Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Bývalý šéf formuly 1 šokuje

5
reakcií
88
prečítaní
Tému 10. júla 2019, 19:14 založil PartOFgod.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   10. 7. 2019, 19:14 avatar
Bývalý šéf formuly 1 šokuje: Nie som fanúšikom demokracie, Európu by mal viesť Putin
LONDÝN - Bývalý šéf F1 Bernie Ecclestone uviedol, že ak by chcel niekto zastreliť ruského prezidenta Vladimira Putina, ochránil by ho vlastným telom, pretože je to "dobrý človek". Napísala to v utorok na svojej stránke spravodajská televízia Sky News

NovinkyVýsledkyEtapyOnline prenosy
Bývalý šéf formuly 1 šokuje: Nie som fanúšikom demokracie, Európu by mal viesť Putin
POŠLITE NÁM TIP
09. 07. 2019
LONDÝN - Bývalý šéf F1 Bernie Ecclestone uviedol, že ak by chcel niekto zastreliť ruského prezidenta Vladimira Putina, ochránil by ho vlastným telom, pretože je to "dobrý človek". Napísala to v utorok na svojej stránke spravodajská televízia Sky News.

"Ak by mal niekto guľomet a chcel by zastreliť Putina, postavil by som sa pred neho," povedal bývalý šéf F1 v rozhovore pre denník The Times s tým, že Putin je dobrý človek. "Nikdy neurobil nič, čo by nebolo dobré pre ľudí," dodal 88-ročný Ecclestone. Podľa Ecclestona by mal Putin stáť na čele Európy a anexia Krymu bola len "aktom znovuzjednotenia Ruska".

"Bol by som rád, keby (Putin) viedol Európu. Aj tak nikoho nemáme, takže by to nemohlo byť o nič horšie. On vždy urobí to, čo sľúbi," povedal Ecclestone. "Nie som nijakým fanúšikom demokracie. Ako diktátor si môžete povedať: 'Toto urobím.' V demokracii to ide do stratena," dodal bývalý bos F1. Ecclestone tiež povedal, že ruský prezident nemá nič spoločné s pokusom o vraždu bývalého ruského dvojitého agenta Sergeja Skripaľa a jeho dcéry Julije, ktorých sa vlani v marci v anglickom meste Salisbury pokúsili otráviť nervovoparalytickou látkou novičok vyrobenou v Rusku. Podľa Ecclestona bol Putin "príliš zaneprázdnený" na to, aby sa útokom na Skripaľa zaoberal.

3.
označiť príspevok

Starý chren muž
   10. 7. 2019, 19:24 avatar
Deduško na sklonku života zrejme už ťažšie myslí.

2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   10. 7. 2019, 19:22 avatar
Bernie Eccleston to ma v hlave v poriadku

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2019, 20:34 avatar
Teraz keď už Hitler zomrel by mal EU viesť Buď Putin alebo Lenin ale skôr Lenin lebo ten je večne živý

5.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   10. 7. 2019, 20:35 avatar
Hitler žije v Mexiku

6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 7. 2019, 21:09 avatar
Bez pochýb . Tento rok oslávil 130 rokov
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:42,  *11 o jadrovych zbraniach na slovensku ani nech neuvazuju. Sme slovania a najproruskejsi narod na...
dnes, 08:38,  Nepreslo by to ani nahodou ako sa moze citit dieta ktore si uvedomi ze ho vychovavaju dvaja...
dnes, 08:28,  Trápny Nula svieteny.
dnes, 08:27,  Áno presne, jeho cieľom je iba vyvolať konflikt. On v podstate ani nemá o čom diskutovať....
dnes, 07:42,  Pravý Osvietený nepoužíva*10. Iba*13 a *39
dnes, 06:39,  Dokáž že je Peter hotentót! Ak to nedokážeš, označím ťa za komunistickofašistického...
dnes, 06:14,  A ako chceš donútiť hocijakého hotentota aby si ťa nemýlil s nejakým eštebákom?
dnes, 05:20,  Ty o pravde, to ako koza o vesmíre.... *13*13*13
dnes, 05:19,  Nieje na DF vačšieho zabávača, ako si ty trollko.
dnes, 02:16,  Hokejis je vegán, ktorý pracuje v mäsokombináte.
dnes, 02:15,  A pritom si pokrytec, pretože si v obchode kupuješ salámu. Ktorá ti najviac chutí? Ty...
dnes, 02:13,  Peter67, navyše si zákerný, pretože v 34. príspevku som nespomenul eštebáka. Krivo a...
dnes, 02:11,  Peter67, mňa si nebude hocijaký hotentot mýliť z nejakým eštebákom alebo pomýleným...
dnes, 02:10,  Peter67, trpíš akou psychickou chorobou, že na môj príspevok č. 34 reaguješ slovami: 34....
dnes, 00:52,  A pri americkych tajnych sluzbach su co slepy S.I.S kari skorumpovany
dnes, 00:49,  Alebo na správy zo Zjem vlek a Pohlavné správy.*39
dnes, 00:22,  https://www.youtube.com/watch?v=eT4COk50oME
dnes, 00:03,  Každému sa páči niečo iné. *21...
včera, 23:55,  ten film je natočený v nízkych tatrách alebo vo vysokých tatrách
včera, 23:50,  skus pelendrek a uvidíš
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(54 470 bytes in 0,321 seconds)