Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Pellegrini: Nedopustím účelové poškodzovanie Slovenska v zahraničí!

26
reakcií
312
prečítaní
Tému 22. apríla 2019, 20:28 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
04. 07. 2009
75
25. 11. 2005
2
19. 12. 2014
2
21. 01. 2014
3
03. 01. 2012
1
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 4. 2019, 20:28 avatar
Pellegrini: Nedopustím účelové poškodzovanie Slovenska v zahraničí!

http://www.youtube.com/watch?v=QiXM0OcUDoA Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

Starý chren muž
   23. 4. 2019, 14:14 avatar
Slovensko si v prvom rade takmer vždy škodí samo. Tzv. účelové poškodzovanie zvonka len vyplýva z našich vlastných chýb a prešľapov. Neubližuje si sami, potom ani nebude možnosť nám ubližovať zvonka. Prípadne sa takémuto pokusu len blahosklonne zasmejeme, lebo si budeme istí sami sebou, že konáme správne.


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 00:51 avatar
Konečne dostal rozum . Mal by urýchlene Dankovi zobrať pas


3.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 4. 2019, 13:34 avatar
Osvietený,
zrejme Tvoja dutina lebečná zostane už dokonca života ponorená do hlbokej tmy. Veď sprav do nej aspoň minimálnu sondu a vpusť do nej trošku osvietenia...


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:07 avatar
Súdruh náci štb ja len citujem koaličných partnerov k tejto nehoráznej ostude užitočného idiota ruskej propagandy Danka .

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Tvrdá kritika Danka z koalície: Šéf SNS koná v rozpore so záujmami Slovenska

Nedávne stretnutie predsedu Národnej rady Slovenskej republiky Andreja Danka s predsedom Štátnej dumy Vjačeslavom Volodinom, vyvolalo značnú pozornosť na slovenskej politickej scéne. Volodin je totiž na sankčnom zozname a má tak zakázaný vstup na územie štátov Európskej únie.

Predsedníčka zahraničného parlamentného výboru Katarína Cséfalvayová (Most-Híd) pre Aktuality.sk povedala, že vyjadrenia Danka po stretnutí s jeho ruským náprotivkom sú “v rozpore s oficiálnou líniou slovenskej zahraničnej politiky, aj Bezpečnostnou stratégiou SR.

„Neustále sa objavujú nové dôkazy o zapojení oficiálnych orgánov Ruskej federácie do útoku novičokom v Salisbury alebo do hackerských útokov v Holandsku. (…) Nehovoriac o trvajúcej okupácii Krymu, destabilizácii východnej Ukrajiny,” pripomína koaličná poslankyňa.

Tiež upozorňuje, že spomínaná bezpečnostná stratégia jasne uvádza narušenie štátnej zvrchovanosti ako jedno z najzávažnejších porušení medzinárodného poriadku.

„SNS bohužiaľ programovo prehliada oficiálnu zahraničnú politiku Slovenska a zdá sa, že uprednostňuje stranícku agendu pred spoločným vládnym programom,” tvrdí Cséfalvayová.

Danka kritizuje aj Ondrejcsák

Ku kritike na adresu predsedu SNS sa pridal aj štátny tajomník ministerstva obrany Róbert Ondrejcsák (Most-Híd). Jeho odchod pritom národniari žiadali už dávnejšie, keď kritizoval viacero krokov šéfa rezortu obrany Petra Gajdoša (SNS).

Ondrejcsák vo svojom aktuálnom statuse na sociálnej sieti napísal, že Rusko predstavuje najvážnejšiu bezpečnostnú hrozbu pre Európu.

„Od roku 2014 podkopalo základné piliere európskej bezpečnosti, vojenskou inváziou na Ukrajine a ilegálnou anexiu Krymu. (...) Keďže Moskva pokračuje v nepriateĺskej politike, nič neodôvodňuje zrušenie sankcií," napísal nominant bugárovcov.

Zároveň povedal, že na Slovensku existuje konsenzus o zahraničnej a bezpečnostnej politike., ktorý však Dankove vyjadrenia narušujú.

