Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

My ľudia súhlasom so zlom a Zlým(diablom) rozširujeme zlo. Skoro každý je namočený do zla. Čo je to posadnutie a priľnutie a iné.

12
reakcií
1549
prečítaní
Tému 19. februára 2017, 10:03 založil lea_pragmaticka1.

podobné témy:1.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   19. 2. 2017, 10:03 avatar
Exorcizmy sa stávajú tak desivými, že niektorí kňazi sa ich až príliš boja vykonávať. Podľa viacerých zdrojov je démonické posadnutie celosvetovo na vzostupe. Mohlo by znamenať inváziu satanovej armády na tento svet.

Démonické posadnutie a priľnutie k nemu, sú na vzostupe. Je možné, že satanova armáda prešla do ofenzívy, keďže mu to svet dovolil. Vzostup ateizmu, záujem o pohanstvo a okultizmus otvorili milióny duší diablovi.

BBC viedla nedávno rozhovor s talianskym exorcistom otcom Vincenzom Tataborellim. Otec Tataborelli povedal, že za deň sa stretol s aspoň 30-timi ľuďmi, ktorí potrebovali exorcizmus. Podelil sa o príbehy ľudí, ktorí spoločne s krvou zvracali predmety vrátane kamienkov či kúskov dreva.

"Povedal som biskupovi, že som nemohol nájsť nikoho ochotného pre túto prácu. Mnoho z nich je vystrašených. Dokonca aj kňazi môžu byť vystrašení. Je to náročný život," povedal pre BBC.

Je to desivé, pretože démonické posadnutie a priľnutie k nemu, sú skutočné. Po celom svete profesionálni exorcisti spolupracujú s doktormi a psychológmi pri posudzovaní pacientov. Niektorí z nich naozaj majú nediagnostikované duševné choroby. Ale existuje aj veľa takých, ktorí sú skutočne posadnutí.

Exorcizmus zachraňuje mnohých, no nie všetci sú zachránení.

Démonické posadnutie je jav, kedy démon naozaj vstúpil do vášho tela. Démonické priľnutie je vtedy, kedy sa démon pokúša do vás dostať, no ešte sa mu to nepodarilo. Často mnoho z obetí má v sebe prebývajúcich viacero démonov.

Cieľom démona je pritiahnuť vašu dušu po smrti do pekla. Tým, že narušuje vaše telo a správanie, odvracia vás od Boha, drží vás od Cirkvi a bude vás nabádať k tomu, aby ste si ublížili. Dokonca povzdbudzuje k samovražde.

Najviac alarmujúcim faktom je to, že exorcisti, ktorí raz boli vzácni a chápali túto prácu už dnes nie sú schopní držať krok s náhlym dopytom. Mladí kňazi sa príliš boja učenia obradov a ich praktizovania. No kto by sa predsa chcel potýkať prípadmi s vracajúcou krvou a armádami démonov? Je to naozaj desivé.

Svet je pod útokom satana, ktorý chce pritiahnuť do pekla každú dušu, vrátane Vašej. Všetko, čo mu na to treba je len malé otvorenie sa, a to napríklad vŕtanie sa v okultizme či pohanstve. Možno práve experimentovanie s doskou Oujia alebo nejaké iné laškovanie je všetkým tým, čo diabol potrebuje.

Žijeme vo svete, ktorému vládnu veda a racionalizmus. To je síce dobrá vec, prinieslo nám to mnoho zázrakov od počítačov a smartfónov až po modernú medicínu. Napriek tomu sme začali zabúdať, že existuje aj duchovný svet. A tento duchovný svet je tak skutočný ako ten fyzický. A tak ako vo fyzickom svete, tak aj v duchovnom nie je všetko zdravé alebo správne. Niektoré veci sú zlom.

Nanešťastie sme sa stali tak oddelenými a odpútanými od duchovného sveta, že už viac nedávame pozor na jeho nebezpečenstvá. Ignorovanie jeho úskalí je rovnako vážne ako ignorovanie nebezpečenstiev fyzického sveta. Je to duchovný ekvivalent nepozerania sa obomi smermi pred prekročením cesty. A tak vás teraz varujeme, že výsledky môžu byť rovnako hrozné.

