Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Kotlebovci chcú presadiť analýzu neslovanských čŕt niektorých občanov

17
reakcií
174
prečítaní
Tému 24. februára 2020, 23:18 založil Čeka.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Čeka muž
   24. 2. 2020, 23:18 avatar
Analýza neslovanských čŕt, čo to je? A aj tí ľudia( Slováci) ktorí sú fanúšikmi Kotlebu si neuvedomujú, že neslovanskými črtami sa môžu dostať na chvost spoločnosti, prečítajte si o čo ide Kotlebovcom...

Ja neviem či si vôbec podporovatelia Kotlebu uvedomujú, ako je Kotleba nebezpečný aj pre nich samých. Žiaľ, média o tom veľmi málo informovali, čo si myslím že bola veľká chyba. Kotlebovci počas uplynulých štyroch rokoch, mali tak už dostatočné silné sebavedomie, že sa snažili v parlamente predviesť zákonnú normu analýzy neslovanských čŕt niektorých občanov. Prečo o týchto fašistických a to doslova fašistických teóriách prakticky média neinformovali je fakt na zamyslenie...

Analýza neslovanských čŕt, čo to je?

Aby ste lepšie pochopili o čo Kotlebovcom ide, tak sa musíme vrátiť späť v čase. Nacizmus dal vzniknúť niekoľkých teóriám a pojmom, ktoré sa týkajú ľudských rás. Nacisti v snahe až o vedeckú presnosť zostavili striktné rasovú hierarchiu. Na jej vrchole stála "Herrenrasse" ("panská rasa", ktorá bola tou najčistejšou z árijskej rasy a bola nacistami úzko stotožňovaná s nordickou rasou, nasledovanou ďalšími odnožami árijskej rasy.

Do spodnej časti rasovej hierarchie umiestnili "parazitujúce" rasy ("ne-árijského" pôvodu) alebo "Untermenschen" ("podľuďom" nebezpeční pre spoločnosť. V nacistickej literatúre bol pojem 'Untermensch' priradený Slovanom, prevažne Rusom, Srbom a Poliakom. Nacistická ideológia nazerala na Slovany ako na rasovo podradnú skupinu, ktorá sa hodila buď k zotročeniu, alebo mala byť vyhladená. Nacistickému Nemecku padlo za obeť asi 2 milióny Poliakov nežidovského pôvodu.

Najhoršie postavenie v nacistickej rasovej hierarchii mali Rómovia a Židia, ktorí boli považovaní za "Lebensunwertes Leben" ("Život nehodný žitia" a boli určení k vyhladeniu počas Holokaustu.

Analýza neslovanských čŕt, nie je nič iné, ako o pokus zostaviť striktné rasovú hierarchiu ale aj postavenie občanov v tejto krajine. Premenené na drobné, podľa pohľadu Kotlebovcov a ich analýzy by boli lepší Slováci, a menej lepší Slováci a na samom konci by bolo Rómovia, Židia, a Maďari...

Choré myslenie týchto ľudí je zjavné, no nestačí len písať, že ich myšlienky sú choré, treba jasne písať, že sú veľkým nebezpečenstvom pre každého človeka. A aj tí ľudia( Slováci) ktorí sú fanúšikmi Kotlebu si neuvedomujú, že neslovanskými črtami sa môžu dostať na chvost spoločnosti. Nestačí mať len bielu pokožku a búchať sa do prs aký som ja veľký slováčisko, ak nebudete mať dostatočné Slovanské črty, budete občan druhej kategórie. Podľa akého kľúča by Kotleboci určovali kto a aké má dostatočné Slovanské črty, vedia len Kotlebovci, ale myslím si, že sa nechali inšpirovať Hitlerom a jeho teórie rasovej čistoty.

Nemci čistotu rasy určovali meraním a porovnávaním. Farba dúhovky oka, farba vlasov, výška, veľkosť lebky, farba pokožky, dokonca pre ich rasovú teóriu čistej nemeckej rasy slúžilo aj meranie uší, nosa, prstov na ruke či nohe. Na vrchole týchto meraní stála "Herrenrasse" ("panská rasa", ktorá bola tou najčistejšou z árijskej rasy a bola nacistami úzko stotožňovaná s nordickou rasou. Boli to muži, ženy a deti ktorí malí blond vlasy, modré oči a samozrejme silné nemecké črty...

