovsko-miklošovskej pravicovo-fašistickej chunty,

ktorí zahlasovali za Dobroslava Trnku, kedy sa stal generálnym prokurátorom, pričom všetci poslanci dostali pred týmto hlasovaním odo mňa nezvratné dôkazy o trestnej činnosti Dobroslava Trnku, keď bol na funkcii Hlavného vojenského prokurátora, s čím sa stotožnil aj vtedajší generálny prokurátor Hanzel, ako aj vojenská polícia, ktorá to doplnila o ďalšie veci, no Vojenská prokuratúra v Trenčíne to musela stopiť, keďže Trnka bol vtedy Hlavným vojenským prokurátorom.
Chcem požiadať tých, ktorý v tom období hlasovali za Trnku - a dnes sú taktiež v parlamente, AKO POSLANCI OPOZÍCIE, tak teraz nech držia tie svoje smradľavé zbabelé papule, a farizejsky netvrdia, že zadržanie Trnku je obrovské víťazstvo pravdy a demokracie.

Keďže faktografia je moja špecialita, a pri nenávidení a umlčiavaní na mojej osobe sa dokážu zhodnúť aj najväčší politickí nepriatelia, Návrh na vymenovanie Trnku za generálneho prokurátora ako prvý prezentoval jeho spolužiak Ivan Šimko, bývalý minister vnútra a obrany, absolvent dvoch vysokých škôl - ekonomickej a právnickej, pre denník Národná obroda z 8. 9. 2001 povedal aj toto - STRETÁVAME SA S PRÍPADMI, KEĎ JE VEREJNE ZNÁME, KTO ROZKRADOL FIRMU, LEN AKOSI SA TO NEDÁ DOKÁZAŤ.

Keďže sa považujem za nezávislého a slobodného občana, tak pripomínam, že za toto Fico nemôže, takže si to dobre zapamätaj, antisociálny netvor Beblavý a ostatná opozičná zberba. Len tak mimochodom, tipnite si, prečo vtedajšia pravica tak bojovala za Trnku, aby bol zvolený za
generálneho prokurátora? Vy si myslíte, že nevedeli čo je zač, a práve preto ho tam potrebovali mať!

Vladimír Pavlík

26.
označiť príspevok

havran
   25. 1. 2020, 10:44 avatar
Rozkrádanie vo veľkom dzurindovci s Miklošom robili veľkolepo. Dodnes si z toho žijú kráľovský. Keď bude naozaj na Slovensku vláda pre ľudí , tak to otvoria. No v podmienkach súčasnej "demokracie" sa to nestane. Hlavné je tu vykrikovať aký bol socializmus a škodil ľuďom. Ja sa však pýtam ktorým ľuďom? Snáď tým, čo už 30 rokov si tu pakujú miliardami vrecká po demokratický a kompetentne? Pritom im takí hlapáci ako je Osvietený a pod.... robia krovie.
Súhlasí Kasafran

27.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 1. 2020, 11:06 avatar
Už začína vláda pre ľudí ty somaru starý....ešte by to chcelo odstrániť smer....také ohovárania proti kiskovi, Caputovej sú len intrigy mafiánskych skupín...ktorej sa chcú udržať za každú cenu.....Je jasné že Kiska výhodné skupoval pozemky,ale zaplatil to....a proti Caputovej to je jasné.....tie prasatá mafiánske sa chytili LGBTI a na baranov ľudí to zabralo....

28.
označiť príspevok

0svietený muž
   25. 1. 2020, 11:40 avatar
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Zbor budúcich "ministrov" na čele s vajdom. len nevedno, či budú sídliť v Leopoldove, v Ilave, alebo v Pezinku.                
Súhlasí Kasafran

29.
označiť príspevok

hokejis muž
   25. 1. 2020, 12:17 avatar
Treba zastaviť liberálov a nedovoliť aby ovládli Slovensko !
Súhlasí Kasafran

30.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 1. 2020, 13:20 avatar
Radšej slušný liberálny štát ako mafianska Lisa....

