Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

FIASKO ĽSNS V LONDÝNE

15
reakcií
431
prečítaní
Tému 24. novembra 2019, 17:17 založil ardun.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
10. 08. 2011
18
16. 11. 2013
18
 
 


1.
označiť príspevok

ardun muž
   24. 11. 2019, 17:17 avatar
Včera sa mala v Londýne uskutočniť dlho plánovaná veľkolepá debata pre sympatizantov ĽSNS žijúcich v zahraničí, ktorí sa tak mohli stretnúť s Uhríkom, Mazurekom či Huďom. Diskusia s príznačným názvom London talks sa mala podľa všetkých plagátov i udalostí na facebooku konať v podniku The Shakespeare Barbican, no britská antifašistická platforma Unite against racism, spolu s miestnou rómskou komunitou, študentmi a študentkami, či random ľuďmi, ktorí odišli za prácou do Londýna, vyvíjali už niekoľko dní rôzne aktivity, ktorých cieľom bolo upozorniť lokálne podniky na to, čo za stranu si u nich bude chcieť urobiť míting.

Organizátori podujatia sa tak nemiesto vrúcneho privítania stretli so zásadnými problémami a nevôlou. Včera sa tak pred miestom plánovaného konania akcie stretli desiatky antifašistov a antifašistiek, Rómov, študentiek i náhodne okoloidúcich ľudí, ktorí dali jasne najavo, čo si o kotlebovcoch myslia. Pred podnikom i v podniku postávalo niekoľko sympatizantov ĽSNS, ktorí však čakali márne.

Ešte včera v noci totiž organizátori víťazoslávne zverejnili príspevok, že sa akcia napokon koná inde (v úplne inej časti Londýna vzdialenej 45 minút metrom) a že celé to bol vlastne ich geniálny zámer. Týmto však géniovia oklamali najmä svojich vlastných sympatizantov, ktorí po hodinách posedávania na pôvodne oznámenom mieste odišli nahnevaní preč.

P.S. Ak ešte aj svoje verejné akcie v zahraničí musíte robiť potajomky, aby ste sa vyhli odporu miestnych a aby vás vôbec pustili do nejakého podniku, nie je to víťazstvo, ale totálna hanba a fiasko.

                             

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 11. 2019, 17:21 avatar
Tak desiatky...    


4.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 11. 2019, 17:34 avatar
Edo je srandista Desiatky


5.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   24. 11. 2019, 17:38 avatar
4/ Myslis ze to mysli vazne????))


3.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 11. 2019, 17:34 avatar
Cigánski extrémisti sa zasa vyfarbili.

http://www.youtube.com/watch?v=SfbBEYAocoU Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=emb_logo


6.
označiť príspevok

Čeka muž
   24. 11. 2019, 18:18 avatar
Perfektne ich privítali

Londýne sa zišlo niekoľko stoviek ľuďí, ktorý jasne dali najavo stop fašizmu a nacizmu.

http://www.youtube.com/watch?v=tW6fIZT2lhQ Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&fbclid=IwAR1uhcRJ0SJIgfri5a-Db9Fj96JUUlalqD3_ObCIg4lj3-Xh4yBS0zg4FYw


7.
označiť príspevok

Čeka muž
   24. 11. 2019, 18:19 avatar
Asi už do Londýna nepocestujú               


10.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   24. 11. 2019, 19:00 avatar
Ba takú maličkú obec akou nepochybne Londýn je sú niekoľko desiatok demonštrantov neskutočnou silou.      


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 11. 2019, 19:14 avatar
Sranda bola , že miesto fašistov ich čakali stovky poriadne vytočených slovákov    

Perfektné prekvapenie .    

Že si dali na to čas priniesli vlajky a transparenty je výborná správa
Súhlasí djjaro


12.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   24. 11. 2019, 19:23 avatar
Na fotkách si dával vždy 10 osôb, na tej prvej tie lezby pri dúhovej vlajke by si po kostole naučil hvízdať.     


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 11. 2019, 23:09 avatar
Kontroverzný prejav Borata: VIDEO Keby Hitler žil, na Facebooku by mu prešlo všetko!