POZNÁMKA EDITORA: Meno satana je zámerne písané bez veľkého začiatočného písmena.

Nájdi nás na FB: ZA KRESTANSKE SLOVENSKO. Co si myslíte o téme? Napíšte nám do FB komentov.

www.lifenews.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

fajer
   19. 2. 2017, 11:39 avatar
lea nešír tu tie tvoje bludy...ty si konečne uvedom, že si duševne chorá...choré je tvoje náboženstvo a fanatizmus...
Súhlasí Shagara, havran


8.
označiť príspevok

havran
   20. 2. 2017, 07:35 avatar
fajer- lea je beznádejný prípad. Te to rozporuplná osoba a jej diagnózu si stanovil presne. Len pre ostatných a jej podobných podotýkam, že oni sú zdrojom všetkých nešťastí tohoto európskeho národa. Otvárajú dvere zlu a nechápu podstatu boja o životný priestor. Slniečkár či fašista patria do jedného vreca spolu s náboženskými fanatikmi, ktorí nevedia porozumieť ani tomu čo maju v Biblii.


3.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   19. 2. 2017, 14:01 avatar
Démon ešte nikdy nikomu neublížil, lebo nejestvuje.
Zato exorcizmus je zlo, lebo zabíja ľudí ukrutným spôsobom:
aktualne.atlas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Nemecko súdi päť Kórejčanov. Zabili ženu pri exorcizme
blesk.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Exorcista zabil miminko a dvě batolata, protože byla prý posedlá
Tých vrážd v mene tzv.. exorcizmu, je žiaľ, oveľa oveľa viac:
WhatsTheHarm.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk What's the harm in exorcisms?


4.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   19. 2. 2017, 14:28 avatar
Neexistuje žiadna choroba a žiadna choroba ešte nikomu neublížila ani neobmedzila na zdraví či živote. Operácie, ktoré vykonávajú lekári sú však zlo, mnoho ľudí umrie pri operáciach. Napr.
vysetrenie.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

aktualne.atlas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.noviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

PS: Diskutovať typu, že popriem jasné a všeobecne uznávané fakty a javy. A predostriem prípady, kde došlo k zlyhaniu a následne vyhlásim nezmysel tvojho typu alebo môjho typu. Tak taká debata nevedie k ničomu a je o ničom. Ale každopádne dá sa tak diskutovať celý život a je to o ničom. Klameš len sám seba.


5.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   19. 2. 2017, 19:49 avatar
Choroby jestvujú a majú svoje prejavy, sú pozorovateľné.
Operácie pomáhajú, zachraňujú životy

Diabol nejestvuje ani sa, samozrejme, nijako neprejavuje.
Exorcizmus nikdy nikomu nepomohol.


6.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   19. 2. 2017, 21:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.7.
označiť príspevok

