Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Čaputová a Mistrík budú musieť niečo vysvetliť

23
reakcií
405
prečítaní
Tému 29. júla 2019, 06:05 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   29. 7. 2019, 06:05 avatar
Slovenský politik a poslanec Národnej rady SR za stranu Smer-SD Ľuboš Blaha na sociálnej sieti prehovoril o informačnej bombe, ktorá podľa jeho slov poriadne pohne Slovenskom. Podľa predsedu výboru NR SR tak prezidentka Zuzana Čaputová a bývalý kandidát na post prezidenta Robert Mistrík budú mať čo vysvetľovať. Prečo?
Blaha na svojom účte na Facebooku informoval o tom, že Robertovi Mistríkovi pristálo na účte celkovo sedem miliónov eur. “Nový Čas priniesol informáciu, že Robert Mistrík predal svoju firmu za neuveriteľných 7 miliónov eur, čo je zjavne neprimeraná cena firmy, ktorá produkuje desaťkrát nižšie zisky,” napísal.

V súvislosti s tým slovenský politik pripomenul, že Mistrík odstúpil z prezidentskej kampane v prospech Čaputovej a len tak vyhodil do “luftu” pol milióna eur, ktoré investoval do kampane.

“Veď to je tá najbežnejšia vec na svete, že len tak s úsmevom hodíte do kanála pol milióna eur. Spomeňte si, aj vy ste v predvečer takto vyhadzovali z balkóna milióny. To je skrátka úplne, ale úplne stádo bez podozrenia, “konštatoval Blaha.

Navyše médiá, ktoré vlastní iný sponzor Čaputovej, sa podľa Blahu tvári tak, že je to normálne.

“Mistrík je jednoducho gentleman, otvoril Zuzanke dvere a venoval jej pol milióna. To gentlemani bežne robia, čo vlastne riešite?”, pýta sa ironicky.

Vrátia sa Mistríkovi investície do Čaputovej?

Podľa Blahu ale polovica Slovenska čakala, ako sa Mistríkovi tieto “investované” peniaze vrátia. “Len idiot by veril, že vysolil pol milióna len kvôli Zuzankinému novému účesu,” okomentoval vec.

Podľa Blahu sa vraj ľudia pýtali, či niekto Mistríkovi náhodou nedal ponuku, že všetky peniaze, ktoré vrazil do kampane, dostane späť aj s bonusom navyše.

“A ešte bude za hrdinu kaviarne? Ponuka, ktorá sa neodmieta … Nuž, ľudia sa pýtali, či to tak náhodou nebolo. Ako, jasné, Robkovi všetci veríme, že je grant, ale predsa, dôveruj, ale preveruj, “píše s tým, že ľudia čakali, či tie peniaze odniekiaľ neprileteli
Peniaze z USA – to je ale náhodička!

A nakoniec, sa peniaze naozaj objavili, píše predseda výboru NR SR pre európske záležitosti. Mistríkovu firmu totiž kúpila jednu z najväčších amerických korporácií Thermo Fisher Scientific. A nie za málo peňazí:

“Jej šéf sedí v hlavnej lobistickej skupine Business Roundtable, ktorá v podstate riadi USA a v minulosti dokonca obchodovali s mexickou firmou napojenou na drogový kartel. A tí dnes kúpili Mistríkovú firmu za sumu, do ktorej by sa pri troche fantázie dokázala vojsť aj polmiliónová kampaň, aj nejaká tá vata navyše. “

Princíp win-win a “náhody”

Podľa Blahu tak ide o typický príklad princípu win-win, keď sú všetci spokojní.

“Čaputová vysmiata ako lečo v prezidentskom paláci. Mistrík zahojený. Američania majú prezidentku, akú chceli. A Denník N o tom všetkom píše romantické príbehy,” myslí si.

V tejto súvislosti slovenský poslanec pripomenul, že sa darilo aj Trubanovi, ktorého firmu nedávno “za brutálne prachy kúpila korporácia z Dánska”. Aj tu však poukazuje na to, že mnohí písali, že sa “do kúpnej sumy pokojne mohla schovať aj vata, ktorá sa potom použije na kampaň Progresívneho Slovenska a samozrejme aj pani Čaputovej”. “Sú jednoducho výborní obchodníci, šťastlivci, žijú si svoj americký sen. Kto by neveril?”, pýta sa.

Blaha tak ironizuje na to, že je určite len náhoda, že obaja páni odišli z SaS a sú politicky napojení na Progresívne Slovensko, ktoré “brutálne vyhovuje americkým liberálom”.

A zhodou okolností to, že obaja nejako pomohli Čaputovej.