31.
označiť príspevok

hokejis muž
   25. 1. 2020, 13:36 avatar
Vraj slušní, liberálna lúza

http://www.youtube.com/watch?v=TeCSUFYJd8E Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=emb_logo
Súhlasí Kasafran

32.
označiť príspevok

G.Farkaš muž
   25. 1. 2020, 13:38 avatar
Cigošov treba všetkých zajebať, lebo každý robí bordel. Nie je ani jeden slušný. Biela rasa je cool. Čierna, palec dole.

33.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 1. 2020, 13:51 avatar
Romov treba začleniť do spoločnosti ty rasistické záhorácke hovado 

34.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 1. 2020, 14:21 avatar
A neprispôsobivých treba prispôsobiť?
Súhlasí Kasafran

35.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 1. 2020, 14:35 avatar
A čo hádam odstreliť?

36.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 1. 2020, 14:36 avatar
No ja neviem, keď píšeš: "Romov treba začleniť do spoločnosti". Prečo sa nezačlenia sami? Veď je sloboda a demokracia.
Súhlasí Kasafran

37.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 1. 2020, 14:47 avatar
Sú vytlacovani a okraj spolocnostia ťažko sa niektorí prispôsobujú....žijú v mnohí v katastrofálnych podmienkach....nevedia preskočiť svoj tien

38.
označiť príspevok

0svietený muž
   25. 1. 2020, 14:50 avatar
Svoj tieň preskočiť nevedia, ale cudzí plot preskočia raz, dva.                

42.
označiť príspevok

G.Farkaš muž
   25. 1. 2020, 16:14 avatar
Treba odjebať. Každého. Slovensko je biele.

39.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 1. 2020, 15:30 avatar
Takže kedy ich začneš začleňovať?
Súhlasí Kasafran

40.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 1. 2020, 15:47 avatar
Aj pri tých volbach môžu zistiť kto im chce pomôcť a kto chce ich ešte viac ponižovať a urážať....ako trebárs ťa Lívia či ako ich doslova nazvala tlupou....treba im ukázať že ľudia sú s nimi,
Súhlasí Osvietený

41.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 1. 2020, 15:52 avatar
Stále používaš neurčité "treba". Snažíš sa to hodiť na druhých? Kto "treba"?

Sme slobodná spoločnosť, každý sa sám rozhoduje, čím sa bude zaoberať a aké sú jeho priority.

Lívia je pochabá mladá mudrlantka, od nej sa dá čakať čokoľvek. Ale nevyjadrovala sa k celej cigánskej rase, iba k ľuďom, ktorí prišli pískať a vykrikovať. Tí si to aj zaslúžili. Provokatéri.

43.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 1. 2020, 16:17 avatar
era treba si pozrieť video  
Súhlasí ondrej61

44.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 1. 2020, 17:28 avatar
Pozrel som si.

2.
označiť príspevok

ardun muž
   23. 1. 2020, 23:56 avatar
Eštebák Vladko Pavlík zase zabába internet . Uý ho vidím s tým megafonikom revať ako tie idiocie . Bol raz jeden Vladko a Vladko robil v betonárke . Kedže tak ako všade kradlo sa za bolšana i na betonárke . Prišli za Vladkom raz súdruhovia z štb a dali návrh . Že oni sa budú tváriť že nevidia ako ten beton kradol a Vladko bude los agentos vedený ako BETONAR a tak bolo o eštebaka na Slovensku viac . Ale to nie je predmetom tohoto plagiatu ktorý skopíroval eštebak FERO .

Nuž a kto hlasoval za Trnku ? To vôbec nie je tajné dokonca i v nahravke Kočner Trnka sa to dozvedáme ako tituluje Kočner GP ty kokoty ty nebetyčný kokot ty si si vybavoval hlasy v SDKU ty kokot ani jeden jediný ti nedali všetky som ich ja musel kupiť v smere .

