Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Nechajte Františka, nech nám zachráni cirkev a tento svet.

11
reakcií
1583
prečítaní
Tému 27. apríla 2015, 06:14 založil elemír.

podobné témy:1.
označiť príspevok

elemír muž
   27. 4. 2015, 06:14 avatar
včera som počulo ňom zaujímavý príbeh. Kdesi bol na návšteve a zrazu vystúpil jeden z davu a viedol za ruku k nemu kňaza a hovorí Františkovi:
Ako chce tento kňaz požívať dôveru veriacích, keď žije s kurvou ?
Na to sa František zastavil, prišiel k nemu, teda k tomu kňazovi, klakol si pred neho a začal mu bozkávať ruky a hovorí: Toto sú ruky, čo sa dotýkajú Boha !
Úplne to vo mne hrklo a pomyslel som si, že úplne zabudol na jeho sexuálny priestupok,ale potom ma napadlo, že je to vlastne človek, ktorý rieši situáciu podľa toho, čo je momentálne na celej veci najpodstatnejšie a sústredil sa na to podstatné. Podstatné je aj to, že mnohí kňazi odchádzajú a nie preto, že by mali problém s bohom, alebo vierou, ale preto, že majú problém so samotnou cirkvou.
Nedávno som sa dočítal, ako český biskup Vlk vynakladá obrovské úsilie na to, aby očistil a prinavrátil Bezáka a ďalej sa v tom článku píše, ako ťažko sa mu podarilo vybaviť, aby František poslal pozvánku Bezákovi na stretnutie s ním. nakoniec pozvánka z úradu odišla, ale k Bezákovi nedošla, Nejaký "zamestnanec Vatikánu" si osoboval byť múdrejší a zodpovednejší ako,pápež a jednoducho zámer pápeža prekazil.
Moc satana v katolíckej cirkvi je už na takej úrovni, že hrozí jej zánik, ako nikdy pred tým. Ale práve František ma tu jedinú moc ho poraziť a zatiaľ to nevyužíva. Vidieť to aj na jeho tvári, že má s tým problém, lebo sila najsvätejších, čo nie sú Kristovi, je hrozná, sú v presile a sú nevyspytateľní, ako malé deti.
Cirkev akoby bola v štádiu poslednej večere. Ibaže posledná večera nie je iba o umývaní nôh jedení baránka , je aj o tom, že buchnem palicou a všetci sa rozprchnu, alebo ešte: Ja sa modlím k svojmu otcovi a oni len spia a spia. Svet sa im smeje, ale hlavne o zrade. Učeníci sa ho pýtajú: som to já ?? Ale Judáš je tam a ani okom nemihne, ba dokonca sa ani nebráni, ako iní učeníci, dokonca aj keď Ježiš hovorí: kto spolu s mojou rukou máča chleba, je zradca.Dokonca si ešte od Ježiša vypočuje rozkaz, choď a urob to.
Judáš napriek tomu si myslí, že vôbec nerobí zle, že ešte aj tým slúži Ježišovi a je si istý, že všetko dopadne inak, iba Ježiš vedel .ako to všetko dopadne.
Koľko je takýchto vo Vatikáne svätých, čo si tiež myslia, ako suverenny Judáš, ako zachrániť cirkev a koľkým padnú sánky, keď sa dozvedia, kto je Kristov a kto satanov.
Najsmutnejšie je, že ich sila je na zničenie cirkvi postačujúca.
A preto by najlepšie bolo, aby sa odtiaľ rozprchli, nie preto, že by sa pýtali, či som to ja, pane ? Ale preto, pane radšej odídem, ak by som to bol náhodou aj ja. možno je to obyčajná starecká demencia a preto by malo byť pravidlo, že ak nemôžeš byť v konkláve, nemôžeš byť ani vo vatikáne, lebo ak by sa aj niektorí predsa len rozprchli, zase by to boli tí Ježišovi.
A teda František nemal by sa vzdať, musí to urobiť bez ohľadu na všetkých a všetko, ísť do Fatimy a zrušiť všetky dogmy a učenia cirkvi, čo sú proti evenjeliu, tak ako to bolo nariadené Našou Pani a povedané deťom.
Ja osobne verím, že tie dialógy originál, tak ako boli povedané deťom, niekde predsa len Lucia ukryla, niekde tu musia byť a musia byť také, ktoré neboli opravené podľa dogiem a učení svätých cirkevných Otcov. ale zostali také, ako ich vyslovila Naša pani deťom.
Ja by som napríklad chcel veľmi poprosiť kardinála Tomku, aby odišiel z Vatikánu, nie preto, či to je on, alebo by to mohol byť on, ale preto, aby odišli všetci, čo nie sú v konkláve, aby bol príkladom pre ostatných, bez toho, že by sa pýtali Ježiša: Či som to ja, pane ???? Ale radšej odídem, ak náhodou, by som to mohol byť aj ja,a ak nie, aj tak sa týmto obetujem pre dobro vecia pre Ježiša a jeho cirkev.