Keby Facebook existoval v 30. rokoch, mohol by tam nacistický vodca Adolf Hitler pomocou sociálnych sietí propagovať svoje antisemitské názory. Aj týmto výrokom vo štvrtok kritizoval uvedenú platformu britský herec Sacha Baron Cohen počas prejavu v New Yorku, ktorý si všimli médiá z celého sveta. Komik sa popri Facebooku oprel aj do ďalších technologických gigantov, tieto firmy podľa neho spoločne tvoria "najväčšiu propagandistickú mašinériu v dejinách".

Vo svojom prejave kritizoval sociálne médiá, medzi nimi aj Google, Twitter a YouTube za to, že podsúvajú „absurdnosti miliardám ľudí“. Vyjadril sa tak na na konferencii židovskej mimovládnej organizácie Liga proti hanobeniu (ADL).
Na vine sú sociálne siete! Klamstvo sa šíri rýchlejšie než pravda

Vo štvrtok večer stvárnil svoju "najmenej obľúbenú postavu", teda seba samého. "Som iba komik a herec, nie som akademik. Ale jedna vec je mi celkom jasná," vyhlásil po tom, čo hovoril o ústupe demokracie a náraste útokov proti náboženským a etnickým menšinám. "Tejto nenávisti a tomuto druhu násilia napomáha hŕstka internetových spoločností, ktoré sú v zásade najväčšou propagandistickou mašinériou v dejinách," povedal.

Okrem Facebooku menoval britský herec ako pôvodcu súčasných problémov tiež Twitter, YouTube a Google. "Algoritmy, o ktoré sa tieto platformy opierajú, zámerne zvyšujú dosah takéhoto obsahu, ktorý udržuje užívateľa aktívnym. Príbehy, ktoré cielia na naše nižšie pudy a ktoré spúšťajú pobúrenie a strach. To je dôvod, prečo mal konšpirátor Alex Jones na YouTube miliardy odporúčaní. To je dôvod, prečo sa falošným správam darí lepšie ako pravdivým, pretože štúdie ukazujú, že lži sa šíria rýchlejšie ako pravda," povedal.
Zvrátená logika Facebooku, Hitler by mohol šíriť svoju propagandu

Cohen nie je zďaleka prvým, kto sociálne siete označuje za efektívne nástroje propagandy a kto kritizuje ich nemalý vplyv a snahu za každú cenu maximalizovať aktivitu používateľov, rovnako ako aj zisky. Mnoho expertov i politikov už volá po prísnejšej regulácii, pričom v posledných týždňoch sa skloňuje najmä fungovanie politickej reklamy na týchto platformách. Cohen v tejto súvislosti hovoril o "zvrátenej logike" Facebooku.

"Ak im zaplatíte, Facebook zverejní akúkoľvek politickú reklamu, aj keď je to klamstvo. Ešte vám aj pomôžu presne zacieliť tieto klamstvá na ich používateľov pre maximálny efekt. Na základe tejto zvrátenej logiky, keby Facebook existoval v 30. rokoch, umožnil by Hitlerovi zverejňovať 30-sekundové reklamy na jeho 'riešenie židovského problému',“ vyhlásil Cohen. Podľa jeho slov preto prišiel čas „od základov prehodnotiť“ sociálne médiá a to, ako šíria „nenávisť, konšpirácie a klamstvá“.
Tlak na sociálne siete, Twitter a Google zaviedol zákaz politickej reklamy

Spoločnosť Marka Zuckerberga je pod značným tlakom, aby prístup v tejto veci zmenila. Zákaz politickej reklamy dnes začal platiť na sociálnej sieti Twitter a Google v noci na štvrtok oznámil, že obmedzia zameriavanie plateného politického obsahu. Facebook zatiaľ zmeny neohlásil, podľa denníka The Wall Street Journal však tiež zvažuje koniec zacielenia politických reklám na úzko definované skupiny.