Ja už ani neviem, ako dostatočne upozorniť na nebezpečenstvo Kotlebu a jeho ľudí. Píšem o Kotlebovi cca 10 rokov, píšem aké nebezpečenstvo predstavuje pre našu spoločnosť, ale pokiaľ my všetci ľudia a je jedno tmavý či bieli sa nezomkneme proti týmto šialencom, horko to obanujeme

Záver

Hitler nepoznal testy DNA, ani vtedajšia veda nevedela čo je DNA a tak na zvrátenú rasovú teóriu mu museli stačiť merania a porovnávania. Myslím si, že aj keby Hitler poznal čo je DNA, tuto vedeckú technológiu by nevyužil pre určenie čistoty rasy, pretože na základe testov DNA , vieme s určitosťou povedať, kto aké máme korene, dokonca z akej časti zeme jeho predkovia pochádzajú. Testy DNA sú pre nasledovníkov hákového kríža ako svätená voda pre čerta. Kotlebovcom ale aj tí čo si myslia, že sú najčistejší Slováci s bielou pokožkou, by sa im na základe testov DNA mohol zrútiť ich chorý svet. Nikto dnes s určitosťou nemôže povedať, že ja som čistý Slovák, Žid, Maďar, či Róm. A DNA testy to jasne potvrdzujú a tí ktorí mali odvahu podstúpiť tento test, zistili práve to o čom píšem... Kotlebovci s určitosťou testy DNA nepodstúpia, týmto ľudom stačí biela koža, myšlienka že som niekto viac ako iný a možno tá ich analýza neslovanských črt. Pretože v nej si sami určia pravidlá, kto je tým pravým Slovákom a kto nie...

jozefkmeto.blog.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Milosh


4.
označiť príspevok

Milosh muž
   25. 2. 2020, 00:22 avatar
Meranie lebiek.... Poznáme to. Čistý nacizmus.

Teraz už nie je otázka ktoré znaky nacizmu kotlebovci majú, ale ktoré nemajú.
Súhlasí Osvietený


5.
označiť príspevok

Milosh muž
   25. 2. 2020, 00:25 avatar
A tie tunajšie teliatka so zhypnotizovanými očami na neho (Kotlebu), len bezducho civia. Preprogramované mozgy.
Súhlasí Osvietený


17.
označiť príspevok

hokejis muž
   25. 2. 2020, 16:43 avatar
Edo nás mr. HOAX


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 2. 2020, 23:29 avatar
Páčia sa mi tieto otázky a Uhríkové odpovede hodné europoslanca            

www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Milosh


3.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 2. 2020, 23:40 avatar
Finding Nemo/Finding Dory Trailer Soundtrack - Nemo Egg (Extended Version)


6.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 2. 2020, 07:54 avatar
Môže ma niekto nasmerovať na nejaké vyhlásenie Kotlebovcov, či je naozaj pravda, že "Kotlebovci chcú presadiť analýzu neslovanských čŕt niektorých občanov"?

Dôveruj, ale preveruj.


14.
označiť príspevok

Kacír muž
   25. 2. 2020, 16:18 avatar
Pán era, to nevidíš, že to je čisté klamstvo týchto protislovenských kokotov !!!!!!!!  


16.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 2. 2020, 16:24 avatar
Je to polopravda, a to je ešte horšie, než čisté klamstvo.


18.
označiť príspevok

Kacír muž
   25. 2. 2020, 17:04 avatar
Vďaka za názor, máš dobré oko.


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 2. 2020, 08:53 avatar
era vôbec ma neprekvapuje že si potrebuješ preverovať túto nechutnosť od ľsns . Lebo je mrazivé jej uveriť
Ano samozrejme dá sa to dohladať presný návrh z dielne ľsns .