elemír muž
   20. 2. 2017, 00:17 avatar
Rudko, nemysli si a nebuď si istý, že to, čomu ty neveríš, určite nie je. Stalo sa veľa tragických prípadov, čo si ho vyvolávali a a prišiel, a práve to je jeden z najbližších dôkazov a najdosiahnuteľnejších dôkazov, že duchovenstvo z druhej strany našeho života existuje a buď si istý, že to nie je len iba o nebíčku. Naopak, je to jeden z dôvodov, aj prečo prišiel Kristus, aby nás pred touto hrozbou varoval a ukázall nám spôsob, ako sa pred nimi uchrániť.
Samozrejme, mohol by si sa o tom presvedčiť aj sám, ale to ti vôbec nedoporučujem, lebo ta šanca, že to funguje je oveľa vyššia.
A posadnutosť zlým duchom nemusí nikto ani zvnútra a ani zvonka duše pozorovať. Naopak, je veľa vysoko postavených ľudí v cirkvi, ktorí to netušia a ani by to v žiadnom príade nedopustili, neušia, že to naozaj tak môže byť, vlastne tu istotu nemá takmer nikto, ale práve posadnutí môžu patriť medzi tých, ktorých to akoby nezaujímalo, nemajú pred tým strach a ani rešpekt, jednoducho tom,u neveria.
To sú preto pre ľudí ztejto strany duchovného života , teda živých ľudí neznáme veci.
Častokrát pri tragediách počujeme skríknuť ľudí: ježiši kriste, ježiš mária !!! obyčajne je neskoro, ale tn výkrik je už len akoby dôsledok boja zlých a dobrých duchov kolo človeka a tí dobrí prinútia napadnutého , aby vykríkom zavola na ježiša. To sú reflexy,
a pre Leu, za pár mesiacov bude sto rokov od vtedy, kedy bola na rusko uvalená podmioenka, že pokiaľ sa nezasvätí svet je npoškvrnenému srdcu, bude sa z ruska šíriť do sveta zlo a bludy. Deje sa to čím ďalej tým viacej, len preto, že katolícka cirkev dodnes nenanplnila požiadavky Našej Pani. Dilogy deti sa pravdepopdobne upravili podľa dogiem a učenia svätých otcov a pokial sa nezverejnia pravdivé, ak vôbec ešte niekde sú nemôže byť otázka zasvätenia ruska uznaná nebom.
Dokonca aj svetová politika ruska a proti rusku sa mení podľa snáh v cirkvi k lepšiemu, alebo horšiemu. A to je práve posasdnutosťou niektorých vysokých cirkevných predstaviteľov, ktorí bránia zrušenie dogiem a učení svätých otcov, aby nastal na zemi mier, tým, že sa rusko začlení do svetových politických a ekonomických štruktúr a stane sa súčasťou sveta a nie nepriateľom celého sveta. A na zemi zavládne mier, ako to prislúbila vo Fatime naša pani.

Ja osobne si myslím, že boh nie je taký, že by dal zničiť tento svet len preto, že dievčatá nosia vypasované zadky a nejaký okultisti tárajú nezmysly, ktoré aj takk málokto počúva a v modernom svete už ani nenáchadza uplatnenie, ale ja osobne verím na spravodlivosť boha, ktorý prislúbil, že každá slza z oka bude zotretá a každá kvapka krvi zúčtovaná a to je iná sila, ako hriechy protii sexu. Samozrejme aj tie sa rátajú, lebo to cítime sami na sebe, ale potoky krve, ktoré spôsobili dogmy a učenia, a krv neustále tečie, to už je božia spravodlivosť, ktorá je mimo božie milosrdenstvo, na ktoré sa aj my spoliehame.
Aj farizeji si mysleli, akú istotu majú v bohu a predsa keď ježiš povedal, že budú vraždiť a budú si myslieť, že tým slúžia bohu, a netušili, že sa to bude vzťahovať aj na nich.
KOlkí pápeži toto chceli urobiť a boli zavraždení a určite ich nevraždili tí veriací, ktorí sa báli boha, lebo ten strach by im to nedovolil, A tak sa musí konštatovať, že sú tam takí veriací, ktorí tento strach nemajú a teda nemôžu byť boží. A tak zlo je na vzostupe, a možno len preto, že tam má dostatok svojich ľudí. Nič nové, už ježiš povedal, už musím ísť, lebo temné sily uchvacujú nebeské královstvo.
Chceme bojovať proti zlui, ale armáda, ktorá proti nám stojí,sme si nevšimli
Fatima ponúkla katolíckej cirkvi zachrániť tento svet a cirkev samu seba ako takú. V iných cirkvách sa nič podobné nenájde, ale asi sa nenájde ani v katolíckej. A tak satan, takmer bez problému udržuje stav veriacich okolo 15% a zbytok je väčšina, ktorá rozhodne o svojom krutom osude........