Podľa Cohena by internetové platformy mali niesť zodpovednosť za "chybné výrobky" rovnako ako každá iná spoločnosť. "Keď vybuchne motor alebo sa pokazí bezpečnostný pás, automobilka stiahne z trhu desaťtisíce vozidiel a stojí ju to miliardy dolárov. Zdá sa mi celkom spravodlivé povedať Facebooku, YouTube a Twitteru: 'Váš výrobok je chybný, máte povinnosť to napraviť, bez ohľadu na to, koľko to stojí a koľko moderátorov musíte zamestnať '," uviedol.
Fiktívne postavy

Sacha Baron Cohen je známy fiktívnymi postavami ako Ali G, Borat, Brüno či admirál generál Aladeen, ktoré stvárnil vo filmoch Ali G Indahouse (2002), Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa (2006), Brüno (2009) a Diktátor (2012). Zahral si tiež v snímkach Rýchlo a desivo: Šialené preteky (2006), Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street (2007), Hugo a jeho veľký objav (2011), Bedári (2012), Grimsby (2016) alebo Alica v Krajine za zrkadlom (2016).
telkac.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

Čeka muž
   24. 11. 2019, 18:20 avatar
Mário Vid(l)ák už reagoval v kotlebovskm Magazín l

                      


9.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 11. 2019, 18:29 avatar
(6) Osvietený,
si presvedčený, že ich starší súkmeňovci - sionisti - medzi nimi neboli, alebo ich dokonca neorganizovali...?


13.
označiť príspevok

havran
   24. 11. 2019, 19:24 avatar
Kasafran- Osvietený tu nie je na to, aby odpovedal na otázky, funguje ako baran-automat a otázky na zamyslenie sú preňho životu nebezpečné. On len vylieva špinu, ktorú mu dodávajú jeho súkmeňovci.
Súhlasí Kasafran


14.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 11. 2019, 22:58 avatar
(13) Havran,
u Osvieteného neviem celkom pochopiť, akým spôsobom je napojené jeho fotografické majstrovstvo a poľovníctvo s takým priepastným úpadkom jeho politicko-spoločenského a morálneho vedomia...


15.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 11. 2019, 23:05 avatar
no neprepadol totalite a sudruhom toť vsjo sudruhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......socializmus bol mafiansky režim , oplotený ostnatým drôtom, aby narusiteľ, nemohol sa prísť kupat do blahobytu ,ktorý budujeme.....    .....
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:11,  Človek ktorý sa stretáva s mafošmi, kradne na daniach, špekuľuje s mafošmi s pozemkami...
dnes, 13:48,  Kiska svojimi aktivitami urcite neposkodil štat, jedine tak svoju povesť.....Kupcenie s...
dnes, 13:44,  Nechajme sa prekvapiť...Ja verím, že Smer nebude skladať vladu....a Slovensko sa dostane z...
dnes, 13:41,  Krasna budúcnosť s mafiánom Kiskom, feťákom Trubanom... :)
dnes, 13:38,  jasne skorumpovaný štat podporovaný mafiou, a extremistami......Krasna to...
dnes, 13:38,  aj ja uvazujem nad kupou Stressfixu, lebo sa psychicky necitim uplne OK a radsej si zadovazim...
dnes, 13:36,  Protiváha liberalizmu !
dnes, 13:36,  čo to trepeš?
dnes, 13:35,  v tom pripade je tam Kotleba uplne zbytocný.....jedine v spojeni so Smerom može nieco urobiť....
dnes, 13:32,  Jasné, všetko je zlé, hahahahahaha Čiže pri novej vláde z opozície bude už polícia,...
dnes, 13:32,  Vidíme ako Čaputová ovplyvňuje prokuratúru, súdy...
dnes, 13:31,  ondrej ved neklam zasa ! Za návrhy SMERU najmenej hlasovali celkovo práve Kotlebovci.
dnes, 13:30,  ano policia ,prokuratura prepojena s vladou ako to vidime......
dnes, 13:29,  aha takže Kotlebu, ale pocitaj s tým, že sa spoji so Smerom, ktorý zastresuje mafiu už...
dnes, 13:26,  Kiska je v spojení s mafiánmi nie Kotleba.
dnes, 13:26,  Budem voliť toho kto má reálny program a má ľudí na jeho realizáciu, mafiánske praktiky...
dnes, 13:25,  Fínsko dávaš za príklad ? V r. 2018 tam bolo spáchaných 95 vrážd. Na Slovensku 67. A...
dnes, 13:24,  koho budeš voliť?......kto voli kotlebu alebo Fica ,tak sa zasadzuje o to ze Slovensko sa...
dnes, 13:23,  Vidím že Kočner je v base a je súdený a tiež všetci - okrem opozičných- poitikov či...
dnes, 13:21,  Novodobým Jánošíkom je Kiska
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Lenivosť je zvyk odpočívať skôr, ako sa človek unaví.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(85 540 bytes in 0,501 seconds)