Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Kto má čas a vôľu, nech si prečíta včerajšiu Malú analýzu Ľuboša Blahu

31
reakcií
573
prečítaní
Tému 18. mája 2019, 17:47 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   18. 5. 2019, 17:47 avatar
Kto má čas a vôľu, nech si prečíta včerajšiu Malú analýzu Ľuboša Blahu

Na dnes len čisto politologicky. Malá analýza. Bez akýchkoľvek emócií, len fakty a ich interpretácia. Budúci politický vývoj na Slovensku. Môj skromný odhad :-)
Takmer v každom ideologickom sektore sa dnes na Slovensku odohráva "bratovražedný" boj a výsledkom môže byť chaos.
BRATOVRAŽEDNÝ BOJ MEDZI NEOLIBERÁLMI (SULÍK, TRUBAN, KISKA)
Po prvé, v liberálno-pravicovom tábore zvádza boj Sulíkova SaS a Trubanovo Progresívne Slovensko (v aliancii s Beblavého Spolu). Onedlho sa do súboja o stredopravého liberálneho voliča zapojí aj Kiska.
Sulík je pravicovejší, progresívci sú centristickejší, ale obe tieto strany sú neoliberálne a presadzujú podnikateľské ideológie voľného trhu a slabého štátu.
Kiska to ide hrať na "catch-all party", akože on nie je ani vľavo, ani vpravo, on je vlastne kráľ slnka, ktoré svieti na všetkých rovnako.
Populistická taktika, ktorá môže zmagoriť časť mládeže, ale zjavne už odpudzuje liberálnu inteligenciu, ktorá začína Kisku kritizovať.
KDE SA DVAJA BIJÚ, VYHRÁ ESET
Všetky tieto tri neoliberálne strany bojujú o toho istého voliča, ktorý kedysi volil SDKÚ a je to zväčša mestský liberál, podnikateľ, alebo študent, ktorý miluje EÚ a Ameriku, svetonázor poslušne preberá zo SME a Denníku N a zo všetkého najviac nenávidí Fica, Blahu a Danka.
Cieľom všetkých je osekať sociálne výdavky štátu a posilniť veľkopodnikateľov. A v zahraničnej politike skákať tak, ako píska Západ. A samozrejme - nenávidieť Rusko a Čínu, to je "svätá povinnosť". Vo všeobecnosti ide všetko o menšie či väčšie slniečka.
Sulík je skúsenejší a charizmatickejší, PS má slabého lídra, ale má za sebou bohatších sponzorov (vlastníci ESET-u) a Denník N (financovaný ESET-om).
Kiska sa pravdepodobne v závere kampane spojí s progresívcam, napokon, oboch financujú tí istí oligarchovia.
Môj odhad: vo finálnej fáze pred voľbami nasadí ESET tú istú stratégiu ako v prezidentských voľbách a zožerie Sulíka aj s jeho teplými rožkami.
BOJ O NÁRODNÉHO PRAVICOVÉHO VOLIČA (KOLLÁR, KOTLEBA, DANKO, HARABÍN)
Po druhé, v krajne-pravicovom tábore zvádza boj Kollárova Sme rodina a Kotlebova ĽS-NS. Kollárov tromf je spolupráca so Salvinim či Le Pénovou, čo je pre nacionalistického voliča bezpochyby atraktívne; Kotlebovou výhodou je, že o ňom neustále všetci píšu ako o najväčšej hrozbe a robia z neho mučeníka.
Označovanie Kotlebu za fašistu tejto strane nijako neublížilo, skôr naopak.
Nevýhodou Kollára je jeho mafiánska minulosť, nevýhodou ĽS-NS je násilnícka minulosť, izolovanosť a nulová odborná príprava na sociálne, ekonomické či zahraničnopolitické témy.
UMIERNENÍ NÁRODNÍ VOLIČI - KOMU DAJÚ PREDNOSŤ?
Národno-konzervatívny pravicový volič, ktorému nevonia krajná pravica, môže voliť SNS a stranu Štefana Harabína, ktorá zrejme čoskoro vznikne.
Tromfom SNS sú reálne veci, ktoré presadili vo vláde, ako aj umiernenejší imidž než v prípade krajnej či extrémnej pravice. Navyše, SNS je tradičná značka. To všetko však zároveň môže byť nevýhodou.