Priamo na videu bola položená poslancom SNR Uhríkovi otazka prečo ľsns predložila do parlamentu zakon na analýzu neslovanských čŕt. Je tam i Uhríkova odpoveď .

http://www.youtube.com/watch?v=Cy7NMXpLPZo Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=emb_logo


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 2. 2020, 09:02 avatar
Tuto to začínalo

Kotlebov paranoidný útok na slovenské osobnosti

28.10.2016 11:59

BRATISLAVA - Neslovanský vzhľad a protislovenská činnosť.

Obul sa do známych slovenských politológov a označil ich vzhľad za neslovanský.

Presadením novely sa Kotleba podľa svojich slov snažil o trasparentnosť. "V podstate hlavným cieľom našej novely nie je nič iné, nič iné len pri práci s mimovládnymi organizáciami dosiahnuť vyššiu úroveň otvorenosti a transparentnosti,"

Rasistický podtón

Jeho slová zaváňali doslova rasizmom. Jedným dychom zároveň dodal: "Zo všetkých tých zvláštnych tvárí, ktorých spája nielen výrazný protislovenský postoj, ale aj veľmi zaujímavý fyzický, neslovanský vzhľad. Spomeniem tri mená, tri mená určite vám to niečo povie. Mesežnikov, Samson, nie Simson, Samson a Gál. Vždy majú odpoveď na všetko."

Perlila aj poslankyňa Grausová za ĽSNS

Svojimi vyjadrenie šokuje na pôde parlamentu aj poslankyňa za kotlebovu stranu Natália Grausová. Šíri konšpirácie o Jozefovi Tisovi, ktorému podľa nej postavili v Izraeli strom za záchranu židovských životov, no "potom sa to nejakým spôsobom zrušilo". Podľa nej Tiso zachránil minimálne 30-tisíc Židov počas vojny. Poprava bola Benešova pomsta za to, že Slováci mali vlastný štát. Poslankyňa sa k Tisovi vyjadrila krátko po tom, čo parlament schváli prísnejšie tresty pre extrémistov.

www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 2. 2020, 09:23 avatar
No zatiaľ si ma nepresvedčil.

Jediné, čo sa stalo, bolo, že Kotleba v nejakom prejave povedal, že niektorí ľudia majú fyzicky neslovanský vzhľad.

A ty píšeš, že "ľsns predložila do parlamentu zakon na analýzu neslovanských čŕt"??? To by muselo mať iné zastúpenie na internete, než má - ja som nenašiel o tom nič.


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 2. 2020, 09:46 avatar
era kde som písal o predložení zákona na analýzu neslovanských črt ?

Pamätné výroky slovenských politikov

Predseda ĽS NS Marian Kotleba

„Zo všetkých tých zvláštnych tvárí, ktorých spája nielen výrazný protislovenský postoj, ale aj veľmi zaujímavý fyzický, neslovanský vzhľad, spomeniem tri mená ... Mesežnikov, Samson a Gál,“ povedal Kotleba v rozprave." Autorom výroku je šéf ĽS NS Marian Kotleba. Výrok zaznel v parlamentnej rozprave k návrhu zákona, ktorý by prikazoval mimovládnym organizáciám priamo či nepriamo napojeným na financovanie zo zahraničia povinnosť registrovať sa do novovytvoreného Registra zahraničných agentov. Zákon, ktorý schválený nebo, navrhli Kotleba a jeho poslanci - Milan Uhrík, Rastislav Schlosár a Martin Beluský. O Grigorijovi Mesežnikovovi, Ivovi Samsonovi a Fedorovi Gálovi je verejne známe, že majú židovský pôvod.

Kotleba chce za agentov označiť mimovládne organizácie v ktorých podla ľsns zaznamenali neslovanský vzhľad .

Žitňanská odsúdila Kotlebove rasistické narážky: Je to hystéria spájaná so židovstvom

Šéf ĽSNS a poslanec Marian Kotleba hovoril v parlamente o neslovanskom vzhľade niektorých ľudí.

Kotleba si rasistické narážky neodpustil vo štvrtok 27. októbra počas rokovania o návrhu zákona, ktorý by prikazoval mimovládnym organizáciám priamo či nepriamo napojeným na financovanie zo zahraničia povinnosť registrovať sa do novovytvoreného Registra zahraničných agentov. Zákon navrhli Kotleba a jeho poslanci - Milan Uhrík, Rastislav Schlosár a Martin Beluský.