9.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   21. 2. 2017, 09:12 avatar
Elemír Pán Ježiš a Panna Mária sa starajú o každého človeka a ako ukazujú aj fakty zo života aj z Biblie, že Katolícku cirkev ani brány pekelné nepremôžu. Môžu na ňu vymýšľať a kydať, podrývať tzv. blasfémia, ale jej to neuškodí a Boh sám sa oslávi vo svojej Katolíckej cirkvi. Toto je tu všetko, aby sa vyjavilo zmýšľanie sŕdc, každý ukazuje čo má v sebe.


10.
označiť príspevok

elemír muž
   21. 2. 2017, 10:22 avatar
lea, to je všetko pekné, čo píšeš, ale nič to nerieši v súvistlosti s celokovým poslaním svet dobrého, či zlého a živého, či duchovného.
Pri vyhnaní z raja bolo jasne povedané,:.... ono ti rozšliape hlavu a ty mu zraníš pätu. to je jasné určenie, že to patrí potomkom evy, aby zvíťazili v boji dobra proti zlu medzi živými. ježiš aj s máriou sú vo sfére duchovna a nikto nepochybuje,že nám od tiaľ pomáhajú primerane k ich možnostiam, ale tu na zemi musíme zabojovať my sami za seba s tým, že čokolvek sa nám podarí, bude ocenené tam hore.
Výraz brány pekelné znamená, že sme uväznení v satanovom královstve, z ktorého ma ľudstvo nádej v tom, že mu rozšliape hlavu, ale že boj bude krutý a bez zranenia to nepoôjde, ako v každom boji na život a na smrť, ale bojovníci dobra majú prísľub, že vyhrajú, ak sa nebudú báť smrti, lebo budú vedieť, že druhá smrť nepríde, ako pre tých, čo bojujú za zlo.
A v tom je aj satanov klam, že oklame aj svojich bojovníkov, lebo tieto veci prekrúti pre seba. Ale bojovníci za ježiša si budú mistí, že ježiš dodrží svoje slovo, nech by sa stalo v boji, každému čokolvek.

Prečo aj ty už konečne niečo nenapíšeš o fatime, máš strach sa toho dotknúť ? Veď to, že je špína na našej cirkvi, to je jasné aj mne a aj tebe, ale mlčaním sa nič nevyrieší, vôbec sa nepohneme dopredu, iba pozeráme na tú lopu humusu a nič ???? DFo kedy ešte. Čoho sa bojíte ??? Veď ak je ježiš čistý od tohoto svinstva a dôkazom toho je jeho čisté evanjelium, musí byť čistá aj jeho cirkev a s ním aj my, lebo špína patrí tomu druhému. Ale ak sa budme iba nečinne prizerať a nič nerobiť a spolihať sa na ježiša, že urobí za nás to, čo sme dostali za úkol my pri vyhnaní z raja, čo je potom naša zásluha a čo je potom náš príspevok k porazeniu zla.
Veď ak som naposledy čítal anglický preklad dialogov s deťmi, v pasážim o rusku bola jedna veeta, ktorá nedávala zmysel, ale ak som prehodil slová, tak mi z toho vyšlo, že zrušením dogiem sa zachríni vo fatime cirkev a aj svet.
Veď už tolko sa robilo pokusov, ale toto sa doteraz ami pri jednom nerobilo, takže toúpráve je to, čo od nás nebo chce ????
Ja pevne verím, že áno, lkebo zrušením doguiem nie že cirkev nič nestratí, naopak, očistí sa na to, aby mala moc zasvätiť rusko.
To sú všetci naozaj slepí, že neviodia, čo veško a čím všetkým rusko ohrouzuije svet a pri tom by stačila maličkosť, aby sa rusko nebralo ako nepriateľ sveta, ale aby sa zašlenilo, ako každá ináíkrajina a kolko zla zo sveta odíde, ak by sa rusko dalo na demokraciu a zaradilo do,sveta :::
To nestojí za to, urobiť tento pokus ?????? Kolko tu už bolo kadejakých aktivistov a neveriacích, ktorí prispeli doslova k svetovemiu mieru a katolícka cirkev má možnosť zachrániť svet kompletne a je ovládaná zlými, aby zlé zostalo , aby stíle boli konflikty a tiekla krv, toto chce ježiš ???? Určite mi každý povie, žýe nie, ale načo potom čaká vatikám ?????
Vd ak tento kolos bohatstva a peňazí, ktoré ježiš nenávidel, nič nerrobí, patrí to všetko tomu, kto vládne s tými peniazmi.
potom nech František nechá všetko tam tomu druhému, ak na to drží vládu zla tohoto sveta a nech ide niekde na pbyčajnú faru a pokúsi sa znova o zasvätenie nie podľa dogiem a učení svätých otcov, ale podľa toho, čo bolo povedané deťom vo fatime, teda podľa toho, čo chce z nebo.