Asi tak súdruh
Súhlasí ondrej61

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 20:07 avatar
Tal Bachman- Aeroplane. New Version

4.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 22:18 avatar
(2) Osvietený,
myslím si, že ako zatemnený a oddaný účastník tohto DF nielen v službách CIA. ale aj Mossadu svoju úlohu/rolu čím ďalej-tým viac dehonestuješ. Opakovane Ti odporúčam, aby si konečne a kategoricky požiadal svojho kaca o nainštalovanie softvéru aspoň o jednu úroveň vyššiu...!

5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 1. 2020, 22:20 avatar
Kasafran, si fašista v akcii. 
Súhlasí ardun

7.
označiť príspevok

ardun muž
   24. 1. 2020, 22:41 avatar
Ja len že si zabudol chazarskú onú a NSA.

6.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 22:39 avatar
(5) Lemmy,
nebodaj si neuvedomuješ, že svoje sionfašistické presvedčenie stále viac a viac odhaľuješ...?
Si už skutočne až v takej krajnej situácii/núdzi, že svojím "humanizmom" už na tomto DF otvorene a dlhodobo obhajuješ a propaguješ najzvrhlejšiu ideoló?iu...?

8.
označiť príspevok

ardun muž
   24. 1. 2020, 22:44 avatar

9.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 22:59 avatar
(8) Osvietený,
môžeš mi ešte zvyškami svojej nestmavenej mysle odpovedať, čo nemá táto kauza spoločného so systémom, ktorý tak vehementne odjakživa obhajuješ...?

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:06 avatar
Kasafran ja som bol vždy demokrat ty si prerodený komunista na plnohodnotneho nacistu .

Vladka pozdravuj ten ked moje meno bude počut aj megafon mu vypadne nášmu demokratovi z štb ktoremu to na starosť drblo tak ako tebe .

Nuž keď si vypočuješ tu nahravku zistíš to o čom fantazíruje eštebak BETONAR

Kočner hovoril i o tom ako chcel Trnka kupovať nejaké hlasy z SDKU ale nekupil lebo ani jeden jediný nedostal .

Ale neviem či to na teba nie je privela informácií

11.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:08 avatar
Ani nie priveľa, ale všetko je to lož, klamstvo a podlosť, práve komunisti, eštebáci a po novom aj ojebováci ste celá vaša família !!!!!!!!!!!!
Súhlasí Kasafran

12.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:09 avatar
milan ja som si zvykol, že cholerici ako ty ma neznášajú

13.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:10 avatar
Budeš už písať k veci a nie odveci ?
Súhlasí Kasafran

14.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:11 avatar
ty to milan nechápeš, prežil som vojnu, naša realita je iná ako tvoja

15.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:12 avatar
Takže platí ta ignorácia ako som písal pred chvíľkou, a terazky už naozaj !!!!!!!!!!!!!
Súhlasí Kasafran

25.
označiť príspevok

gabriel pb
   25. 1. 2020, 09:11 avatar
Nezastaviteľný Milan Kňažko o korupcii (SEDEM)

16.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:14 avatar
len mi napíš áno alebo nie na to či máš emaily

17.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 23:24 avatar
(16) Gabko,
nože skús požiadať svojho ošetrujúceho, aby Ťa viedol k reálnejšiemu vedomiu a vyjadrovaniu...
Súhlasí Kacír

18.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 1. 2020, 23:27 avatar
lekár nechce mať problémy kasafran, som uzdravený a nechce kupovať veľké knihy len kvôli mne, lebo vie, že ak on bude blbý svet bude blbší

19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2020, 23:32 avatar
Posluchni Kasafrna ma skusenosti lebo mu to tiež mrdá

20.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 1. 2020, 23:34 avatar
Jemu možno mrdá, ale tebe to riadne jebe !!!!!