2.
označiť príspevok

fajer
   27. 4. 2015, 07:06 avatar
kde ty chodíš na tie somariny...cirkev netreba zachraňovať, už je za vodou, je taká bohatá, že veriacich už nepotrebuje, vlastne ani veriaci ju...


3.
označiť príspevok

Korund
   27. 4. 2015, 07:44 avatar
K Cirkvi sa treba správať ako k zločineckej organizácii, ktorej level už dávno prekročila.


4.
označiť príspevok

salbea žena
   27. 4. 2015, 07:49 avatar
idioti
nac ucinili z marie magdaleny najspinavsiu kurvu a pobehlicu
nac ju bolo potrebne ponizit
spina sa vracia a presne davkovana na ich hlavu pada udermi to bolavymi,budu si ju nosit vsade so sebou presne tak,ako si to ich pani alias maria magdalena vo fatime priala
http://www.youtube.com/watch?v=EaJHFxCYUjI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

salbea žena
   27. 4. 2015, 08:01 avatar
nedovolim,aby z nej aj v dnesnej dobe ucinili spinu
ona ostane navzdy ockovym dievcatkom a som preto schopna zdemolovat a znicit cely hypnotizerov program od zakladu
nebude v nicich ociach kurva,spodina a chudera
kvoli tri v jednom


7.
označiť príspevok

Wolfe muž
   27. 4. 2015, 13:12 avatar
Cakal som, kedy padne slovo hypnotizer...

Mozno by si sa mala toho slovicka vyvarovat, pretoze ktokolvek si moze mysliet, ze sa v tom rochnis..


6.
označiť príspevok

salbea žena
   27. 4. 2015, 08:24 avatar
nespolupracujem uz so ziadnym programom pre ludsku rasu,iba s otcovym programom a ten je proti ludskej rase


8.
označiť príspevok

antarctica
   27. 4. 2015, 13:31 avatar
Cirkev je dnes na tom najlepsie.


9.
označiť príspevok

bystrik muž
   28. 4. 2015, 09:15 avatar
však nech zachraňuje---ale žiaľ, už sa nedá---tiež už pred koncom---zle si viedla, tak tiež končí----

Zjavenie Jána

17. kapitola

Odsúdenie babylonskej neviestky

1Prišiel jeden zo siedmich anjelov, ktorí majú sedem čiaš, a prehovoril so mnou takto: Poď, ukážem ti odsúdenie veľkej neviestky, ktorá sedí na mnohých vodách, 2s ktorou králi zeme smilnili a obyvatelia zeme sa opájali vínom jej smilstva.

3A odniesol ma v duchu na púšť. Uvidel som ženu, ako sedí na šarlátovej šelme, ktorá bola plná rúhavých mien a mala sedem hláv a desať rohov. 4Žena bola odetá do purpuru a šarlátu, ozdobená zlatom, drahým kameňom a perlami; v ruke mala zlatú čašu plnú ohavnosti a nečistoty svojho smilstva 5a na čele napísané meno, tajomstvo: Veľký Babylon, mater neviestok a zemských ohavností. 6Tú ženu som videl spitú krvou svätých a krvou Ježišových mučeníkov. Keď som ju uzrel, veľmi som sa čudoval. 7Anjel mi však povedal: Čo sa čuduješ? Ja ti vysvetlím tajomstvo ženy a šelmy, ktorá ju nesie a má sedem hláv a desať rohov. 8Šelma, ktorú si videl, bola, a niet jej, ale má vystúpiť z priepasti a ísť do zatratenia. Obyvatelia zeme, ktorých mená nie sú zapísané v knihe života od založenia sveta, už žasnú, keď uvidia šelmu, preto, že bola, niet jej, ale zasa príde. 9Kto je múdry, tu má vysvetlenie: sedem hláv je sedem pahorkov, na ktorých žena sedí; a to je sedem kráľov; 10piati padli, jeden je, iný ešte neprišiel, a keď príde, má ostať len nakrátko. 11Šelma, ktorá bola, a niet jej, je sama ôsmym (kráľom), ale je z tých siedmich a ide do zatratenia.