“Rovnako ako je náhodička, že vlastníci ESET-u financujú Progresívne Slovensko, Denník N i kampaň Čaputovej … A podľa ruského Ministerstva zahraničných vecí sú napojení na americké tajné služby …,” píše.

“Vysvetľuj, Čaputová, vysvetľuj.”

Záverom Blaha píše, že ak sa prevalí, že Mistrík nebol iba Samaritánom na voľnej nohe, a že len istý Veľký brat túžil pomôcť do úradu istej blondínke a zafinancoval prevzatie moci, tak to bude taký škandál, že Slovensko zažije zemetrasenie. Najväčšie zemetrasenie od roku 89.

“Prosíme o vysvetlenie. Zatiaľ len prosíme, “píše politik a dodáva:” Mistrík, Truban, Čaputová – tieto mená začínajú znieť ako prezývky z nejakého nepodareného amerického gangsterského filmu. Tak šup, vysvetľovať! “Vyzýva aktérov.

Na konci svojho príspevku potom doplnil, že dotyční “idú na hulváta ukradnúť Slovensko. Za americké prachy “. A vyzval ostatných, aby to nenechali len tak.


3.
označiť príspevok

kesha1
   29. 7. 2019, 07:58 avatar
Podľa mňa tie prachy pôjdu buď na iluminátov, alebo mladé jaštery
Súhlasí ondrej61, Osvietený


4.
označiť príspevok

kesha1
   29. 7. 2019, 08:00 avatar
A možno hrajú automaty a hodia to do nich.
Súhlasí ondrej61, Osvietený


5.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   29. 7. 2019, 08:57 avatar
Veľa bude treba investovať na výstavbu záchytnych staníc určených pre ruských trolov.... 
Súhlasí kesha1


8.
označiť príspevok

kesha1
   29. 7. 2019, 11:49 avatar
Kedysi som sa aj čudoval, že môže byť niekto tak hlúpy a veriť takým sprostostiam.
Ale už som si zvykol  
Súhlasí ondrej61


9.
označiť príspevok

kesha1
   29. 7. 2019, 11:50 avatar
Kedysi som sa aj čudoval, že môže byť niekto tak hlúpy a veriť takým sprostostiam.
Ale už som si zvykol  


10.
označiť príspevok

hokejis muž
   29. 7. 2019, 12:07 avatar
Veď je to liberálna mafia.
Súhlasí Thomas Anderson


2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   29. 7. 2019, 06:11 avatar
Jasne ze to nenechame len tak do 3 dni to vie cele slovensko a taku este nehrali aby si particka z USA robila na Slovensku co sa jej zachce . Toto je SR a nie buznistan. A nebudete sa vy spiny vlastizradne vyjadrovat o Rusku ze je agresor a stavat slovensky lud do vojny proti rusku . Studujte paragraf 311 vlastizrada podla neho budete totiz spravodlivo a cestne sudeny.


6.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   29. 7. 2019, 11:37 avatar
Na tejto kauze si môžeme overiť, kto na Slovensku rozhoduje, čo je legálne. Či policajti a sudcovia, alebo novinári a politici. Obávam sa, že verejnosť už je tak zmanipulovaná, že sa to ututlá. Ale rád by som sa mýlil.
Súhlasí Dôverník Fero


7.
označiť príspevok

Dôverník Fero muž
   29. 7. 2019, 11:45 avatar
Každému je predsa jasné, že židia ovládajú svet a od roku 2020 (od zavedenia nového svetového poriadku (NWO)), nás budú povinne čipovať. Naplnia sa tým Pravé Protokoly sionských mudrciv
Súhlasí kesha1


14.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   29. 7. 2019, 16:28 avatar
Jedine teba môžu čipovať a to rovno do kokotnej dierky !!!!!!!!!!!!!!


15.
označiť príspevok

Dôverník Fero muž
   29. 7. 2019, 19:33 avatar
Tvoj kokot treba rozrezať na salám a dať žrať cigáňom, ktorí sú určení na to, aby ti rozkopali piču.


16.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   29. 7. 2019, 19:35 avatar
15/ Milujem tieto konstruktivne debaty!!!!)))


17.
označiť príspevok

Dôverník Fero muž
   29. 7. 2019, 19:38 avatar
Konštrukčnr si na tom momentálne zle.


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 7. 2019, 13:38 avatar
Blaha má zase bombu                        


12.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   29. 7. 2019, 13:44 avatar
Áno, treba len dokázať, že sumy, ktoré tí dvaja dostali za predaj firiem sú prehnané a môžu byť obvinení z korupcie.