21.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 1. 2020, 23:51 avatar
(20) Mil@níčko,
vieš, ja som toho ešte stále v sexuálnom zmysle schopný a dúfam, že si ešte aspoň pár rôčkov svoju potenciu udržím. No ten náš stmavnený Osvietený už zrejme dávno zabudol načo mu má tá jeho "mužnosť" slúžiť...
Inak, ja to rešpektujem, ale nech to stále nestavia na obdiv...!
Súhlasí Kacír

22.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   25. 1. 2020, 01:18 avatar
Nam je jasne čím uvažuješ   

23.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 1. 2020, 08:25 avatar
Myšlienka na sobotu.

„Musíme dokázať všetky naše nedostatky a slabosti pohnúť k tomu, aby sme ich využili. Niektorí ľudia povedia:„ Musíme však odstrániť naše chyby, zničiť ich!“ Len to skúste a uvidíte, aké ťažké to je - budete to vy,kto bude zničený. S každým nedostatkom sa jedná o ten istý problém - či už je to obžerstvo, zmyselnosť, chamtivosť alebo márnivosť - musíte sa naučiť ich mobilizovať, aby pracovali pre vás, v smere, pre ktorý ste sa rozhodli. Ak pracujete sami, nebudete mať úspech. Ak odstránite všetkých svojich nepriateľov, ak sa zbavíte všetkého, čo vám odporuje, kto bude pracovať pre vás, kto vám bude slúžiť?“

Omraam Mikhael Aivanhov

24.
označiť príspevok

gabriel pb
   25. 1. 2020, 08:59 avatar
Bryan Adams - Please Forgive Me

Smolkovia - Dnes sobota je
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:08,  https://d2jdv4let62dvd.cloudfront.net/czech-slovak-foods/media/catalog/product/cache/3/small_imag...
dnes, 11:01,  Zdravím Ťa: Ukáž kozy peter67 *04 http://motoride.sk/?P=phorum&tema=lentak&tid=42743 *13
dnes, 10:50,  ondrej61, ešte doplním: ostatnatý drôt je symbolom paranoje, schizofrénie, tej doby, nielen...
dnes, 10:28,  Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily...
dnes, 10:27,  Nebuď ovca zahoď rúško používaj mozog! ????? Stretu s políciou predchádzalo drzé,...
dnes, 10:26,  https://m.youtube.com/watch?v=TF3uih0YS0U
dnes, 10:24,  a keď nebude cibuľa za 7 eur, nebude ani pivo
dnes, 10:24,  Kam sa podela Scarlet? Chyba tu...
dnes, 10:01,  EGO ft. Gýza & Ben Cristovao - Vozíme (prod. Deryck)
dnes, 09:52,  https://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/OPEL-Insignia-Sedan-5196_14.jpg
dnes, 09:38,  ženy nakupujte límec, lebo vás budú vyšetrovať
dnes, 09:34,  https://www.tauris.sk/imgcache/-597737185c1510fc0e65b626.jpg
dnes, 09:31,  kvôli zákuskom do väzenia to snáď nemyslíte vážne
dnes, 09:14,  Avril Lavigne - Alice (Official Music Video)
dnes, 09:08,  si hladný, idem po kľúč, otvorím ti špajzu a pôjdem za ujom policajtom
dnes, 08:29,  jeho krycie meno je Marika Gombitová - Mami mami
dnes, 08:21,  syn diabla napísal do správy, že neviem nakupovať a to je mafiánska logika mafiánskeho štátu
dnes, 08:12,  Survivor - Burning Heart (Video)
dnes, 08:11,  a dajte mi páčitko na č. 5! ;D
dnes, 08:10,  ty-brďo, no-ty-koky *44
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Falošný priateľ je horší ako nepriateľ, pretože nepriateľovi sa vyhýbaš a priateľovi veríš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(128 455 bytes in 0,270 seconds)