Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Filozofické pravidlá diabla

2
reakcií
1305
prečítaní
Tému 20. novembra 2011, 14:16 založil Boris_I..

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
23. 06. 2019
0
12. 04. 2015
69
19. 11. 2011
22
 
 


1.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   20. 11. 2011, 14:16 avatar
1) Prvý trik diabla je - dokázať, že nexistuje. Napríklad, žiaden z degenerátov sa vám neprizná, že je degenerát a ak sa prizná, tak je to svätý človek, proste svätec.
2) Diabol - to je Nikto a Nič, ale toto Nič nivočí. Aj v Biblii je uvedené to isté: diabol - to je vrah od samotného počiatku (Ján. 8:44).
3) Diabol má spústu alibi a krytia. Napríklad pár sestričiek starostlivo skrýva, že sú pololesbičky, obe sú vydaté, ale ich muži majú každý milenku.
4) Diabol - to je vládca celého sveta,boh večnosti i vládca temnôt. Toto je z Evanjelia. GJ Caesar, Napoleón, Ivan Hrozný, Peter Veľký ale taktiež aj Kerenský, Lenin, Stalin, Roosvelt,Churchil či Hitler - oni všetci boli vládcami sveta, ale súčasne aj degenerátmi.
5) Diabol sa vždy usiluje vládnuť, mať moc. To je komplex moci. Vodcovský komplex. Agresivita = sadizmus + homosexualita. Viď. predošlé pravidlo.
6) Diabol sa rád skrýva za anjela svetla. Ale anjel svetla - to je Lucifer t.j. satan. Pozrite sa napríklad na západných, či teraz už aj našich borcov za "práva človeka"
(Jakunin - ryšavý-pop-odpadlík; polomarťan Javlinský - večný odporca,t.j. vrodený rozrušiteľ; škuľavý politológ Nikonov - štvrťmarťan a vnuk Molotovova; greenpeace-ák Litvínov - vnuk toho známeho Litvínova-Valacha-Finkelšteina atď.), ktorí pod maskou "boja za práva človeka" bojujú v skutočnosti za práva degenerátov-pederastov a lesbičiek, bláznov či polobláznov, teroristov, anarchistov, zločincov všetkých sórt a odtieňov. V praxi to nie je humanizmus,ale satanizmus.
7) Diabol má sklony k extrémom.Je prvým extrémistom, nihilistom a anarchistom. Psychologické korene -sadizmu,masochizmu(pozri. homosexuálny škandál v 1998 v Kremli) a skryté psychické choroby. Preto u nás prevádzkujeme a úplne demokraticky aj američania svoje psychiatrické ústavy a liečebne pre disidentov.
8) Diabol hovorí: "Moje meno je Légia,pretože je nás mnoho" (??rk. 5:9). Podľa štatistiky dr.Kinsiho sa orálnym sexom zapodieva viac, ako 54% ľudí, v tomto čísle je zahrnutých aj 37% zľahka chytených. Degeneráti - to sú verní sluhovia diabla, ktorých meno je Légia.
9) Diabol -je klamár a otce lži. (Ján. 8:44). Pretože v skutočnosti sa nikdy neukáže priamo a čestne.Príčiny sú uvedené vyššie.
10) Diabol robí všetko pospiatku a naopak. Pripusťme, že ste normálny muž a oženil ste sa so ženou s potlačenou homosexualitou. Ale predsa takých je viac ako 50% a až po uplynutí mnohých rokov,keď u nej prebehne klimaktérium,až potom pochopíte toto pravidlo. 11) Diabol nemôže ľúbiť tích, ktorí ľúbia. ?ntitéza: "Boh je láska a žijúci v láske žije v Bohu a Boh v ňom." (Ján. 4:16).
12) Diabol sa rád skrýva za najkrajšie ľudské city. Napríklad Oidipov komplex ,keď matka zhreší so synom.Alebo kompex Elektry, keď otec zhreší s dcérou. Alebo keď zhreší brat so setrou, ako aj znamenitý filozov Nitzsche, ktorý zomrel v blázinci.
13) Filozofická hádanka: Pravda o diablovi - to je taká špinavá záležitosť, ako tá kvapka vody, ktorá zmúti pohár absintu. Ale dá sa z toho riadne opiť. Dá to pocítiť.
14) Bieda je v tom, že diabol, zo svojej podstaty, sa nám nikdy neukáže jasne a čestne. Toto píše filozof-pederast Deni de Rougemont a sám nasleduje toto pravidlo. Veľmi dobre on pozná tohoto diabla, ale nikde nepíše, že je to degenerácia. Jeho knihy to sú "zámky bez kľúča".
15) Diabol je nebezpečný len vtedy, keď ho nie je vidno. ? keď ho uvidíme, stáva sa mrzkým, smiešnym a žalostným. Veď degeneráti robia doslovne len to, čo sa hovorí vo všetkých nepublikovateľných nadávkach. Skúste si predstaviť obraz , napríklad Valerija Leontieva, ako niekoho vycuciava, alebo niekto ho perdoluje.
16) Diabol je veľmi sarkastická a ironická bytosť, lenže sama nestrpí iróniu či posmech. Pokiaľ budete častovať vašu bývalú ženu všetkymi nepublikovateľnymi nadávkami, ale vysvitne, že sa nimi zapodievala doslovne, tak je jasné, že sa jej to vôbec nebude páčiť.
17) Diabol má sklony k ničeniu a samoničeniu. To sú známe Freudové kompexy ničenia a samoničenia. Sadizmus a masochizmus. Vraždy a samovraždy.
18) Diabol nasľubuje hory-doly, ale platí črepmi.
19) Diabol vie najlepšie,ako vplývať na ľudí a rozdeliť priateľov. Spomeňte si na Marxa, Kerenského, Lenina i Hitlera. Ako vidíte tak tieto pravidlá sú veľmi výstižné.
20) Diabol je piatou kolónou všetkých období a všetkých národov. Zradcovia. V princípe psychicky nevyrovnaní, večne nespokojní ľudia.
21) Diabol - to je stranou strán a zväz zväzov. Toto pravidlo je neobyčajne náročné. V každej strane alebo zväze bude viac ako 50% kinsiáncov. 52-54% podľa dr. Kinsiho, rôzni impulzanti, ktorí majú také i onaké homo-impulzy. Títo impulzanti vytvoria v rámci vlastnej organizácie svoju vlástnú "vnútornú líniu" a takýmto spôsobom sa dostávajú do čela ľubovoľnej organizácie. Tak to bolo s bolševikmi, menševikmi, esermi, kadetmi, Dočasnou vládou atď. (skupinový altruizmus na najnižšej úrovni, preto sa "normálni" - zdraví jedinci vyhýbajú rôznym "spolkom"
Súhlasí trinity


2.
označiť príspevok

Ranexill muž
   20. 11. 2011, 16:11 avatar
Diabol je kazdy , kto ti pozicia peniaze na urok a vypyta si tvoj podpis , ktorý je podpisom krvou.
Satan= požičiavač.


3.
označiť príspevok

trinity
   21. 11. 2011, 08:50 avatar
diabol ako metafora.. dobreeeeeeeeee
Súhlasí Boris_I.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keď sa budeš cítiť najhoršie, tak si spomeň, že aj tá najhoršia hodina má iba 60 minút.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 147 bytes in 0,211 seconds)