„Rusko nie je našim spojencom ani hodnotovo a ani politicky. Práve naopak," varuje Ondrejcsák.
Danko a jeho nežiadúci priateľ

Danko na sociálnej sieti po stretnutí s Volodinom, ktoré sa uskutočnilo v rámci samitu euroázijských štátov, označil sankcie voči Rusku za zbytočné a zároveň vyhlásil, že verí v ich skoré zrušenie.

„Teším sa, že som sa mohol opäť stretnúť so svojím priateľom Vjačeslavom Volodinom. Je mi veľmi ľúto, že vzťahy medzi EÚ a Ruskom sú stále napäté, pretože tento samit, na ktorý sme cestovali do Turecka, sa mal konať v Bratislave. Verím, že sa to čoskoro ustáli a Vjačeslava budem môcť privítať aj na Slovensku,” dodal šéf SNS na sociálnej sieti.

Nie je to prvá kritika Danka. Už koncom minulého roka zožal kritiku aj zo strany ministerstva zahraničných vecí za svoj prejav v ruskej štátnej dume. Rezort vedený Miroslavom Lajčákom (nom. Smeru-SD) upozornil, že líder národniarov s nimi svoj prejav nekonzultoval.

Šéf slovenského parlamentu v Dume napríklad povedal, že bez silného Ruska nie je možný mier vo svete a tiež ocenil schopnosť Ruskej federácie „riešiť problémy korektným dialógom“.


5.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 4. 2019, 14:08 avatar
Osvetielkovaný užitočný idiot americkej propagandy


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:22 avatar
Súdruh štb ardzun

Trocha si osviež tu záhorácku makovicu červenú vytretú na straníckých schôdzach

Užitečný idiot je pojem politického žargonu používaný pro lidi vnímané jako propagandisté ve věcech, jejichž cílů si nejsou plně vědomi a jsou cynicky využívány ostatními pro šíření propagandy o jejímž účelu nemají povědomí.

Během studené války byl termín používán pro sympatizanty s Východním blokem ze západních zemí, kteří byli naivní a cynicky využiti Sovětským svazem nebo jiným komunistickým režimem.

V širším slova smyslu se pojem vztahuje na západní novináře, cestovatele a intelektuály, kteří dávají požehnání (často se zápalem náboženství) tyranům a tyranským režimům, přičemž se snaží přesvědčit veřejnost a politiky, že utopickým ideologiím se daří.

Postupem času se význam rozšířil a dnes označuje osoby, které se nechaly nevědomky zmanipulovat různými politickými aktéry.

V souvislosti s krymskou krizí a válkou na východní Ukrajině došlo k četnému použití tohoto výrazu ve vedoucích mezinárodních médiích, a to v případech srdečných projevů známých osobností vůči ruské vládě pod Vladimírem Putinem. Jako užitečný idiot tak byl označen Gérard Depardieu, Gerhard Schröder, Sepp Blatter, Wilfried Scharnagl, Alexis Tsipras, Marine Le Penová, David Duchovny a Mickey Rourke. V Německu byli takto označeni mimo jiných též Gabriele Krone-Schmalz, Udo Voigt, Matthias Platzeck, Philipp Mißfelder, Carlo Masala a Alexander Rahr

Označení těchto osob jako užiteční idioti nesouvisí jen s výtkou, že kvůli nepatrným osobním zájmům jsou ochotni se přiklonit k Moskvě a nechat se Kremlem zmanipulovat k jeho vnitropolitickým a zahraničním zájmům, aniž by chápali okolnosti a následky svého jednání

cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:34 avatar
Moc toho nebivo


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:09 avatar
OKS: Je Andrej Danko iba užitočný idiot alebo vlastizradca?

Bratislava, 9. október 2018 – Ostatné konanie a vyjadrenia predsedu parlamentu Andreja Danka vzbudzujú oprávnené otázky o motívoch a dôsledkoch jeho konania. Druhýnajvyšší ústavný činiteľ sa správa spôsobom, ktorý je v príkrom rozpore s bezpečnostnou doktrínou Slovenskej republiky, ako aj s Vyhlásením ústavných činiteľov k prioritám členstva Slovenskej republiky v Európskej únii a v Severoatlantickej aliancii.