Keď položila Lucia otázku: Pani, kto si ?
Odpovedala: Som z neba,
ale cirkev jej to neuverila. Potom povedala, ak sa neurobia tieto veci, príde vojna horšia, ako je táto, čo ešte neskončila,.
Cirkev nič neurobila a zahynulo okolo sto milionov ľudí a cirkev zase neuverila, kolko ešte miliard ľudí musí zahynúť, aby konečne prišli vo vatikáne na to, kto je kriastov a kto satanov ????


11.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   21. 2. 2017, 21:37 avatar
Elemír nakoniec Nepoškrvnené srdce Panny zvíťazí, ona však zvíťazí po boku kňazov. Je veľmi dôležité uvedomiť si kto sú kňazi a nekydať na nich, ale ani na cirkev. Za kňazov sa máme modliť.

viac tu:
Panna Mária taktiež povedala: “Nezabudnite za modliť za vašich pastierov. Ich kňazské ruky sú požehnané mojim synom.” A toto je dôvod, prečo Vás vrúcne prosím, že až sa vrátite do vašich farností, ukážte ostatným ako mať v úcte našich kňazov. Ak váš kňaz nerobí veci spôsobom, akým by podľa Vás mal, nesúďte ho. Zoberte ruženec a modlite sa za neho k dobrému Bohu. Toto je spôsob ako mu pomôžete a nie tým, že ho budete posudzovať, pretože vo svete, v ktorom žijeme, ľudia tak veľmi posudzujú a kritizujú, ale je tu tak málo lásky. Panna Mária si želá, aby sme sa na všetci veci pozerali očami lásky a nebrali si do rúk veci, ktoré prináležia iba Bohu, nášmu nebeskému otcovi.

Je mi ľúto, že s Vami nemôžem zdieľať viac z toho, čo sa má v budúcnosti stať, ale môžem Vám povedať ešte jednu vec. Máme tento čas, ktorý práve žijeme a máme potom čas víťazstva srdca Panny Márie. Medzi týmito dvoma časmi existuje most a týmto mostom sú naši kňazi. A toto je dôvod, prečo Panna Mária nalieha, aby sme sa za nich modlili, pretože tento most potrebuje byť dosť silný na to, aby cezeň každý z nás mohol prejsť. Pretože Panna Mária povedala: “ja budem víťaziť po boku kňazov”. To znamená, že bez kňazov nie je možné ani víťazstvo srdca Panny Márie.

Vo svojom včerajšom posolstve tak Panna Mária povedala, že nemáme súdiť našich kňazov a nezabúdajme, že náš nebeský Otec si ich vybral. Ale je to iné, keď vám jej slová hovorím ja, pretože výraz jej tváre povedal oveľa viac. Povedala by som, že tým myslela to “ako sa opovažujete súdiť, pretože Boh je jediný komu to prináleží.” Ako môžeme vziať do našich vlastných rúk to, čo prináleží iba Bohu? Pretože ak Boh pozýva kňazov do služby, Boh ich bude aj súdiť. Kto sme mi, že to robíme?
www.lifenews.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


