Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  počítače  téma
kategórie:  

Kryptomena Global Coin od Facebooku bude meškať. Príde až v roku 2020

14
reakcií
365
prečítaní
Tému 27. mája 2019, 16:07 založil F=G.m1.m2/r^2.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   27. 5. 2019, 16:07 avatar
Autor: Peter Hupka Publikované: 24. mája 2019

Správy z marca naznačovali, že Facebook spustí vlastnú kryptomenu ešte tento rok.

Podľa BBC News by sa tak malo udiať až v prvom štvrťroku budúceho roka. Očakáva sa, že spoločnosť o tomto pláne zavedenia vlastnej kryptomeny zverejní počas leta viac podrobností, pričom sa predpokladá, že testovanie bude spustené už o pár týždňov. Mena bude pravdepodobne niesť označenie GlobalCoin a mala by byť v prvej fáze k dispozícii v približne dvanástich krajinách. Facebook chce ponúknuť ľuďom dostupné a bezpečné platby bez potreby bankového účtu. Pripravovaná kryptomena bude musieť pred spustením prekonať početné technické a regulačné prekážky. Podľa BBC News sa minulý mesiac Mark Zuckerberg stretol s guvernérom Bank of England Markom Carneyim, aby prerokovali prípadné prínosy a riziká tejto digitálnej meny. Facebook sa však môže stretnúť aj s problémami, pretože India zaujala voči virtuálnym menám negatívny postoj. Uvádza sa, že India je kľúčovým trhom pre zavedenie novej meny. Facebook dúfa, že tak umožní indickým pracovníkom posielať zo zahraničia peniaze ich rodinám späť do Indie pomocou aplikácie WhatsApp. Prvé informácie o ambíciách Facebooku zaviesť vlastnú kryptomenu pochádzajú z roku 2018. Zdroje naznačujú, že kryptomena od Facebooku by mala byť stabilnou, čomu má pomôcť naviazanie na americkú menu, v snahe minimalizovať volatilitu (kolísanie hodnoty). Facebook očividne čaká neľahká úloha, pretože získať dôveru po škandáloch, ktoré spoločnosť v posledných mesiacoch prekonala, nebude vôbec jednoduché.

touchit.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Xty factor

2.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   27. 5. 2019, 16:08 avatar
Neviem, čo si o tom myslieť. Kryptomeny sú dosť nestabilné. Nie sú kryté. ...Lenže to v poslednej dobe ani peniaze. Ja už v poslednej dobe platím len kartami a tlačené peniaze tak často nevidím.
Súhlasí Xty factor

6.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 5. 2019, 16:35 avatar
2/ Skandinavske krajiny chcu hotovost odstranit uplne a nahradit kreditnym financovanim...

8.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 5. 2019, 16:46 avatar
6/ Vo Svedsku je 90 percent platieb bankovym prevodom len ti strhne kredit na ucte...))

9.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 5. 2019, 16:49 avatar
8/ Svedska vlada dala do obehu XY kreditov s ktorymi sa obchoduje a nejaky kokot bude mat vlastnu menu!!!hahhaah

10.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   27. 5. 2019, 16:53 avatar
Zostaň 100 rokov za opicami ak sa to to ľúbi.

12.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 5. 2019, 17:08 avatar
10/ Jasne NBSka bude obchodovat s touto picovskou menou!!!!hahhaah

14.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 5. 2019, 17:10 avatar
10/ Ty si myslis ze po bankovom transfery medzi USA a Europou leti lietadlo nalozene dolarikmi???))

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 5. 2019, 16:16 avatar
Ako ktoré bitcoin je uplné šialenstvo ale sú i ok

5.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   27. 5. 2019, 16:24 avatar
Podľa mňa tie čísla na účte ktoré mám, ktoré vykazujem VISA kartou, pokiaľ by to bolo dobre zabezpečené, je to predsa kryté mojou prácou, ktorú som vykonal. Stoja za tým produkty. Musí to byť ale dobre zabezpečené.

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 5. 2019, 16:19 avatar
Bitcoin je pre mňa uplné šialenstvo ako som tvdil o uplným nezmysloch nebankoviek ako BMG a iných eštebackých šialenstvách .

15.
označiť príspevok

Xty factor žena
   27. 5. 2019, 19:57 avatar
osvieteny čo ty máš proti btc! niekde si sa zmienoval ze si na btc aj zarobil , tak v čom je problem ?

7.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 5. 2019, 16:36 avatar
4/ Zabrzdeny co ma Bitcoin spolocne s STB???)))

11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 5. 2019, 17:08 avatar
šrofo to sa nedo

13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 5. 2019, 17:10 avatar
Ale keď daš krčmu kde sediš navštívim ta šrofo
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Na to, aby ste na sebe začali pracovať nie je nikdy neskoro. Prestať s tým je však vždy príliš skoro.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(69 570 bytes in 0,385 seconds)