Výhodou Harabína je to, že nie je tak izolovaný ako ĽS-NS, jeho minulosť s Mečiarom je pre niekoho výhodou, pre iného nevýhodou. Slabina Harabína je, že je zatiaľ plonkový v ekonomike a sociálnej oblasti.
Opakujem - nehodnotím, len analyzujem.
KULTÚRNI KONZERVATÍVCI, NO EKONOMICKÍ PRAVIČIARI
Programovo sú všetky tieto strany konzervatívne a národné, v ekonomike presadzujú pravicovú politiku, hospodársky program kotlebovcov pripomína Sulíka, SNS takisto presadzuje podnikateľskú agendu a nízke korporátne dane, Harabína som ešte o ekonomike hovoriť nepočul, Sme rodina je čistá ekonomická pravica.
V zahraničnej politike sú skôr proruské, kritické voči západu a euroskeptické, aj keď to má rôzne odtiene: raz sú radikálnejší kotlebovci, raz národniari, raz harabínovci. Isté je, že z EÚ nechce vystúpiť žiadna z týchto strán.
Neviem odhadnúť, ako ich súboj dopadne, národného a konzervatívneho voliča má aj SMER-SD, čiže záleží na mnohých faktoroch.
Očakávam, že každá z týchto strán získa okolo 8%, jedna z nich ale môže vypadnúť z hry. Ale môže sa stať, že niektorá z týchto strán vyletí na úkor iných - ak budú napríklad pokračovať útoky slniečok na Kotlebu, ĽS NS môže obhájiť aktuálne vysoké preferencie a nemusí vôbec nič robiť, tak ako doteraz. Po nástupe Harabínovej strany však kotlebovci zrejme padnú zhruba na polovicu.
ROZMRVENÁ KRESŤANSKÁ DEMOKRACIA (HLINA, BUGÁR, SMK, KUFFA, ŠKRIPEK, MATOVIČ)
Po tretie, kresťansko-demokratické stredopravé strany aktuálne reprezentuje Hlinova KDH, MOST-HÍD, SMK a vynorili sa aj dve-tri nové straničky, jedna okolo Kuffu, druhá okolo Škripeka atď.
Plus do toho zaraďme Matovičovo OĽaNO, ktoré má vo svojich útrobách náboženských fundamentalistov, konzervatívnych populistov, stredopravých liberálov aj ľavicovejších konzervatívcov. Proste magľajz.
Keďže očakávam skorý rozpad OĽaNO a výsledok pod 5%, nevidím dôvod ich zahŕňať do analýzy: po odchode Remišovej časť tejto strany pohltí Kiska a druhú časť náboženskí fundamentalisti.
Matovič sa vráti k svojim daňovým podvodom a zasa bude robiť tour po Slovensku s mamičkou vo fábii.
KRESŤANSKÁ DEMOKRACIA IDE NA SMETISKO DEJÍN
Každá zo spomínaných kresťansko-konzervatívnych strán sa motá okolo piatich percent alebo nižšie.
KDH a MOST sú spomedzi týchto strán najmenej náboženské, hodnotovo tiahnu k stredu. Preto im hrozí, že ich môže požrať niekto z liberálno-pravicového prostredia, napríklad Kiska.
Na KDH sprava tlačia náboženskí fundamentalisti a na MOST-HÍD maďarskí nacionalisti z SMK. Výsledkom môže byť, že všetky spomínané strany skončia na 4% a ani jedna sa nedostane do parlamentu.
Zmieriť sa však nevedia, aktuálne medzi nimi panuje doslova nevraživosť.
Môj odhad: do parlamentu neprelezie žiadna z nich, najväčšie šance dávam MOST-HÍD, lebo má najskúsenejšieho lídra.
ZJEDNOTENÁ ĽAVICA (FICO)
Po štvrté, ľavica. Tú už dlhé roky celú zastrešuje SMER-SD, ktorý v sebe zahŕňa všetko od krajnej ľavice (Blaha) až po stred (Pellegrini). Naľavo od Smeru je len KSS.
Ak do volieb nevznikne nejaký zmysluplný radikálne-socialistický subjekt, SMER-SD na čele s Robertom Ficom by mal byť schopný mobilizovať ľavicového voliča, počnúc pragmatickejšími komunistami až po umiernenú sociálnu demokraciu.
Tradiční ľavicoví voliči sú tí, ktorým ide hlavne o ekonomické a sociálne témy - chcú silný štát, silné odbory, silné sociálne práva a viac ochrany pre rodiny a zamestnancov.
