Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Nezabudnite! Zajtra ráno od 9.00 do 12.00 hod.

13
reakcií
707
prečítaní
Tému 22. januára 2019, 23:00 založil Kaies.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kaies muž
   22. 1. 2019, 23:00 avatar
O nikom bez neho! O každom s ním!
Dosť jazier bez brehov, čľapkaníc svíň!
Ak niekto niekde je, nech je tam aspoň tak, aby sám za to mohol. Ak niekto niekde nie je, nech si môže za to sám.
Prečo?
Už len preto, že sa to tak patrí. A sluší.
Buďme slušní. Oplatí sa to. Možno...
Súhlasí nrbatas


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   22. 1. 2019, 23:01 avatar
zabudnem a vieš prečo, lebo mám tri bodky a ty si ich ocikal


3.
označiť príspevok

andreee muž
   22. 1. 2019, 23:15 avatar
Jasné, viem, to si nenechám ujsť.
Súhlasí nrbatas


6.
označiť príspevok

nrbatas muž
   23. 1. 2019, 01:23 avatar
Správne, ale treba sa na to vyspať. Uvidíme...

Som zvedavý, koľkí sa zapoja do debaty a koľkí len potom budú pi....


4.
označiť príspevok

Scarllete žena
   22. 1. 2019, 23:15 avatar
co nejaka demo ?


5.
označiť príspevok

Scarllete žena
   23. 1. 2019, 01:06 avatar
co je zajtra ? himmel herrgott sakrament !


7.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   23. 1. 2019, 03:57 avatar
Nechápem, o čo tu ide.


9.
označiť príspevok

Scarllete žena
   23. 1. 2019, 13:49 avatar
slusny , zasifrovana komunikacia , prisne tajne   ale uz som na to prisla, dopoludnie na infovojne, ble


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 1. 2019, 11:08 avatar
čo budú všetci traja idioti v zelených vestách hrať nejaké divadlo alebo Harabínovci debatovať o spravodlivom mečiarizme ? To bude asi nejaká prísne utajená akcoška     


10.
označiť príspevok

Kaies muž
   24. 1. 2019, 18:00 avatar
Stále neviem, čo presne si mám o Petrovi Tóthovi myslieť. Je vnímaný naozaj kontroverzne, ale na to, aby bol človek takto vnímaný, dnes stačí naozaj málo.
V každom prípade však oceňujem, keď okrem "všetci o ňom" je vytvorený aj priestor pre "on o sebe". Navyše s ochotou odpovedať na kýmkoľvek položené otázky.

V jednom som si však istý: Policajné vyšetrovanie nemá prebiehať na ulici a v médiách. A ak médiá šíria informácie z vyšetrovacieho spisu a identity svedkov, ktorí by možno mali byť chránení, ide o marenie vyšetrovania.
A ak je to naozaj tak, je zle. Zle nie ako pre koho, zle pre všetkých.


11.
označiť príspevok

nrbatas muž
   24. 1. 2019, 22:43 avatar
Ja to až tak zložito nevidím. Občas čítam jeho stránku: www.datel.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Beriem to tak, že toto je ON!
V mnohom s ním dokážem súhlasiť.

Kontroverzným ho robia väčšinou jeho odporcovia. Mnohých z nich čítavam tiež. Na weboch, kde sú ONI!
Väčšinou s nimi nemôžem súhlasiť.

Asi takto...


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2019, 18:22 avatar
Kaies ale vieš . Čo by si nevedel len nechceš pripustiť že agent SIS pracoval pre najbrutalnejšiu vetvu slovenskej mafie a špehoval pre Kočnera čo už nie je tajomstvo ale verejne známa vec    

Tóth údajne novinárov pre Kočnera

Vo vyšetrovaní vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa mal objaviť druhý svedok, ktorého výpoveď ukazuje na podnikateľa Mariana Kočnera.

Exnovinár a bývalý šéf kontrarozviedky SIS Peter Tóth mal vypovedať na polícii, že si ho Kočner najal na sledovanie minimálne piatich novinárov, vrátane Kuciaka. Tóth výpoveď popiera. Údajné zapojenie Kočnera do prípadu ako prvý naznačil jeden z obvinených z vraždy reportéra a jeho snúbenice Zoltán A. Podľa jeho slov si mal podnikateľ tento zločin objednať.

Pred tromi týždňami sa mal Tóth prihlásiť na polícii sám, bolo to krátko po zadržaní štyroch podozrivých, ktorých následne obvinili z úkladnej vraždy. Počas výpovede mal priznať, že si ho Kočner pred rokom a pol najal, aby sledoval minimálne piatich novinárov. Mal za to dostávať tisíc eur mesačne. Tvrdí to Denník N s odkazom na zdroje z prostredia orgánov činných v trestnom konaní.

Ďalší štyria

Okrem Kuciaka mali byť medzi sledovanými aj šéf investigatívneho oddelenia portálu Aktuality.sk Marek Vagovič, redaktor denníka SME Adam Valček, šéfredaktor týždenníka .týždeň Štefan Hríb a redaktorka Denníka N Monika Tódová. Tóth mal uviesť, že sledovaných bolo viac, no ďalšie mená nepovedal. Zo sledovania mal vyhotovovať fotografie, videá a analýzy. Tento materiál mal Kočnerovi slúžiť na diskreditačnú kampaň.