„Zo všetkých tých zvláštnych tvárí, ktorých spája nielen výrazný protislovenský postoj, ale aj veľmi zaujímavý fyzický, neslovanský vzhľad, spomeniem tri mená ... Mesežnikov, Samson a Gál,“ povedal Kotleba v rozprave.


10.
označiť príspevok

majko1 muž
   25. 2. 2020, 09:30 avatar
9. A nebude to tá typická dezinformácia ????? 
Súhlasí -era-


15.
označiť príspevok

Kacír muž
   25. 2. 2020, 16:20 avatar
Ako vždy majko.  


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 2. 2020, 09:55 avatar
Otázka i odpoved zaznela na videu v príspevku sedem . Možno som to nespravne interpretoval že to má byť špeci zákon a nie súčasť zakona o agentoch s neslovanským vzhladom .

Každopádne ty si pod pojmom ľsns Neslovanský vzhľad predstavuješ čo ?

Ako si to pochopil ? Čo je slovanský a neslovanský vzhľad .

A aký vzhľad má napríklad toď šefino pospolitosti v gardistickej uniforme po jej zrušení pri hrobe Tisa má podľa teba vzhlad slovana či ???

youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

v 1.35 min. a aký máš názor na jeho slová , že demokracia je pre nich neprípustná


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 2. 2020, 10:09 avatar
Ono je to vždy od Kotlebovcov také plazivé ako keď Mizík písal ako si mohol prezident dovoliť vyznamenať žida a potom pred súdom tvrdil že je počítačový analfabet .

Teraz majú ľudia neslovanký vzhal a črty .

A vlastne do plynu išli len motýle ako hovoril Mazurek .

Chaloši potetovaní hakovými krížmi zdraviaci sa na stráž buchotajuc v kanadách v gardistických uniformách pri hrobe Tisa
asi ani neexistujú ak ano tak oni s len hrajú .
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:32,  "Lebo nastal určený čas, aby sa začal súd, a to od Božieho domu (Bételu). Ak sa...
dnes, 01:29,  Boží duch všeobecne nie je to isté ako Boží duch pomazania!
dnes, 01:27,  Ranní kresťania 'svietili ako lampa' v temnom svete. V blízkej budúcnosti pomazaní bratia...
dnes, 01:26,  Rozpoznanie pravého Kristovho príchodu je spojené so zjavením jeho pomaznaných bratov podľa...
dnes, 01:22,  Pravda je vzácna veličina!
dnes, 01:21,  Okrem iného, Biblia obsahuje kalendár, podľa ktorého môžeme presne zistiť určité...
dnes, 01:12,  53. však úchyl teraz z googlu skopíroval link na baryonovú hmotu [ aj ked ten howno chápe o...
dnes, 01:11,  *svetla
dnes, 01:10,  54. úchyl, normálne lutujem toho borisa *21
dnes, 01:06,  zatĺkaj, prostitútka ;) a ešte zadri o právnikoch
dnes, 01:06,  Ak odpudzuje, nieje predsa neutrálna. A my vieme, že odpudzuje, lebo tak sme ju vôbec...
dnes, 01:06,  So Scarlet sa je o vede ťažko baviť.
dnes, 01:05,  Ja niesom on. A tiež, koľko som sa s tebou navadil... *34
dnes, 01:04,  49. temná hmota je neutrálna . načo sa púštaš do debát o veciach ktorym nerozumieš ?
dnes, 01:02,  Temná odpudzuje, je úplne priehľadná, nesvieti, neodráža svetlo. Svetlá priťahuje, je...
dnes, 01:02,  45. úchyl , darmo sa snazíš . analík nebude *39
dnes, 01:01,  44. ty chudák, napíš to uchylovi . *19
dnes, 01:00,  38. si si isty ze je to "opozitum" . ? :) nič také ako opozitum temnej hmoty...
dnes, 00:58,  sama si sa priznala k prostitúcii, a ako zatĺkaš *13
dnes, 00:58,  Tri sitá Scarlett *03
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(86 113 bytes in 0,444 seconds)