Tento sektor tvorí asi 15% jeho elektorátu. Zvyšných 15% potenciálnych voličov SMER-u tvoria tzv. sociálni konzervatívci. Sú vlastenci, sú konzervatívni, odmietajú liberalizmus a sú skôr proruskí.
Od iných národných síl sa odlišujú v tom, že im rovnako ako na kultúrnych otázkach záleží na ekonomických témach: sú za silný sociálny štát a kladú dôraz na chlebové témy. Nie sú pravičiari a odmietajú voliť pravičiarov.
SMER NIE JE MONOLIT
Naľavo sa na rozdiel od ostatných sektorov politiky neodohráva "bratovražedný súboj", akurát občas cítiť pnutie medzi jednotlivými prúdmi vo vnútri Smeru, čo je logické, keďže ľavý kraj nemá tie isté názory ako ľavý stred a rôzne vektory cítiť aj v geopolitike.
Je to normálne a deje sa to v každej veľkej strane. Nemá to taký živelný charakter ako napravo a je to pod kontrolou.
S nástupom novej konfliktnej línie v európskej politike medzi globalistami a antiglobalistami je cítiť aj pnutie medzi globalistickými technokratmi a tradične-socialistickými "suverenistami" - ani na tom nie je nič neobvyklé. Aj tento súboj prebieha všade.
UDRŽAŤ SI SOCIÁLNO-KONZERVATÍVNEHO VOLIČA!
Výhodou naľavo je, že je tu len jeden dominantný subjekt a ľavica nie je roztrieštená na tucet strán ako pravica. Ako jediná strana na Slovensku (s výnimkou marginálnej KSS) ponúka SMER-SD ľavicový ekonomický program - sociálny štát, odbory, záujmy zamestnancov, sociálna ochrana rodiny.
A ako jediná strana môže potvrdiť, že len populisticky nesľubuje, ale sociálne opatrenia kontinuálne prijíma.
Rizikom je, že časť voličov sociálne-konzervatívneho razenia môže poškuľovať po národne-pravicových stranách, pokiaľ sa im bude zdať SMER-SD príliš prozápadný či liberálny. A aj preto musí SMER-SD v tomto ostať pevný.
DOMINANTNÍ, NO DORÁŇANÍ
A samozrejme, nevýhodou Smeru je, že ako dlhoročne vládna strana čelí neuveriteľnému tlaku liberálnych médií a sú ľudia, ktorí majú tendenciu za všetko zlé, vrátane zemetrasenia v Kambodži, viniť SMER-SD.
To je údel dlhoročných vládnych strán, s ktorými sa zákonite spájajú kauzy aj osobné zlyhania.
Na Slovensku je tento tlak znásobený tým, že všetky médiá hlavného prúdu, rovnako ako drvivú väčšinu mimovládok, vlastnia finančné skupiny a biznismeni, v ktorých prirodzenom záujme je likvidácia ekonomickej ľavice.
SLNIEČKA KRITIKOU SMERU POSILŇUJÚ KRAJNÚ PRAVICU
Hysterickými útokmi na SMER slniečka posilňujú najmä extrémnu pravicu, ku ktorej odchádza časť sklamaných voličov SMER-u.
Môj odhad: pokiaľ SMER-SD na čele s Robertom Ficom pôjde ďalej so silno ľavicovými sociálno-ekonomickými témami a zároveň ukáže sociálne-konzervatívnemu voličovi, že za žiadnych okolností nezradí národný záujem a stredoeurópske komunitárne hodnoty, volebný výsledok bude v rozmedzí 20-25%.
ĽAVICA ALEBO CHAOS
Nech to dopadne akokoľvek, kvôli roztrieštenosti pravice je prakticky nemožné, aby malo Slovensko po marci 2020 stabilnú pravicovú vládu.
Išlo by o neuveriteľne rozhádaný konglomerát liberálnych, konzervatívnych a krajne-pravicových strán, v porovnaní s ktorými bola aj Radičovej vláda roztomilá selanka.
Čisto vecne a bez emócií: s vládou pravice či už liberálnej, konzervatívnej alebo krajnej, príde chaos. Oslabí sa štát a zrušia sociálne opatrenia. A teraz to fakt nemyslím osobne. Na nikoho neútočím. Len varujem: pravica nie je alternatíva, pravica je chaos.