„Denník N používa jazyk 50. rokov a klame. Neviem, čo je vo vyšetrovacom spise, ale výpoveď s mojím menom a mojím podpisom v ňom určite nie je,“ reagoval na zverejnené informácie Tóth pre denník Pravda.

Kočnerov nepriateľský vzťah voči novinárom je verejne známy a on sa ním nikdy netajil. Krátko predtým, ako sa ocitol vo väzbe pre podozrenie z falšovania miliónových zmeniek, spustil na sociálnej sieti stránku s názvom Na pranieri, kde plánoval publikovať informácie zo súkromia novinárov, ktorí písali o jeho kauzách. V septembri minulého roka v telefonickom rozhovore s Kuciakom mladému reportérovi odkázal, že „začne hľadať "špinu“ o ňom a jeho rodine a ak niečo zistí, zverejní to. Kuciak podal trestné oznámenie pre nebezpečné vyhrážanie, no polícia ho odmietla.

Odkazy od veštice

Bývalý šéf kontrarozviedky mal vo výpovedi vyhlásiť, že o sledovaných novinároch nezistil nič škandalózne. Kočnera sa údajne po Kuciakovej vražde spýtal, či s tým má niečo spoločné. Ten to vraj rázne poprel. Podozrenie, že za vraždou Kuciaka mohol stáť Kočner, mal Tóth nadobudnúť po zadržaní Aleny Zs. Tesne predtým, ako v júni zobral Najvyšší súd podnikateľa do väzby, mal totiž exnovinárovi povedať, aby s touto ženou komunikoval.

Údajne podľa Denníka N mala Kočnerovi cez Tótha sprostredkovať odkazy od veštice, ktorá mala podnikateľovi na diaľku veštiť budúcnosť. Tóth mal vtedy nadobudnúť pocit, že Alena Zs. je Kočnerova milenka a majú k sebe veľmi blízko. Bývalý SIS-kár tomu údajne neprikladal váhu, keďže na veštenie neverí. Až keď Alenu zadržali, rozhodol sa ísť na políciu.

Tóth sa netajil tým, že s Kočnerom sú priatelia. „Mariana Kočnera poznám 23 rokov. Ak by sa potvrdili podozrenia vyslovené na jeho adresu, nevyhnutne by to znamenalo koniec nášho priateľstva,“ napísal na portáli, ktorý prevádzkuje, začiatkom tohto mesiaca.
Žitný hovorí o úniku cez právnika

Bezpečnostný analytik Milan Žitný zdôraznil, že zverejňovanie takýchto citlivých informácií neprospieva vyšetrovaniu. „Mám pocit, že toto je zase informácia, ktorý unikla pravdepodobne cez nejakého právneho zástupcu. Ako keby niekto chcel odvádzať pozornosť iným smerom,“ hovorí Žitný.

Ak sa tieto informácie potvrdia, podľa Žitného to znamená, že Tóth sa chcel zbaviť viny z prípravy vraždy. „Možno dostal strach, lebo si uvedomil, že nejaké stopy – elektronické odtlačky mohol zanechať a asi mu došlo, že bude podozrivý z podielu na príprave vraždy. Predpokladám, že išiel vypovedať, aby vysvetlil, z akého dôvodu tam figuruje jeho meno či stopy k nemu vedúce a ukázal, že s tou vraždou nič nemá,“ predpokladá Žitný. „Orgány činné v trestnom konaní musia nakoniec vyhodnotiť, či informácie, ktoré zhromaždil, prispeli k smrti Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Vyšetrovateľ musí posúdiť, či tieto informácie boli potrebné a boli použité k vražde,“ dodal Žitný.

Tóth: Považoval som ho za priateľa

Tóth začiatkom októbra na svojej stránke potvrdil, že sa s Kočnerom pozná a ich vzťah dokonca označil za priateľský. „Nikdy som netajil, že sa s Marianom Kočnerom poznám. Niektorí to považujú za problém, iní nie,“ napísal Tóth a dodal, že Kočnera pozná 23 rokov. „Ak by sa potvrdili podozrenia vyslovené na jeho adresu, nevyhnutne by to znamenalo koniec nášho priateľstva,“ napísal Tóth s odkazom na vraždu Kuciaka a Kušnírovej.

„Pomyslenie, že niekto, koho som poznal 23 rokov a považoval som ho za priateľa, by bol schopný siahnuť na ľudský život a spôsobiť tak utrpenie rodinám Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, je trýznivé. Čo všetko sa musí odohrať v mysli človeka, aby si objednal vraždu? Potvrdenie týchto podozrení by pre mňa znamenalo radikálnu zmenu predstavy, akú som si mohol o Marianovi Kočnerovi za uplynulých 23 rokov utvoriť,“ uzatvára Tórh.
ÚŠP sa zatiaľ nevyjadruje

Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) sa zatiaľ k údajnému sledovaniu novinárov zo strany exnovinára vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nevyjadruje.

„Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie sa nebudeme k veci vyjadrovať ani komentovať informácie z neoverených zdrojov. Informácie budú médiám poskytnuté, keď to bude vzhľadom na procesnú situáciu možné tak, aby nebolo sťažené alebo zmarené vyšetrovanie,“ uviedla v pondelok pre TASR hovorkyňa ÚŠP Jana Tökölyová.
Štyria obvinení

Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú zastrelil páchateľ 21. februára tohto roka v ich rodinnom dome v obci Veľká Mača. Z obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy a z ďalších trestných činov obvinila polícia 28. septembra štyri osoby. Strelcom mal byť bývalý policajný vyšetrovateľ Tomáš Sz., ktorému pomáhal jeho bratranec a bývalý vojak Miroslav M. Podnikateľa Zoltána A. vyšetrovatelia považujú za sprostredkovateľa a za objednávateľa vraždy označujú Alenu Zs. z Komárna. Od 30. septembra sú na základe rozhodnutia Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici všetci štyria vo väzbe.

O smrti novinára a jeho priateľky sa verejnosť dozvedela v pondelok 26. februára. Ján pracoval pre portál Aktuality.sk, písal o prepojení talianskej mafie na slovenské vládne špičky.

To, čo vyplynulo z jeho nedokončeného článku, viedlo neskôr k demisii ministra vnútra Roberta Kaliňáka, premiéra Roberta Fica, ale aj k odchodu policajného prezidenta Tibora Gašpara. Po jeho vražde sa na Slovensku konali najväčšie protesty, zhromaždenia a pochody od novembra '89, zúčastnili sa na nich desiatky tisíc ľudí.

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 1. 2019, 22:55 avatar
Alebo brhlíka skús Baťas . Niekedy premýšlam čím to je že si dôstojník sis bežec vie získať srdcia hladačov pravdy ?    

Keď špehuješ ľudí pre Kočnera a pasuješ sa za alternatívneho hrdinu a skušaš mentalne mrzáctvo posluchačov infovojen

   

Ale v podstate iba robíš smerakom krovie     nenápadne . Práca HROU    


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2019, 18:13 avatar
okrem datla ti doporučím

Slovenský komunistický dezinformační magazín Dav Dva    

manipulatori.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:39,  Zuzka8, viem. Uznávam mravnosť všeobecne platnú, platnú v každej dobe, spoločnosti......
dnes, 13:38,  havran prosím ťa kde som v tejto teme hovadil rusov ??? Čo má táto tema s Ruskom ???...
dnes, 13:28,  Pre mňa je zaujímavé niečo iné, čo som si teraz uvedomil. A to, že je tam uvedené:...
dnes, 13:27,  v tom s tebou suhlasim, tu sa nejedna o podobenstvo ale vo velmi konkretnu udalosť.......ale čo...
dnes, 13:22,  Vieš dobre tull, že čim viacej budeš okolo toho kecať, tak vzbudiš u mna usmev.....ja to...
dnes, 13:20,  Skor ta tvoja teoria pasuje tvojmu uceniu. Z kontextu jasne vyplyva ze islo o podobenstvo....
dnes, 13:14,  Juuuj, erinečulineček, to som už dávno nepočula, supeeer :)))
dnes, 13:11,  Dobrý výber ninka.....Priznam sa, že Nad bol pre mňa zo začiatku taky hlupáčik...
dnes, 12:56,  Peter je pre mňa jeden z najgeniálnejších spievajúcich básnikov. A asi najradšej mám jeho...
dnes, 12:52,  Úprimná vďaka, eriiičko! ;) Užívajme... *29
dnes, 12:50,  Jo, príjemnú nedeľu :) Užívaj :)
dnes, 12:45,  Myslí v tej pesničke, pekná, že? Dala som si záležať. Ja som si dnes púšťala tú od...
dnes, 12:40,  Tak za toto ti ja, kesha1, odovzdávam vďaku, za tú poslednú vetu. Som tušila, že je v tebe...
dnes, 12:07,  Ninka, všetko má svoju príčinu, všetko má svoj čas...nadnes opäť iba zopár veršov. :-)...
dnes, 11:52,  Ide o to, že v minulosti mnohí nemali ako poznať Krista, cirkev a evanjelium na určitých...
dnes, 11:46,  ondrej61, tento príklad uvádzam i preto, že predpokladám u teba nielen rozum, ale i srdce a...
dnes, 11:44,  ondrej61, aby si nepovedal, že nechcem s Tebou diskutovať, vrátim sa na začiatok:...
dnes, 11:43,  4. To je možné. Inak určité tajnosti sú ospravedlniteľné a prípustné iba v...
dnes, 11:26,  nevlastná matka povedala svojmu manželkovi v spálni opäť nepôjde do psychiatrického...
dnes, 11:18,  O jakej otrave je rec ? Ja vidim len zdraviu prospesne latky ved navalny aj Skripalovci sa skeria...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Žena krásna a verná je tak ojedinelý prípad ako
dokonalý preklad poézie. Preklad obvykle nie je pekný, keď je verný, a nie je verný, keď je pekný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(85 740 bytes in 0,228 seconds)