Podľa vyhlásení čelných predstaviteľov Ruska je NATO nepriateľská organizácia. Podľa vyjadrení čelných predstaviteľov NATO vedie Rusko proti členským štátom EÚ a NATO hybridnú vojnu. Vraždenie bývalých ruských agentov na území členských štátov NATO je jednoznačným narušením suverenity, ako aj nevídaným ohrozením bezpečnosti občanov členských štátov. Vyhostenie ruských agentov maskovaných ako diplomati sa vo svetle týchto činov javí ako najmiernejšie možné opatrenie.

„Andrej Danko opakovane blúzni o akejsi slovanskej vzájomnosti s Ruskom, opakovane vyhlasuje, že sankcie EÚ voči Rusku sú neúčinné a treba ich zrušiť. Fotenie sa s osobami, ktoré sú na sankčných zoznamoch a majú nielen zmrazený majetok, ale aj zakázaný vstup na územie EÚ je v priamom rozpore so zahraničnou politikou Slovenskej republiky a Európskej únie,“ mieni predseda OKS a poslanec NR SR Ondrej Dostál.

„Dôležitou otázkou, ktorú si v tejto súvislosti musíme položiť, je, či Andrej Danko koná bez jasného zámeru a plánu a len sa snaží zavďačiť za inde neprejavovanú mu úctu a rešpekt. Pýtajme sa tiež, či nie je toto jeho konanie plánované, úmyselné a vedené záujmami, ktoré nie sú na prvý pohľad zrejmé,“ uvádza Juraj Petrovič, podpredseda OKS a predseda Programovej rady OKS.

V prvom prípade by bol Andrej Danko „len“ užitočným idiotom, slúžiacim v ruskej hybridnej vojne ako megafón ruskej propagandy a na legitimizáciu tvrdení, že štáty EÚ zďaleka nie sú v otázke sankcií jednotné a sankcie nefungujú.

„V druhom prípade stojí za zváženie, či sa druhý najvyšší ústavný činiteľ nedopúšťa trestných činov vlastizrady, sabotáže a spolupráce s nepriateľom,“ uzatvára Juraj Petrovič.


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:10 avatar
Slovensko ovládol užitočný idiot Kremľa

Kapitán parlamentu JUDr. Andrej Danko nie je hrozbou pre svoju krajinu. Je iba užitočným nástrojom tejto hrozby, ktorý má efektivitu a inteligenciu sekery. Desivé je, že na otočenie našej zahraničnej orientácie stačí aj takýto tupý nástroj. Príčina je však prostá - je ňou predstava bezmála dvoch tretín populácie, že Slovensko nepatrí ani na Západ, ani do Ruska, ale malo by byť akýmsi mostom medzi nimi.

V tejto predstave je, samozrejme, väčší kus vypočítavosti než unikátnej kultúrnej identity. Keby sme to hrubo zjednodušili, priemerný Slovák chce eurá, ale nie migrantov. Rád si berie a nerád dáva. V politike sa to manifestuje ako mokrý sen lokálnych mikroputinov o autoritárskej vláde ruského typu za peniaze Európskej únie. Viktor Orbán to napokon v Maďarsku dokázal, otázne je len to, ako dlho bude ochotný nemecký a francúzsky daňový poplatník za jeho režim platiť.

Zatiaľ je ale predstava východného mosta so západným financovaním pre mnohých lákavá. Treba si však radšej vopred ujasniť, že Západ o mosty záujem nemá, je to ruský projekt a jeho majiteľom bude Ruská federácia. Pravidlá prevádzkovania mosta budú určovať v Moskve. Jeho západný koniec bude starostlivo uzatvorený a kontrolovaný.