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 00:28 avatar
No a ked si to tak uvedomite spoluobcania vy 5.000.000 toto divadlo tu s nami nacvicuje banda zlodejov podvodnikov vlastizrdacov skorumpovanych s.i.s karov a novinarov vsehovsudy 300 ludi . Kolkym z nich ide o vase dochodky o zdravie vasich deti o dostojny plat pre ludi ktory tu vyrabaju najdrahsie auta na planete z nasich penazi im dali na kazdeho obcana ktoreho zamestnaji 21000 eur . Na 3 rocny plat pre nasich obcanov ktory tu vyrabaju auta sa poskladali ostatny obcania vy kckcoti poebany na nejebe vam na tie skorumpovane zlodejske chrapunske hlavy ako k tomu prij deme mi ostatni a vy mate aky plat ebem vam krista ? Toto bude boj narod proti bande chrapunov


26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   19. 5. 2019, 03:19 avatar
Pozdravuj Ľuboša.

Takže, tak! Ľuboš Blaha. Nebuďme bláhoví, že naľavo od strany SMER – SD je len KSS.

Blaha je bláhový:
www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

A pozri: Blaha je bláhový


2.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   18. 5. 2019, 21:01 avatar
Zaujimave.
Ale podla tuzby po moci by sa pravicove a liberalne strany nejako dohodli a moc by si podelili, aby vladli aspon kazdy nad nejakou časťou. Takze nevidim to ako chaos ale ako rozdelenie moci.
Ostava dufat, ze SMER a LSNS budu mat co najviac a nebude bez nich mozna vlada.
Súhlasí Kasafran, sta2rky


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 00:12 avatar
Jakej moci ved to by museli byt vladci a odkedy su oni vladci pokial viem tak su to zamestnanci statu a stat som ja a ostatny obcania kde vidis vladcu tych ktorych sme volili nam maju sluzit


3.
označiť príspevok

Kasafran
   18. 5. 2019, 23:41 avatar
(2) Humanitárny bombardér,
i tak še da, ale čo bude potom s neoliberálnymi sionfašistami na našej politickej scéne...?


24.
označiť príspevok

Lemmy muž
   19. 5. 2019, 02:09 avatar
Fašistický Krysafran: ale čo bude potom s neoliberálnymi sionfašistami na našej politickej scéne...?

Veď ani nie ste na našej politickej scéne. Už dávno vás vykopli do politického hrobu.


25.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   19. 5. 2019, 02:17 avatar
Mali by pockat dalsie 4 roky.

Inak prave citam, ze opozicia uz nechce spolupracovat ani s Kollarovym SME, lebo bol s Le Penovou. Pcolinsky zo SME tvrdi, ze este ich budu prosit. Tak ktovie s kym by opozicia poskladala vladu


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 5. 2019, 00:23 avatar
A potom nech sa vyberie rovno k lekárovi .