13.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   29. 7. 2019, 16:20 avatar
Odporucam nedrazdit mierumilovny slovensky lud ktory dosial tvrdo spal ale blesky hromu vzbudzuju ho k tomu aby sa prebral a je pod ochranou matky vesmiru a Vladimira Vladimirovica Putina. Situacia sa dokaze zvrtnut v mziku a potom uz bude neskoro


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 7. 2019, 20:33 avatar
EHM...

Viete, čoho sa Kapitáň najviac desí?

Že by sa o pár mesiacov musel začať živiť ako JuDr...

KONIEC EHM

-

P. S.: A tá zmienka o viac ako 200 citáciách vo vedeckých časopisoch je podlý úder pod pás Dr. Jakobínovi! Veď jemu tak záleží na formálnom vzdelaní, chváli sa koľko literatúry on citoval v diplomovke a zrazu si niekto dovolí byť citovaný v odborných kruhoch? To je mimoriadne zákerné!

           

Robert Mistrík

Potom, ako sa konšpirátori a všelijakí psychopati vybláznili nad predajom mojej firmy, dovoľte mi uviesť niekoľko dôležitých faktov. Naša firma sa potrebuje pohnúť dopredu, vyžiada si to ďalšie nemalé investície, napríklad aj do umelej inteligencie a preto som sa po dlhom vyjednávaní dohodol na predaji s jednotkou na trhu spoločnosťou Thermo Fisher. Máme s ňou dlhodobé partnerstvo, siahajúce ďaleko pred prezidentskú kampaň. Je to biotechnologická, biomedicínska a prístrojová firma, zamestnávajúca 70 000 ľudí s ročným obratom 24 miliárd. Je to pre Slovensko obrovské vyznamenanie, že takáto renomovaná firma sa rozhodla previazať naše technológie a investovať na Slovensku.

Naše technológie a patenty hovoria sami za seba, využívajú ich tisícky laboratórií po celom svete, ako napríklad výskumné ústavy hľadajúce liečbu rakoviny, laboratória monitorujúce toxické látky v potravinách, kriminalistické ústavy analyzujúce drogy, hygienické stanice kontrolujúce kontaminanty v životnom prostredí a celá plejáda najlepších svetových univerzít po celom svete. Že to nie sú prázdne slová, tu je takmer 20 stránkový podrobný zoznam citácii vo viac ako dvoch stovkách vedeckých karentovaných časopisoch, kde naše produkty si natoľko cenia, že ich nielen citovali, ale si ich aj zakúpili (bit.ly Tento odkaz smeruje mimo DF.sk. Ten zoznam je v skutočnosti ďaleko väčší, je toho tak veľa, že nestíhame zaznamenať všetky publikácie, kde nás spomínajú. Samého by ma zaujímalo, či je na Slovensku iná firma, ktorá sa môže preukázať takýmto kvalitnými referenciami.

Kým my robíme Slovensku neuveriteľnú reklamu, predseda parlamentu diskredituje jeho konšpiračnými nezmyslami a podsúva mi nekalé záhadné americké spojenia. Vraj „desaťnásobok čistého zisku ako kúpna cena je sen každého predávajúceho.“ Komentátor Peter Tkačekno v denníku Sme trefne upozornil, že Danko kedysi ocenili SPP na jedenásť a Fico dokonca na štyridsaťnásobok ročného zisku (bit.ly Tento odkaz smeruje mimo DF.sk. Netreba viac dodať.

Kým my sa celý profesionálny život snažíme a dodávame naše technológie výskumným ústavom a univerzitám, ktoré s ich pomocou pomáhajú hľadať liečbu pre ťažko choré deti, doktor Danko cez platenú stranícku reklamu výsledky tejto práce perverzne dehonestuje.

Vás všetkých chcem poprosiť, aby ste tento status zdieľali ako len budete môcť. Tu nejde o mňa, musíme ukázať, že Slovensko má aj civilizovanú tvár.


19.
označiť príspevok

peter67 muž
   29. 7. 2019, 20:38 avatar
Omyl Edo. Kpt. JUDr sa toho nedesí, len nevie, či má zakalkulované aj nepredvídateľné výdavky až do najhlbšej staroby a preto by rád ešte to nejaké volebné obdobie pobudol v lavici-poslaneckej.  
Súhlasí Osvietený


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 7. 2019, 20:48 avatar
Je rozurený ježiška mu šlohli fašisti , biskupov smeráci , ciganov zase fašisti , Maďarov za bubákov už tiež nemôže vydávať ,lebo sú v koalícii XY nominantov smeru za rozkrádačky štátu sedí v kriminále XY je stíhaných tak jediné čo môže vytiahnuť ako eso z rukáva je rusomilenectvo a slävänstvo . Ale bude to stačiť ?    