Mnohým Slovákom, na rozdiel trebárs od takých Ukrajincov, sa to vidí ako prehnaná obava. Uniká im ruský pohľad na našu krajinu, ktorá v ňom predstavuje zaslúženú vojnovú korisť zaplatenú mŕtvymi vojakmi červenej armády.

Pripomeňme si, že Adolf Hitler a Josif Stalin neboli odvekými nepriateľmi. Najprv si Európu po bratsky podelili na nacistickú a komunistickú sféru vplyvu. Spolu zaútočili na Poľsko, spoločne ho okupovali, koordinovane na jeho území lúpili a vraždili. Potom Hitler podrazil Stalina a zaútočil aj na Sovietsky zväz.

Červená armáda najprv oslobodila svoje vlastné územie a potom dobyla aj územia, ktoré pôvodne obsadili nacisti. Československo bolo síce formálne oslobodeným spojencom, no v skutočnosti sa na jeho území len vymenili okupanti. Tí sovietski vraždili s trochu väčším citom pre mieru a podľa odlišných kritérií, no keď sme na konci šesťdesiatych rokov podľahli ilúzii, že si môžeme slobodne reformovať socializmus na trochu ľudskejší režim, okamžite nás obsadili aj vojensky.

Sovietska okupácia rozsiahlych častí Európy vydržala do okamihu, kým diktatúra proletariátu ekonomicky neskrachovala. Sovietsky zväz skolaboval a rozpadol sa, no Rusko sa so stratou svojho impéria nikdy nezmierilo. Oficiálni predstavitelia Kremľa oficiálne považujú kolaps Sovietskeho zväzu za najväčšiu dejinnú pohromu dvadsiateho storočia a celkom otvorene deklarujú, že ich cieľom je obnoviť jeho sféru vplyvu. Sféra vplyvu je eufemizmus. Znamená to, že nám chcú zasa vládnuť.

Z ruského uhla pohľadu sme vzbúrenecká západná gubernia, ktorá zradila a pridala sa k nepriateľom ríše. Andrej Danko si tento uhol pohľadu zrejme osvojil. On totiž, na rozdiel od nejakých šesťdesiatich percent populácie, zhruba vie, čo činí. Šéf ruskej dumy sa s ním napokon nestretáva preto, aby si užíval jeho šarmantnú spoločnosť. Až keď získal otvorenú podporu ruských politických špičiek a vytlačil z priazne Kremľa fašistov, začal Danko otvorene snívať o orbánovskom spôsobe vlády na Slovensku.

Dankovi pomáha predovšetkým impotencia domácej politiky. Opozícia je s ním hodnotovo zajedno, pretože žiadnu vlastnú agendu nemá. Smer sa zmieta v posledných kŕčoch pred politickou smrťou. Most sa už len zúfalo pokúša vyžmýkať posledné drobné na kávu z volebného obdobia, ktoré je jeho posledným. Tón oficiálnej zahraničnej politiky tak diktuje osempercentný kpt. JUDr. Danko, ktorý bozkával výložky v parlamente a nechal utajiť svoju rigoróznu prácu.

Parlament odmietol migračný pakt, najúspešnejšie dielo najúspešnejšieho ministra, akého kedy Smer mal. Bezpečnostnú a obrannú stratégiu vlády parlament ani neprerokoval, pretože tie označujú Rusko ako hrozbu. Nepovažuje ho zaň prakticky žiaden zo slovenských politických lídrov. To sú veľmi jasne čitateľné signály pre našich terajších spojencov v NATO a EÚ: Slovensko sa otáča, vracia sa do ruskej sféry vplyvu. Do budúcnosti s ním netreba počítať. Asi ich to nepoteší, ale už utrpeli bolestnejšie straty a nič hrozné sa nestalo.

Ale hlavu hore, nebude to také zlé. Veď aj v Rusku žijú ľudia, prežijeme aj my. Nemalo by to byť významne horšie ako na ruskom vidieku. Keby ste si nevedeli vytvoriť úplne jasný obraz, aké dobré to tam je, vyberte sa na víkend do najbližšej rómskej osady. Aj tam žijú ľudia, a nie oveľa lepšie.

www.noviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:12 avatar
Ono premier už XY krát užitočnému idiotovi povedal aby nerobil hanbu    


9.
označiť príspevok

majko1 muž
   23. 4. 2019, 14:12 avatar
Užitočný idiot osvietený zahlcuje forum kopírovanými článkami, čo keby ste si to napr. s kasfranom posielali cez mail ????    