12.
označiť príspevok

fajer
   22. 2. 2017, 06:44 avatar


13.
označiť príspevok

elemír muž
   23. 2. 2017, 06:01 avatar
Lea, je mi strašne ľúto, čo si napísala, ale ľúto hlavne preto, že to je prevážna mienka cirkvi. Prečítaj si moje príspevky z minulosti a určite tam nájdeš, ž práve kňazi sú naša jediná nádej, naša nádej žije, pokial budú kňazi slúžiť omše a sedieť v spovedelniciach.
Neviem, či je to náhoda, ale práve v tom lifenews , čo si uviedla z medžugoria je tiež písané len o kňazoch, takmer to isté, čo som tu ja písal pred rokom, či dvomi. Nie je tam ani jedno slovko o biskupoch, pretože niektorí jej neveria, tak ako jej neveril biskup v Guadalupe, ktorý nakoniec predsa padol na kolená a odprosil ju, za to, že jej neveril. Iba boh vie, čo bolo v ňom a čo dnes v tých našich, ale to je vec, ktorú tu my nevyriešime,
Jej nepoškvrnené srdce nakoniec zvíťazí, ale za akú cenu, ak by jej biskupi uverili hneď, možno by nebola druhá svetová vojna. Vlastne prečo možno, tak bolo povedané a tak sa stalo. a muselo sa stať ? Prečo sa tu nechce nikto vyjadriť k zodpovednosti za smrť 110 milionov ľudí. Alebo aký dôkaz ešte treba predložiť, aby sme sa nerutili ešte do horšej záhuby, ako bola druhá vojna ??
Na cirkvi je kopu špíny, ale sú na vine tí, čo na to upozorňujú a vyzývajú, aby sa cirkev očistila ?
lea, ak cítiš, že na teba vyvíjam nejaký tlak, tak napíš, nebudem v tom pokračovať, ale bol som taký istý veriací ako ty donedávna,a, ale ďalej sa modlím ruženec ako ty, teda dúfam, čo si myslíš o tom, modlia sa biskupi ruženec, alebo nie ??
Samozrejme, že ja sa ruženec nemodlím preto, že by ma to k niečomu zaväzovalo, ale preto , že prosím, že musím prosiť, že táto prosba je potreba , lebo deň bez ruženca je iný a horší. lebo naša viera je sila, ktorú vytvárame všetci, čo sa modlíme, ale ak táto sila slábne, nahradzuje ju automaticky sila toho druhého. A z europy sa vytráca viera, nie všade v europe chodí toľko ľudí do kostolov, ako na slovensku a tým aj takto cítim,e jej ochranu a to nie sú báchorky a výmysly, to musí vidieť každý inteligentný človek, či je veriací, alebo nie.
Máme tu druhé medžugorie v dechticiach a kolkí vyznávači ruženca a všetci tí, čo sa ho modlia prichádzajú na miesto, kde nie je snáď položený ani jeden kameň na kameni a nieto ešte chrám a predsa tam prídu, lebo tam je to isté, čo v murovaných chrámoch, alt isté v chrámoch a v dechticiach môže existovať iba cez ľudí, ktorí sú jednotní v modlitbe ruženca.
Vlani bola znova vypísaná žiadosť na niektorých biskupov, aby prehodnotili svoje postavenie k dechticiam a aby aspom povolili tam postaviť malú kaplnku, neviem, či máš o tom prehľad.
Jej nepoškvrnené srdce nakoniec zvíťazí, ale za akú cenu ? a prečo má byť toto jej víťazstvo vybojované aj so samotnými biskupami, prečo musela bojovať proti biskupovi v guadalupe, aby od neho vybojovala šírenie viery v amerike ? Ako to všetko toto funguje, veď ak chceme šíriť vieru, nádej a ježišovu lásku, musíme vedieť bojovať aj z nepriateľmi zvonku, ale ako, ak kňazi a veriací sú jedno a biskupi a vedenie cirkvi iné ?????? Vo františkovi som uvidel v tomto obrovskú nádej, ak jeho prvá návšteva bola vo fatime, ale zároveň ma prepadol aj smútok, ak sa vôbec nezmienil o dialogoch našej pani s deťmi. Ak teda cirkev uznala toto zjavenie, čo vlastne uznala, zázraky uzdravenia ? To si myslí vedenie cirkvi, že toto bolo hlavné poslanie zjavenia ??
Máme niekolko mesiacov do stého výročia zjavenia, ktoré sa tu udialo na to, aby zchránilo svet pred zbytočným prelievaním krvi, namiesto toho sa samotné zjavenie stalo otvorenou ranou cirkvi katolíckej. Vrxchnosť to neuznáva, ale veriací nemôžu bez toho byť a pápež, ktorý bol vyhlásený za sväteho samotnou cirkvou povedal: Keby som nebol pápež, tak tam idem. Povedz mi Lea, čo sa dá z tohoto lepiť do kopy, aký obraz ? Len krvavý.
Hynieme, lebo krvavá rany z fatimy sa zväčšuje. Slábne naša sila ako na smrtelnej posteli a automaticky ju začína nahrádzať iná.
moslimovia nám strhajú kríže dole zo stien, lebo s našou silou slabne aj sila kríža. Obviňujeme moslimov z posadnuia a oni nás a kde je pravda ? Každý máme svoj dôvod, aj my aj moslimovia a obaj sa modlíme k bohu, aj my aj moslimovia tak, že obaja cítime, že naše modlitby nekončia v bútlavej vrbe a preto sme vlastne obaja veriací a preto si bránime svoju vieru, Obaja. A čo nás rozdeľuje ?