Čítať Blahu to musí byť extra KKT


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 5. 2019, 00:29 avatar


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 5. 2019, 00:32 avatar
ÁNO!

Založ si vlastnú stranu, Ľuboš, nech sa konečne ukáže tvoja sila!

So Soviecckym zväzom na väčšné časy a nikdy inak!

Vpred!

KONIEC ÁNO!

-

P. S.: Tútok výzvu poslal agent Č a my sa k nej srdečne pripájame!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   19. 5. 2019, 00:33 avatar
BLAHA na hrad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


10.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 00:38 avatar
No a z liberalmi sa nikto nebude dohadovat podla psychologov psychiatrov a spickovych americkych neurovedcoch su psychicky naruseny a maju poskodeny mozog su regulerne chory snad si dokazu uvedomit ze toto nemoze diktovat smer a organizovat nas zivot a buducnost nasich deti .


11.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 00:43 avatar
100.000.000 neni az taky maly peniaz za to mala byt nemocnica peniaze minu cele a kde je ta nemocnica buzeranti ?


12.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 00:46 avatar
Zatial minuli 80.000.000 este z vasich penazi minu 20.000.000 a s tatrovkami tu nemocnicu skoro dostavanu odvezu na skladku to urcite madam zo smetiska vybavi . Chce sa mi plakat


13.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 00:48 avatar
Dokedyyyyyyy dokedyyyyyyy


14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 00:51 avatar
Ja nezaplatim nejaku splatku nejakej uzernickej bande a sterorizuju mi s exekutormi zivot a nejaka banda buzerantov s nasich penazi 100.000.000 vyrobi horu smeti to co ma byt zly film ?


15.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 00:56 avatar
2.000.000.000 = 20 nemocnic nejaka sebranka si zmysli ze vy si nezasluzite nemocnice ale skurvene americke stihacky ktore kazdy den budu prehanat sliac a malacky jak uchylaci a z vasich penazi dalisie miliardy spalia nad vasimi hlavami


16.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 00:59 avatar
1,6.000.000.000 ze oni potrebuju vyvyjat nejake transporrtery ze jebat na vas obcania tu sa bude banda buzerantov vodrnkat po vrskoch na sliaci s transportermi vy mozte robit jak kckcti a potom scapte


17.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 01:04 avatar
A co by ste povedali na taky scenar ze sa jedneho pekneho rana ludia zobudia a povedia si ze vas maju akurat tak plne cecky cela sebranka jak tam sedite si pobalite saky paky a odchod teda kto stihne inak z najvacsou pravdepodobnostou bude vas najnovsi domov hrad v leopoldove. Na islande sa to stalo a tu to moze nastat coby dup


18.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 01:10 avatar
Beela slovacisko ze ebem ja na nich najvacsi zdroj pitnej vody v europe im otravim arzenom a este sa mi stedro za to odmenia lamany kamen pod dialnicu nevozte to je drahe dajte tam ten kontaminovany odpad z arzenom . Zuzana je cez tie smetiska environmentalna odbornicka tak neviem je to v pohode premiestnena skladka ?


19.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 01:20 avatar
Mna by strasne zaujimalo kde beru tolko odvahy a takto verejne kradnu rozdavaju alebo vyplytvaju vsetko co tu zarobime ked uz nic ine tak aspon miliardy spalit v leteckom petraku tak teraz neviem ci pozatvarat alebo povesat po namestiach


20.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 01:26 avatar
Nie nie robit budete jak mulice pre narod ne ze si budete mat pravidelnu stravu rezim ubytovanie z nasich penazi no to iste robit budete az budete mat chrbty ohnute a minimalnu mzdu budete dostavat s tej samozrejme si budete hradit vsetko sami ubytovanie stravu oblecenie aj cestu do prace podla vas je to dost 20.000.000 treba na odvezenie 80.000.000 novej nemocnice na smetisko predpokladam ze pod dialnicu


21.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 01:33 avatar
Tak toto su tie penazovody a vam je malo stale o tom neviete nic vsak dristy o panenke marii svatojanskej a onesmrtelnosti kralika pripadne klamstvach o usa zlocincoch s tym nam budu ebat hlavy ale ked sa najmudrejsich na planete osvietenych dokonca spytam jak je to s tymi penazovodmi alebo jak je to mozne ze ked nevie zdokladovat 7.000.000.000 kludne sa vsetkym smeje do huby nemal by nahodou tych 7.000.000.000 obetovat pre blaho slovenskeho ludu ?


