Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

23 dôvodov, prečo človek umiera

2
reakcií
441
prečítaní
Tému 5. mája 2019, 19:30 založil gabriel pb.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 5. 2019, 19:30 avatar
začíname u zvery, zver by nedožila život, ak by nenaplnila svoj osud, čiže, ak by nedozrela a nezostarla a neprežila všetky zvieracie sny takto umierajú zvery ako teda umiera človek, človek umiera na 23 dôvodov, na ktoré zabudne, ktoré odmietne a ktoré nepríjme do svojho života, spomeniem iba trinásť dôvodov smrti človeka, prvý dôvod je takýto, zabudnete na svoje aktívne telo, precestuje veľa kilometrov a telo je pasívne, druhý dôvod smrti človeka je takýto, nie ste potrebný pre spoločnosť ( prežili ste sv. vojnu alebo inú živelnú katastrofu ), tretí dôvod je takýto, dosiahnete stav osvietenia a niektorí ľudia Vás nebudú mať radi, odmietne Vás hriešna spoločnosť, ďalších desať dôvodov sú katolícke hriechy, zvyšné dôvody neuvádzame, lebo viacerí ľudia ak vedeli všetko zbláznili sa, nezabudnite, že každý jeden dôvod smrti môžte opraviť ak máte snahu a veľké srdce

2.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   5. 5. 2019, 19:52 avatar

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 5. 2019, 19:54 avatar
nebol by som taký dokonalý , budúcnosť je samé prekvapenie, len aby to neskončilo opačne, kto druhému jamu kopal, ochutnal život
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:27,  (25) Auxiliarius. nuž - kto neuvidí, ten neuverí...
dnes, 23:25,  3. nekopíruj moje reakcie úchylák ;)
dnes, 23:25,  Memorandum slobodného občana Ja, slobodný občan, v hlbokej úcte voči kultúrnemu a...
dnes, 23:24,  Za toto by sa nemusel hanbiť ani pápež. Na čo sa to podobá, ak nie na revolúciu? *21...
dnes, 23:23,  Odomna vy smradi uz nedostanete ani korunu. Zbabela celad 150 tich zlodejov mafianov vrahov...
dnes, 23:23,  tak nas obstastnujes na Slovensku :)
dnes, 23:23,  nikto sa s tebou v Rakusku nebavi? :)
dnes, 23:21,  43. ty sa vyjadruješ ku kntsz, ... ty maly smradlavy prd ? *39 tento svet je uz fakt naruby *39*39
dnes, 23:20,  LUDIA ODMIETAJU ZIVIT TENTO SYSTEM https://youtu.be/WFUph9L700Y
dnes, 23:17,  Prečo podplácaš svojho doktora, aby ťa púšťal k internetu? *01
dnes, 23:16,  Tri poznámky k Rostasovi Časť Facebooku žije príbehom Tibora Eliota Rostasa, ktorého...
dnes, 23:16,  (143) Boris, pre neho zrejme nie prázdne, ale pre väčšinu normálnych (prirodzene logicky...
dnes, 23:15,  Memorandum slobodného občana Ja, slobodný občan, v hlbokej úcte voči kultúrnemu a...
dnes, 23:14,  Preto chodia farári sústavne ožratí do kostolov z omšového. :)
dnes, 23:12,  Pekne ťa ten farár naučil rozprávať. :)
dnes, 23:11,  Čím menej sa opiješ, tým viac zaplatíš. *21
dnes, 23:11,  vydrzivana kurva ;)
dnes, 23:06,  (40) Hokejis, keby len hlúpych, ale predovšetkým argumentačne tupých...!
dnes, 23:05,  Vyborna a pekne zabery... Vangelis je paradny. Dik.
dnes, 23:01,  Bludy, bludy, bludy. Všimol som si, že sa zaujímaš o filozofiu, ale aj filozofovia...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Posielam Ti zoznam všetkého, čo by som si na Vianoce želal: Teba!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(64 022 bytes in 0,364 seconds)