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:16 avatar
Majko 1 ak ťa nezaujímajú nečítaj ich .

Ty náš uplakaný súdruženko


14.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   23. 4. 2019, 14:20 avatar
Ako vieš, že je uplakaný ?    


15.
označiť príspevok

majko1 muž
   23. 4. 2019, 14:22 avatar
Nereagujem na tvoje siahodhé náreky, hehehehe to prvý krát čo ti dávam za pravdu, hehehehehehe


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:23 avatar
Ďakujem Majko , že na mňa nereaguješ . Možno len o tom neviež že reaguješ


18.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   23. 4. 2019, 14:24 avatar
Neviež že vie ?    


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:26 avatar
Neviež * Nevieš


20.
označiť príspevok

majko1 muž
   23. 4. 2019, 14:27 avatar
Sem tam ti urobím radosť že ti napíšem aký nedozerný debil si, to je všetko.........ak ti to urobí ešte väčšiu radosť, tvoje témy nečítam ani tvoje príspevky. Ak mi dopredu zasvieti že autor príspevku či témy si ty, tak to preskočím, máš radosť ?   
Súhlasí Miňosviňo


21.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   23. 4. 2019, 14:29 avatar
Prečo ho takto týraš ?    
Súhlasí majko1, Kasafran


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:33 avatar
majko strach je veľký učiteľ naďalej nečítaj moje témy aby ti nespôsobili ešte väčšie duševné potiaže .


25.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   23. 4. 2019, 14:35 avatar
Myslíš si, že má z toho potiaže akože ?     
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:13 avatar
Pellegrini vyslal odkaz Dankovi o Rusku: Ukázal mu, kto je náš strategický partner

Globsec usporiadal konferenciu Slovensko v EÚ po roku 2019. V aule Ekonomickej univerzity medzi hosťami vystúpil aj premiér Peter Pellegrini (Smer-SD).

„Ja ruskú tému nepopustím. Veď, kde inde majú naozaj chodiť naši podnikatelia, kde inde máme hľadať odbytisko?“ pýtal sa predseda Národnej rady a SNS Andrej Danko vo februári počas svojej cesty z Moskvy do Soči.

A zdá sa, že o dva mesiace neskôr sa dočkal aj odpovede. Nepriamo mu ju poskytol premiér Peter Pellegrini, ktorý dnes vystúpil pred študentmi Ekonomickej univerzity. „Do ostatných krajín EÚ vyvážame 85 percent našej produkcie,“ zdôraznil Pellegrini, kto je náš strategický partner. Zároveň dodal, že do Ruska idú len dve až 2,5 percenta vývozu a do Číny zatiaľ len 1,7 percenta.

Na Dankove cesty do Ruska a jeho vzťahy s tamojšími predstaviteľmi reagoval diplomaticky. Skonštatoval, že musíme rešpektovať ústavného činiteľa a prezentovanie jeho postojov. No odmietol, že by jeho snahy vplývali na orientáciu Slovenska.

„Bol by som nerád, keby ste to vnímali ako zmenu smerovania,“ povedal predseda vlády s tým, že zahraničnú politiku má v rukách vláda a minister zahraničných vecí, ktorí neuhnú od proeurópskych a proatlantických postojov.

Bez EÚ a NATO to nepôjde

Pellegrini vyzdvihol aj prítomnosť a názory predsedníčky parlamentného zahraničného výboru na debate Kataríny Cséfalvayovej zo strany Most-Híd.

Práve jej hlavu žiadala v lete minulého roka SNS. Dôvodom bolo, že výbor pod jej vedením prijal uznesenie, ktorým odmietol legitimizovanie anexie Krymu Ruskom tým, že ho budú navštevovať naši ústavní činitelia. Bola to reakcia na cestu nezaradeného poslanca Petra Marčeka na anektované územie.