22.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 01:39 avatar
V parlamente sa predlozi navrh zakona o preukazovani majetku a banda zlodejov si kludne povie ze ee. Neni dobre. Chceme funkcne referendum a sebranka skorumpovana si povie ee nebudu mat nic. Aha


23.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 01:42 avatar
Prekladajte im to comu nerozumeju radsej nech sa pytaju ne ze to skomolia .


27.
označiť príspevok

Kasafran
   19. 5. 2019, 11:11 avatar
Dušan Leška
2019-05-17 18:04:28

Blaha vo svojich statusoch len poukazuje na to, že EÚ v súčasnej podobe nemôže ďalej existovať a je nevyhnutná jej hlboká reforma. On nevyzýva na vystúpenie z EÚ, nespochybňuje, že to je náš životný priestor, ale práva preto je dôležité aby sa tento mechanizmus zbavil svojich nedostatkov a začal normálne fungovať. Väčšine ľudí je jasné, že eurobyrokracia sa odtrhla od členských štátov a ich občanov, správa sa arogantne a v podstate reprezentuje záujmy nadnárodných korporácií a bánk. Nasilu presadzovala zavedenie kvót pre imigrantov pre všetky členské štáty a krajinám strednej Európy, ktoré kvóty odmietali sa vyhrážala finančnými a politickými sankciami (zastavenie čerpania eurofondov, zbavenia možnosti krajiny hlasovať a pod.). To skutočne nie sú demokratické postupy. Okrem toho, eurobyrokracia presadzuje v zahraničnej politike horlivo a vazalsky záujmy USA, nie záujmy svojich členských štátov. Svedčí o tom ich spoluúčasť na násilnom prevrate na Ukrajine v roku 2014, zbytočné sankcie proti Rusku, ktoré poškodzujú členské štáty a sú len v záujme USA, podriaďovanie sa americkým záujmom vo všetkých oblastiach. Svojou rusofóbiou, presadzovanou USA, sa spolupodieľajú na príprave vojenskej agresie proti Rusku, čo je v príkrom rozpore s európskymi záujmami a východiskovými princípmi EÚ. Pochopili to už mnohí, že USA je ochotná obetovať Európu v boji proti Rusku. Eurohujerstvo, ktoré prezentuje väčšina etablovaných politických strán, ako aj Pellegriny, slúži len zakonzervovaniu daného status quo, čo je najkratšia cesta k rozpadu EÚ. Takže Blaha, ako predseda eurovýboru si len plní zodpovedne svoju povinnosť podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia.


28.
označiť príspevok

Lemmy muž
   19. 5. 2019, 11:14 avatar
Fašista Krysafran, na moju 26. si sa nezmohol, lebo keď si sa snažil niečo napísať, tak si to nestihol odoslať z dôvodu toho, že si pustil do gatí.  


29.
označiť príspevok

Lemmy muž
   19. 5. 2019, 11:16 avatar
Fašista Krysafran, ty si tu drzo dovolíš vložiť kópiu nejaké idiota, ktorý ani nepozná meno predsedu vlády?

Táraš: väčšina etablovaných politických strán, ako aj Pellegriny

Jeho priezvisko je Pellegrini.


30.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 11:51 avatar
A ty buzerant ty koho nazyvas fasistom co ty smrad ?


