Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

17.10.2020 Celoštátny protest pred úradom vlády

13
reakcií
260
prečítaní
Tému 24. októbra 2020, 20:10 založil PartOFgod.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 10. 2020, 20:10 avatar

7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 10. 2020, 09:13 avatar
Chuligáni: www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 10. 2020, 20:11 avatar
Harabin a Krajníková o globálnej operácii Covid-19, testovaní a nezákonnom oklieštovaní práv občanov youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   24. 10. 2020, 20:12 avatar
Celoštátny protest pred úrazom vlády?
Kedy ich urazíme?       
Kedy im urazíme?     

4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 10. 2020, 20:15 avatar
Ondrej Ďurica vstavaj youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 10. 2020, 21:00 avatar
A prečo nemá Ondrej Ďurica tričko s Adolfom Hitlerom ???

Ondrej Ďurica – hajlujúci hovorca

podľa rozsudku Okresného súdu môžeme Ďuricu nazývať neonacistom - môže si za to sám textami, ktoré spieva
frontman neonacistickej kapely Biely Odpor
priložená nahrávka, ako hajluje na koncerte (Biely Odpor Live)
hovorca ĽSNS, asistent poslanca Schlossára

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Je toto možné ???????? Toto zviera ešte fakt chodí po slobode ????????

Neverím.

6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 10. 2020, 21:10 avatar
Nech na protest príde čo najviac ľudí a nech organizatorov odmenia 25 rokmi odnatia slobody čo je aj tak málo . Okrem toho každý včetne debilný deti čo kričia do megafonu koho treba popraviť a kto je kokot neuvedomujúce si že kokot je ich otec a piča ich mama a bez pochyb potrestat pokutou 1500€ potom im tie dute hlavy vodným delom prebehnuť a bude dobe .

8.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 11. 2020, 21:52 avatar

9.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 11. 2020, 21:57 avatar
7.11 si berieme spat co nam patri a igor uz ma zbalene

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 11. 2020, 21:59 avatar
SLOVENSKO-RUSKÁ SPOLOČNOSŤ si berie nazad slovensko fakt dobré .

Len odvahu a do toho . Cez piču dostanete potom schladenie vodným delom a možno i 25 rokov bude dosť hrdinovia naši .

11.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 11. 2020, 22:33 avatar
* PREZIDENT PUTIN :
** NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK
je v konečnej fáze svojho európskeho majstrovského plánu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Medzitým čo európske národy smútia nad mŕtvymi a pripravujú sa na ďalšiu vlnu "bezprostredných útokov", prezident Putin varuje, že Nový svetový poriadok je vo svojej záverečnej fáze svojho "70 - ročného majstrovského plánu pre Európu", a tento proces sa odteraz len urýchli.
"Nový svetový poriadok vytvoril vo vašich krajinách hniezda sršňov," povedal Putin skupine v Kremli. "A teraz do nich strkajú."
Medzitým, čo je vo Francúzsku vyhlásený výnimočný stav, Spojené kráľovstvo je pod stanným právom s tisíckami vojakov strážiaci ulice a Nemecko a Švédsko trpí zrútením práva a poriadku kvôli prisťahovalcom, ...
je ťažké s Putinom nesúhlasiť.
Plán Nového svetového poriadku naplniť západné národy radikálnymi islamskými prisťahovalci - proti vôli občanov týchto krajín - a potom rozpútať peklo na zemi tým, že ich "vypustia", bol dosiahnutý.
Putin sa domnieva, že politika otvorených hraníc, ktorá je nútená európskym národom musí byť odmietnutá, ak má mať kontinent nejakú šancu na budúcnosť v mieri.
"Moji európski bratia a sestry musia odmietnuť globalizačný politiku otvorených hraníc, ktorú im nútia elity."
Podľa Putina neexistuje miesto pre suverénne národy v globalistickej vízii budúcnosti, a ruský prezident ukázal prstom priamo na Rothschildovcov a ich kabalu medzinárodných elít.
"Rothschildovské kabaly prenikli do vašej vlády, do vašich médií a do vašich bankových inštitúcií. Im už nestačí páchanie zverstiev na Strednom východe, robia to teraz na vlastnej pôde, zúfalo dokončujú plán jednej svetovej vlády, jednej svetovej armády, doplnené svetovou centrálnou bankou.
"Oni si myslia, že to môžu robiť tak, že vás budú terorizovať, než sa podrobíte. Desia vás, aby ste prijali všetky nové zákony, ktoré zavedú, pod zámienkou vašej ochrany. "
Putin vyzval Európanov, aby odmietli výzvu sirén globalizátorov a ich kultu smrti.
"Oni (Európania) sa musí postaviť svojim pánom, ktorí už dávno prestali slúžiť ľuďom a požadujú, aby boli ich hlasy vypočuté."
"Západné vlády už ani neskrývajú svoje skutočné zámery. Môžete vidieť hrôzy, ktoré sa skrývajú za ich maskami.
Nespúšťajte z nich oči !!!!!!!!!!!!!
Nepodľahnite ich trikom !!!!!!!!!! "
"Rusko sa nebude len pozerať, aby dovolilo, aby jeho európski bratranci boli porazení a takto dehumanizovaní.
Vojna začala !!!!!!!!!!
Pravda a spravodlivosť zvíťazí !!!!!!!!!! "