Pellegrini však Rusko nekritizoval. Uznal, že vzhľadom na dovoz nerastných surovín či tranzit plynu s ním potrebujeme mať dobré vzťahy. „Musíme mať veľmi korektné vzťahy, spolupracovať, ale základné smerovanie a ukotvenie je jasne definované: členstvo v EÚ a NATO,“ povedal predseda vlády.

Hlavnou témou prejavu však bolo vyzdvihnutie členstva v Únii a kritika tých, ktorí tvrdia, že z nej treba vystúpiť. Skritizoval víziu, že Slovensko by mohlo byť sprostredkovateľom medzi východom a západom.

„Bez členstva v EÚ a NATO nebudeme nikdy mostom medzi Východom a Západom, ani druhým Švajčiarskom,“ povedal premiér a dodal, že bez príslušnosti k týmto organizáciám by sme boli ľahkou korisťou a štátom, s ktorým si budú robiť mocnosti, čo chcú.

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


26.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 4. 2019, 14:43 avatar
Americkí poskoci zabávajú


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2019, 14:15 avatar
Nervozita u strák SNS vyvrcholila

Útok SNS na Pellegriniho: Premiérom je náhodou a nie je podstatný, čakáme na Fica

Pre SNS nie je podstatné, čo rozpráva premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) v diskusných reláciách, ale čo povie na Koaličnej rade predseda Smeru-SD Robert Fico

www.etrend.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


27.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 4. 2019, 14:45 avatar
Americkí motroci
Súhlasí Kasafran


24.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 4. 2019, 14:35 avatar
Osvetielkovaný ty hlupučný trol nikto súdny ťa neberie vážne
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:28,  Sex lekcie poskytujem len slečnám ;)
dnes, 17:27,  (1) Mil@níčko, myslím si, že tí finnesskári boli k nemu ešte dosť ohľaduplní...
dnes, 17:19,  Vidíš era to je dobrý nápad ;) Tu sú inštrukcie ;) https://www.dzio.sk/hof ;)
dnes, 17:07,  (15) EnaX, veď ho nechaj vyhovárať sa aj ďalej s tým, že Ti za každú výhovorku...
dnes, 17:00,  Musíš ty ho veru hľadať ujo Kaso pri Stráňach pod Tatrami, len tam a nikde inde. *12*12
dnes, 16:59,  (1) Mil@níčko, nože ma zorientuj, kde ten jarok hľadať - a dokonca tam nevidím ani ovečku...
dnes, 16:58,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/100813443_10221693474075023_59371248230323...
dnes, 16:51,  A ty gynekológa. *06
dnes, 16:50,  Potrebuješ navštíviť očného ;)
dnes, 16:50,  A ja tam vidím anjela v ľudskej koži. *12
dnes, 16:45,  Jo a vidím tam dobrého človeka ;)
dnes, 16:42,  Si sa pozrel do zrkadla ? *06
dnes, 16:42,  Kasafran, mne to nevadí, kludne môžeme riešiť aj mňa; len som sa spýtal :)
dnes, 16:41,  Shviňa, zdochni ;)
dnes, 16:34,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/100105033_10216065541663646_6681008550199689216_o.j...
dnes, 16:28,  Je dobré, že sú na svete aj svine. *03*03*12
dnes, 16:21,  (10) J.Tull, súhlasím s Tvojou reakciou, no autorom toho listu nebol Jurečka, ale exposlanec...
dnes, 16:03,  povedali by ste že teóma taký dobrý človek sa šiel modliť do kostola, aby ublížil...
dnes, 15:48,  (2) EnaXnay, zmohol si sa skutočne na extra "vtipnú" reakciu - nebodaj mu chceš...
dnes, 15:41,  Kasafran, nie som vôbec Matovičov človek, ale nepáči sa mi Jurečkov štýl... je rovnakým...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Mimoriadne situácie neexistujú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(107 473 bytes in 0,217 seconds)