Kríž. Symbol smrti Ježiša Krista.

Oni ho strhajú zo steny a naši exorcisti s ním vyháňajú z ľudí démonov a zlých duchov.
My v ňom vidíme symbol spasenia našej duše pre večný život a oni v ňom vidia pohanenie ježiša, pretože ho nazývame bohom. Oni tasia zbraň za očistenie ježiša, na ktorého sa tiež spoliehajú a my naplňame jeho slová a príkazy z poslednej večere a tak zrejme tento konflikt jatrí rany ježišovej cirkvi už viac ako jedno tisícročie.

A tak sa nad tým všetkým zjavuje jeho matka. My prosíme ju v ruženci a ona nás vyzýva v zjaveniach. A riešenie ?
Podľa mňa je jasné predsa podľa evanjelia, ale týmto prichádzme k tomu, že z oboch cirkví je potrebné odložiť to, čo nie je v evanjeliu a iba potom, ak zostaneme iba čistom evanjeliu a budeme ho rovnako chápať, môžu sa zblížiť v mene božom naše cirkve.

Ale keby som sa teraz opýtal katolíkov, že, či by boli ochotný vzdať sa dogiem a učenia svätých otcov, a teda aj toho, že ježiš je boh, aby mohlo dôjsť k zlúčeniu cirkví, alebo pýtam sa moslimov, či by boli ochotní vzdať sa koránu a všetkého, čo je mimo evanjelia len preto, aby došlo k zlúčeniu dvoch cirkví ? Aby došlo k ukončeniu prelievania krvi a zavedenia mieru na celom svete ?????

Lebo ten, pre ktorého toto robíme obaja , je ježiš kristus, ten istý ježiš, ktorý bude rozhodovať o nás každom, čo bude s nami po tomto živote a my obaja sa držíme toho, čo máme mimo evanjelia, lebo nie evanjelium nás rozdeľuje, ale iba to, čo je mimo evanjelium. Nehľadajme to, čo nás rozdeľuje, ale to čo nás spája v mene ježiša krista, lebo j on bol zabitý na kríži ľu´DMI, KTORí SI MYSLELI, žE TýM SLúžIA BOHU, A KRíž NA KTOROM ZOMREL, S TýM ISTýM KRížOM SA VYHáňAJú ZLí DUCHOVIA Z ľUDí do dnes !!!!!
lebo ježiš Kristus je jediný na svete, kto môže spasiť dušu človeka, lebo on po smrti na kríži zostúpil do podsvetia a kto bol dobrý a spravodlivý počul jeho hlas. A on spasí každého, kto vyznáva jeho meno a jeho evanjelium. On je jediná nádej pre každého, kto chce žiť ďalej aj po smrti.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Starajúc sa o šťastie druhých nachádzame to vlastné.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(90 054 bytes in 0,537 seconds)