12Desať rohov, ktoré si videl, je desať kráľov, ktorí sa ešte neujali kráľovstva, ale spolu so šelmou dostanú moc ako králi na jednu hodinu. 13Sú jednej mysle a svoju silu i moc dajú šelme. 14Budú bojovať proti Baránkovi, ale Baránok zvíťazí nad nimi, lebo je Pánom pánov a Kráľom kráľov, a s ním budú tí, ktorí sú povolaní, vyvolení a verní. 15Povedal mi ešte: Vody, ktoré si videl, kde sedí neviestka, sú ľudia, zástupy, národy a jazyky. 16A desať rohov, ktoré si videl, a šelma znenávidia neviestku, spustošia ju, obnažia, budú jesť z jej mäsa a spália ju ohňom, 17lebo Boh im dal myseľ konať podľa Jeho úmyslu, konať jednomyseľne a dať svoje kráľovstvo šelme, kým sa nesplnia slová Božie. 18Žena, ktorú si videl, je veľké mesto, ktoré má kráľovstvo nad kráľmi zeme.
Súhlasí Wolfe


10.
označiť príspevok

elemír muž
   29. 4. 2015, 09:48 avatar
Ja by som si to tipol zase skorej na radikálny islam, lebo

Žena bola odetá do purpuru a šarlátu, ozdobená zlatom, drahým kameňom a perlami; v ruke mala zlatú čašu plnú ohavnosti a nečistoty svojho smilstva na na čele napísané meno, tajomstvo: Veľký Babylon, mater neviestok a zemských ohavností. 6Tú ženu som videl spitú krvou svätých a krvou Ježišových mučeníkov. Keď som ju uzrel, veľmi som sa čudoval. 7Anjel mi však povedal: Čo sa čuduješ? Ja ti vysvetlím ........


11.
označiť príspevok

Wolfe muž
   29. 4. 2015, 10:14 avatar


12.
označiť príspevok

elemír muž
   29. 4. 2015, 13:45 avatar
Ide z toho hrôza, dokonca ešte aj tých Ježišových mučeníkov by som si vedel predstaviť. Ešte aj dnes ich máme, nie síce v krvi, ale zariadiť, aby niekto trpel, nie je pre RKC žiaden poblém.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:36,  Potom sa pohneme o kúsok dopredu. *03*03
dnes, 01:35,  Prvý základ úspechu u teba je napísať celú vetu a nielen polovicu. *04
dnes, 01:34,  Neechcem lekciu aj tak sa vybíja mobil. .. *29
dnes, 01:32,  Ale budem, ja mám trpezlivosť, chceš lekciu ešte dnes, alebo to necháme na dnes večer ?
dnes, 01:27,  Se mnú asi nebudes mať rozumnú reč.
dnes, 01:25,  Že aké sú ženy. .. Mne je jedno, aký sú muži.
dnes, 01:21,  Budem síce za kokota, ale opýtam sa, čo mi má byť jedno ? *10*10*10
dnes, 01:20,  Nie som buzerant, preto hovorím o ženách, keby som bol elgébétéí, ale niesomsa, a už som...
dnes, 01:18,  Aj tak neviem, prečo Ti to nie je jedno, ked máš toľko rokov.
dnes, 01:18,  No, ty máš co hovoriť o ženách, prosím Ťa. ..
dnes, 01:16,  3. tak si zadaj Theo Hutchcraft - hurts - ohne dich .ale nemyslím ze je to tvoj žáner *21
dnes, 01:16,  Tepny sú dôležité, hlavne u samcov v penise, si vedela o tom, čím väčšie, tým dlhšie,...
dnes, 01:14,  T. skôr o koronárne tepny. *04
dnes, 01:13,  Prečo nikdy nepridáš aj link k tomu, myslíš si, že ti skočíme na tvoje kokotiny ? *03*03
dnes, 01:11,  Atlas mraků CZ - oficiální český HD trailer (2012)
dnes, 01:10,  Ja len konštatujem, nemusíš sa báť o moju aortu. *13*14*14
dnes, 01:09,  Ja už som ťa viac krát, čakaj návštevu.
dnes, 01:09,  No veď dobre. Nerozčuľuj sa. ..,
dnes, 01:09,  už som ťa nahlásil
dnes, 01:07,  On chcel niečo do 14,88 evri !!!
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Mimoriadne situácie neexistujú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(71 342 bytes in 0,281 seconds)