31.
označiť príspevok

Kasafran
   19. 5. 2019, 11:51 avatar
Vážení priatelia,
keď pôjdeme voliť poslancov Európskeho parlamentu, zvažujme spriaznenosť ich politických strán a hnutí s ideou a realizáciou Nováho svetového poriadku (NWO)!

Richard Mikuláš Coudenhove-Kalergi (1894 - 1972) vo svojej knihe Praktický idealizmus (1925) tvrdí, že:
- obyvatelia budúcich "Spojených štátov európskych" už nebudú pôvodnými národmi starého kontinentu, ale bude to druh zvieracích podľudí vzniklých miešaním rás,
- je nevyhnutné "krížiť" európske národy s aziatmi a černochmi, aby vzniklo mnoho etnické stádo bez špecifických vlastností, ľahko ovládateľné elitami a mocou. Človek budúcnosti bude zmiešanej krvi. Početnosť národov bude nahradena budúcou euroázijsko-negroidnou rasou.

Thomas P. M. Barnett - súčasný americký vojenský geostratég dodáva:
Výsledkom tak bude vznik populácie s priemerným IQ 90, teda ľudí, ktorí budú príliš hlúpi na to, aby chápali, ale dosť inteligentní, aby pracovali...!


32.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 5. 2019, 11:54 avatar
Krizit sa mozu slnieckarsky buzeranti genocidu na slovensku pachat nebudu . Hauk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:09,  Význam slova sekta je zrejmý : je to denominacia ktorá sa oddelila od hlavného nabozenskeho...
dnes, 00:58,  otazka čo je vlastne sekta......žeby to nefalšovane krestanstvo v prvom storočí?....alebo...
dnes, 00:49,  no na jeho zabery(osvieteného) asi nedosiahneš....ale nič sa nedeje....Ja ti Milan naozaj...
dnes, 00:34,  Osvietený tu dal neuveriteľne zabery a zjavne su jeho.....ja si myslím, že aj ty maš čosi...
dnes, 00:27,  Davaj svoje fota , ktore su tvoje a budeme ich hodnotiť....Ja si myslím že vieš urobiť...
dnes, 00:15,  zbytočne sa čapuríš....najdi si miesto niekde na pokecu....tam si myslím zapadneš.....
dnes, 00:13,  az na jeden detail.....Osvietený dava seriozne odpovede a zdroje....vy telata len skučíte a...
dnes, 00:09,  A ty si vhodný akurát tak do sekty, lebo normálni kresťania by ťa prisámbohu tou lopatou...
dnes, 00:08,  klameš, kecaš, kradneš foto.....chvališ sa inými snímkami....a nie si absolutne vhodny na...
dnes, 00:07,  To ste nás naučili Vy, vyjebaní slniečkári, podsúvať niečo čo nie je pravda , my len...
dnes, 00:06,  už si ako zahorák.....snažíš sa podsuvať a klamať a zjavne sa ti to zapacilo.....Povim...
dnes, 00:03,  A prečo si to robil ? Pre prachy, pre seba, pre nich ? *10*10*10*10*10*10
dnes, 00:02,  Ja som férový, ja píšem pravdu o sebe na rozdiel od jeho výmyslov a bludov, už to konečne...
dnes, 00:02,  to asi ťažko chorý kamzíku.....nevedel by som nikdy udavať a žalovať........
dnes, 00:00,  Osvietený ti dal svoj životopis v skratke.........čo to tu zas skučíš?......ved bud ferový...
včera, 23:59,  A prečo si bol jedným z nich ? *46*23*46*23*46
včera, 23:58,  Tvoj tata bol zrejme eštebák.....ja som eštebákov nemal rad....*14*14*14
včera, 23:58,  To nebola " perfekt " odpoveď, ale klamstvo najväčšieho zrna...
včera, 23:57,  Presne, daš oprdenemu komunistovi perfekt odpoved a ani sa ti nepodakuje.....nie to ešte...
včera, 23:55,  Počúvaj eštebák, už tvoje rozkazy môžu ísť do pičí...................doba sa zmenila...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(114 896 bytes in 0,323 seconds)