14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 11. 2020, 11:24 avatar
POG: Rothschildovské kabaly prenikli do vašej vlády.

Kde na také bludy chodíš? A ty chceš, aby normálni a rozumní ľudia vás, chuligánov, podporili? Zabudni!      

12.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 11. 2020, 11:13 avatar
V slovenskych radiach vyzyvaju ludi k demonstracii

13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 11. 2020, 11:22 avatar
Pozatvárať takých chuligánov.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:41,  Neviem sa len tak tešiť z okamihu, skôr ho považujem za NIEČO bežné, všedné ;)
dnes, 23:40,  MŇA napríklad zvykne potešiť, ak sa mi NIEČO podarí ;) Naplniť nejaký cieľ a tak ;)...
dnes, 23:36,  34, ...... Keď sa v roku 1555 niekdajší generálny inkvizítor, Gian Pietro Carafa, stal...
dnes, 23:36,  Mám taký celkom všedný, šedivý život ;) Chcel by SOM sa zúčastnených spýtať ;)...
dnes, 23:34,  Je najvyšší čas ukončiť Vaše zasadnutie, ktoré ste zneuctili Vaším pohŕdaním...
dnes, 23:31,  Kasafran, a teba tu tiež už pekne dlho nebolo. . . *59
dnes, 23:24,  Papež sa voli na dozivotie Vladimir Vladimirovic Putin sa voli na 4 roky a stretol uz 3 tieho...
dnes, 23:22,  Zus, dobrú noc dneska. *58 Veľa zdravíčka a úsmevov. *29...
dnes, 23:12,  :) Som rada, že sa smeješ. *18 Som ešte pozerala taký dokument. Asi sa mi podarí aj skoro...
dnes, 22:59,  33, .... klaňanie sa neživým modlám z dreva, kameňa, papiera, a podobne:...
dnes, 22:54,  Keby nechali 15 ročné decká súťažiť s dospelými to by bol showbiznis ?
dnes, 22:51,  Tu nejde o showbiznis ale pretláčanie LGBT ideologie aj do športu
dnes, 22:50,  Vo všetkých disciplínach majú muži lepšie svetové rekordy ako ženy
dnes, 22:48,  44, .... pokiaľ viem, bol trochu vyvedený z miery istými nesprávnymi výpočtami, ... ale...
dnes, 22:46,  Keď muži súťažia so ženami je jasné kto vyhraje
dnes, 22:45,  5, .... "budúci biskupi"? Hádam žartuješ? Alebo áno, .... ale nie podla vašej ,...
dnes, 22:42,  84 , áno *21 Ten pozve soudního znalce z oboru včelařství a to je už opravdu na odborné...
dnes, 22:36,  32, .... pozri knihu od lesleyho B.Cormacka, .... /nespomeniem iné, lebo niektoré sú trochu...
dnes, 22:31,  Vy ste NIč... a tak ste sa fotili? A to si sem chcela dať? *58*58*58 Ninka ty mi vždy...
dnes, 22:29,  Ani tie sme nemaliiii. :) Nič sme nemali. *39 Nedám. *56
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(76 516 bytes in 0,293 seconds)