Asi nebude . Ako teda ešte hlas fašistov získať kopnúť si do prezidenta Kisku a fajn by bolo i Čaputovej . len za boha a za národ nevie prísť na to ako !!!

Možno by zabralo keby začal diskutovať na infovojnách , slobodných vysieračoch a sputnikoch . A možno ani nie .
Súhlasí peter67


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 7. 2019, 20:49 avatar
oprava nominantov SNS


23.
označiť príspevok

peter67 muž
   29. 7. 2019, 20:56 avatar
Ako si kopnúť do p. Čaputovej?? Ja by som mu vedel poradiť - cez kresťanské cítenie a manželskú vernosť až po rozvod, ale je tam nejaké ale???     Aj s migrantami ho mnohí predbehli, Hrdo, odborne a slušne nám už ukázal na diplomovke    Som zvedavý aký slogan na mňa aj na vás vytiahne v budúcich voľbách.
Ja navrhujem - Trpezlivo, smelo a priebojne.     


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 7. 2019, 21:13 avatar
Vidíš Peter na migrantov som uplne zabudol . Aj tých mu ukradli dokonca všetky politické strany ktoré sú v parlamente tak ani tam už veľké terno bubákov neurobí a beda ak sa niekto dozvie pravdu ako nás tá unia zamigrantovala napríklad z tabuliek ministerstva    

Od roku 2008 ako sme v šengene to išlo z migraciou dole vodou    

Zlatý rok 2004 keď žiadalo o azyl 12 000 migrantov ale to ešte nikto nemal potrebu bubakov

To minulý rok keď Slovensko udelilo až 3 x azyl sme boli pod tlakom           

Bolo to najmenej od vzniku SR             

Aby sme aj vedeli o čom píšeme

www.minv.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


20.
označiť príspevok

hokejis muž
   29. 7. 2019, 20:40 avatar
Tento dement zasa zabáva vo veľkom štýle
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 06:36,  Ja len nepochopím jedno. Obhajobu Islamu a moslimov. Veď práve Islam je hrozbou demokracie....
dnes, 01:29,  Ono tie napaľovačky vlastne len vypaľujú body na materiál CD nosiča. Niečo ako fotografia...
dnes, 01:08,  Svine !
dnes, 00:53,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84303072_2744441458937041_56609557759047...
dnes, 00:36,  Tohoto konšpirátora a dezinformátora bolševíckeho ako štatistu napísali fašisti na...
dnes, 00:29,  YouTube už minulý mesiac prestal vyplácať autorom odmenu z reklám za video s Kiskom s...
dnes, 00:22,  Stratilo to význam: Tak to skončite, poslanci Peter Zajac-Vanka 22. februára 2020 12:20,,...
dnes, 00:22,  Osobne som pár mesiacov pred komunalnymi volbami tiež vyhlasoval , že už nepôjdem...
dnes, 00:14,  Samozrejme . Veď je to skoro rok . Od tých čias sa zmenilo mnoho vecí i názor Kisku....
dnes, 00:08,  Ano mal som kávu .
dnes, 00:07,  Príručka obrany štátu pred nepriateľskými informačnými operáciami pre komunikátorov -...
dnes, 00:00,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/86860238_3025238824188033_3460729946689765376_n.j...
včera, 23:59,  (4) Osvietený, opäť, skoro ako vždy, od veci! Už nedokážeš reagovať na konkrétnu...
včera, 23:59,  Ako pôsobíš falošne. Pre teba je dátum 15. 4. 2017 hlboká minulosť.*13
včera, 23:57,  Harabin je pre mňa marginálny oproti politikovi, ktorý bol prezidentom. Je to podobné, ako si...
včera, 23:55,  Pozor, ja by som to už vôbec nepripomínal, keby ma Havran, Boris alebo hokejis neosočovali,...
včera, 23:50,  Myslíš súdruha Radačovského ? Popradský sudca obžalovaný za drogy a zbrane, je na...
včera, 23:50,  (4) Osvietený, ja som nehádal, ja som si to len logicky uvedomil. Aj Ty sa pokús uvedomiť...
včera, 23:47,  Lemmy donekonečna opakuje aký podvodník je Kiska lebo kedysi dávno v minulosti povedal že...
včera, 23:45,  (2) Osvietený, nebodaj si si vypol zapaľovanie a mozog Ti už nevníma, pretože sa cítiš...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Krása nie je vždy pravá tak, ako pravda nie je vždy krásna.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(109 219 bytes in 0,495 seconds)